שאלון!! ^_^

limmay

New member
נהנודה עונה! ^_^ נהנודה

שם:האראסאקי רומי\אסומי גיל:15 מקום מגורים:חורון (חולון) אוהב\ת מלפפון חמוץ?:תלוי וגמבה עם גבינה?:~,~ תלוי שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו:Blurry eyes-LEC כוכב\ת J אהוב:Gackkt למה?!:ככה
כוכב\ת J לא אהוב:כול זמרת פופ יפנית. למה?!:כי לכולן יש את אותו הקול. וגם הסיגנון לא מיוחד. יש טלוויזיה בחדר?:כע
מחוברת לכבלים?:לע
יס או הוט?:יס! מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?:" תכבי את הרעש הזה!!" והדודים?:~,~ "אה...
מגניב..." אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!:עוברת לגור ביפן, קונה דירת פאר בקוריאה . קונה 7 קימונואים, עושה החלקה בשיער.ועוד. היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?:~,~ הייתי תורמת איזה שקל או שנים...סתם נו -__- הייתי תורמת סכו"ם מכובד
ולילדים יתומים?:~~,~~ אני אתרושש!!!! ולחולי סרטן?:כעעע יא קרציההה!!!! וחולי סכרת?:גם!!!>< ולאנשים רעבים?:לא
שילכו לעבוד!!>< ולדודה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?:לא.
מה אכפת לי ממנה? שתלך לעבוד -_- איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?:לא דעת. וכמה זוגות נעליים יש לך?:הרבה
חג אהוב:פורים מאכל אהוב:סושי.ואת הדג של אבא ( הוא מעולה!!פאפא לא רואה את שצ'ופאק ממטר!) המחלה האחרונה שחלית בה:אהבה טלנובלות, בעד או נגד?:תלוי. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו):~,~ לפעמים. כשממש משעמם. האנימה הראשונה שראית (אם בכלל):לא זוכרת.
נראה לי... לא זוכרת -_- האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):
משעמם לך עכשיו?:לא.כן...קצת -_- בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?:קצת...כע. טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?:~,~ המחשב שלי מראה על 22:14 אז אני מניחה שעכשיו זה 08:14
ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר?: אני מעדיפה לפגוש את צ.פיק וגם לשמוע אותו שר מאשר להיפגש איתן ~,~

שיעמום חברה!!

שם:גלית גיל:19.5 מקום מגורים:באר 7 אוהב\ת מלפפון חמוץ?:חחחחחח כן וגמבה עם גבינה?:אממ גבינה מה אז שזה משמין שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו:אויי יש כ"כ הרבה! אבל עכשיו מקשיבה לשירי JROCK!!! כוכב\ת J אהוב:AIKAWA NANASE! למה?!:כי יש לך קול מדהים! כוכב\ת J לא אהוב:HYDE AND GACKT!!! למה?!:כי שניהם מצויינים!! יש טלוויזיה בחדר?:לא מחוברת לכבלים?:לא יס או הוט?:YES YRS YES מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?:אממ רועשת מידי והדודים?:חח מה איכפת להם! אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!:אממממ טסה ליפן להופעת JROCK!! היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?:כן! ולילדים יתומים?:כן ולחולי סרטן?:כן וחולי סכרת?:כן ולאנשים רעבים?:כן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?:חחח שקודם תשלים אח"כ נדבר על הכסף איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?:אממ אין מועדף וכמה זוגות נעליים יש לך?:לא כ"כ הרבה חג אהוב:פסח(והצות בכלל) מאכל אהוב:מקרוני או לזניה המחלה האחרונה שחלית בה:אממ שפעת נחשב!? טלנובלות, בעד או נגד?בעד וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו):חחחחחח תלוי האנימה הראשונה שראית (אם בכלל):אממ גרווי האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):אוייש FMA משעמם לך עכשיו?:חחחחחח מאוד! בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?:חחחחחחחח אייוה טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?:חחחחח שש וחצי! ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר?את אף אחד מהן!

il dolce suono

New member
האיי^^

שם: סאקורה גיל: 15 מקום מגורים: חור במרכז הארץ אוהב\ת מלפפון חמוץ?: כן, אבל רק במלח וגמבה עם גבינה?: מה?? איכ^^ שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Fidelity - Regina Spektor כוכב\ת J אהוב: YUI למה?!: כי היא מזכירה לי את עצמי^^ כוכב\ת J לא אהוב: איומי המאסאקי למה?!: לא יודעת^^ יש טלוויזיה בחדר?: לא מחוברת לכבלים?: לא יס או הוט?: יס מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: שהיא מאוד יפה והדודים?: בקושי מדברת איתם אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: מתאבדת היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: בטח ולילדים יתומים?:בטח ולחולי סרטן?:בטח וחולי סכרת?:בטח ולאנשים רעבים?:בטח ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?:לאאא...
איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?:סקצ'רז וכמה זוגות נעליים יש לך?: 4 חג אהוב: כריסמס מאכל אהוב: סושי המחלה האחרונה שחלית בה: דימום טלנובלות, בעד או נגד? בעד...רק שיהיו ברזילאיות וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): השיר שלנו לא זול האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): אחי היקר האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): דה! דה! דה! משעמם לך עכשיו?: לא ממש בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: כן, האמת טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: לא רוצה ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? את מלאך המוות^^

alice123

New member
פפפפפפפפוווווווווווווווווווףףףףףףףף

שם:נויה גיל:עוד 3 חודשים 18 ^^ מקום מגורים:ראש תחת אוהב\ת מלפפון חמוץ?:ככככככןןןןןן וגמבה עם גבינה?:ללללאאאאאאא שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו:שירים של דוקטור קספר D: כוכב\ת J אהוב:מיאבייי למה?!:כי הוא פרפקט כוכב\ת J לא אהוב:לא זוכרת למה?!:כי לא באלי יש טלוויזיה בחדר?:האיי^^ מחוברת לכבלים?:no יס או הוט?:yes מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?:לא מחבבים את זה במיוחד והדודים?:מי שואל אותם בכלל אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!:אוו המון *.* היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?:ברור ולילדים יתומים?:אפקורס ולחולי סרטן?:אכן וחולי סכרת?:כן ולאנשים רעבים?:למה לא ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?:דווקא לה לא איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?:באפלו וכמה זוגות נעליים יש לך?:הרבה ^^; חג אהוב:פורים ^_^ מאכל אהוב:אממ יש הרבה המחלה האחרונה שחלית בה:אממ מיגרנה ^^" טלנובלות, בעד או נגד?נגדדד!!!11 וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו):כשמשעמם זה נחמד האנימה הראשונה שראית (אם בכלל):אההה פוקימון @@;; האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):עכשיו אני רואה הוסט קלאב ^^ משעמם לך עכשיו?:כן...קצת בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?:אממ...כן טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?:אין לי כוח.. ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר?להתאבד ~.~

יאיי.

שם: מיר. גיל: 18. מקום מגורים: מרכז? ^^ אוהב\ת מלפפון חמוץ?: לא ממש, לא בחומץ ולא במלח. וגמבה עם גבינה?: איכ, לא T.T שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: אני אוהבת את השיר הזה כבר המון זמן [זה בסיניתי אמנם] Zhou Chuan Xiong- huang hun כוכב\ת J אהוב: אין מישהו ספציפי. למה?!: כי אני אוהבת שירים, לא להקות וזמרים. כוכב\ת J לא אהוב: יש המון. למה?!: כי יש הרבה שהם גרועים לדעתי ^^ יש טלוויזיה בחדר?: כן. מחוברת לכבלים?: כן. יס או הוט?: הוט 3> [למרות שאין להם Cartoon Network ררר!] מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: הם דווקא חושבים שזה ממש יפה. והדודים?: מי שואל אותם בכלל ^^ אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: אוכלת את הכסף ^_____^ [כי קרוב לודאי שהייתי משתגעת במקרה כזה, כן?] היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: או לבעלי-חיים. ולילדים יתומים?: *מהנהנת* ולחולי סרטן?: לכללל מי שתרצו. וחולי סכרת?: *מפזרת את הכסף הדמיוני באוויר* ולאנשים רעבים?: *מתגרדת ומגרגרת* ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: הן צריכות להשלים מה }: איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: אין כזו ^^ וכמה זוגות נעליים יש לך?: מממ מקסימום 5. הרוב נראים אותו דבר כמעט חיח. חג אהוב: פורים *___* מאכל אהוב: מממ סושי נדמה לי. המחלה האחרונה שחלית בה: *אפצ'י* טלנובלות, בעד או נגד? אפשר לחשוב שזה סמים... םO לא ממש איכפת לי מזה, אני אישית אני שונאת. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): איכ, אמא'לה TT זה יכול לגרום למוח שלי לנזול בשניות. האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): הראשונה? [אם לא נחשיב פוקימון והמומינים...] נדמה לי שGravitation היתה אחת הראשונות. האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): Ragnarok ו-Moon wo sagashite. משעמם לך עכשיו?: מן הסתם ^_^ ניהאהא. בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: לא יודעת }: טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: *מסתכלת סביב* 15:13 כן! ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? איכ -_- נו.

Sunset Swish

New member
עונהD: ~

שם:דרור גיל:לקראת סוף אוקטובר 15 מקום מגורים:אשדות יעקוב, לכו תדעו באיזה חור בארץ זה נימצא @@ אוהב\ת מלפפון חמוץ?:יאפD: וגמבה עם גבינה?:יאפD: ~ שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו:NewS-Cherish כוכב\ת J אהוב:Yamashita Tomohisa למה?!:ככה X_X כוכב\ת J לא אהוב:קודה קומי למה?!:ככה... יש טלוויזיה בחדר?:כבר לא X_X מחוברת לכבלים?:אין לי טלויזיה בדר >>... יס או הוט?:הוט מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?:די מתלהבים מזהD: והדודים?:גםD: אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?! היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?:כן ולילדים יתומים?:כן ולחולי סרטן?:כן וחולי סכרת?:כן ולאנשים רעבים?:כן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: איזה חברת נעליים את\ה הכי אוהב\ת?: וכמה זוגות נעליים יש לך?: חג אהוב:פסח מאכל אהוב:אורז המחלה האחרונה שחלית בה: טלנובלות, בעד או נגד?לא כל כך משנה לי... וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו):כנ"ל האנימה הראשונה שראית (אם בכלל):דיג'ימון האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):פרינסס טוטו משעמם לך עכשיו?:כן בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?לא ממש טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?:23:08 ואת מי את\ה מעדיף לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר?יעל בר זוהר יאללה ביי ._.בייD:

למעלה