שאלון!! ^_^

Swan Princess

New member
טוב נו... אני מודה

אני עדיין נוטרת לו על כך שקירצץ והציק והטריד את Matsu Jun כפרעליו... :'[

Envious

New member
אוו רותם! מה התאריך יום הולדת שלך ?

כי גם לי יש עוד חודש !D:

נוייע

New member
נה נה~

אני יענה גם._.;; שם: נויהX.X גיל: 14 וכמה חודשים מקום מגורים: רעננה;-; אוהב\ת מלפפון חמוץ?: נאממ...לפעמיםXD וגמבה עם גבינה?: יאק
שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: boy meets girl של TRF <אולי כי שמעתי אותו עכשיו?._.> כוכב\ת J אהוב: זמר-קיניה קוטאני,זמרת-נאמי אמורו למה?!:זמר-כי יש לו שירים ממש יפים;;,זמרת-כי אני מכירה את חצי השירים של נאמי...ולצערי אני משוגעת עליהםXD <אולי לא לצערי^^;> כוכב\ת J לא אהוב:הממ...עדיין לא נראה לי שגיליתי כזה^^; למה?!: ככה,תפוח אדמה,לחם עם גבינה מזה עושים עוגהXD <ממש מצחיק._.;;> יש טלוויזיה בחדר?: אכן^__^ מחוברת לכבלים?:שלילי;-; יס או הוט?: מה אמרתי לפניי רגע בשאלה הקודמת??@.@; מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: אין להם תגובה בנושאX.X והדודים?: הם בכלל לא נראה לי יודעים מזה
אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: טסה ליפן,קונה מלא מנגות ו-DVD,קורס יפנית...ושאר הדבריםX.X היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: יש סיכוי ולילדים יתומים?: גם ולחולי סרטן?: גם וחולי סכרת?: גם ולאנשים רעבים?: גם ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: אין לי כזאת <למזלי._.;;> איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: הממ...אין ממש עדיפות וכמה זוגות נעליים יש לך?: חמש +-. חג אהוב: פסח <לא בגלל חופש...אולי בגלל מצותX.X;> מאכל אהוב: המבורגר של ברגר קינג
,סםגטי בולונז ועם רוטב עגבניות,ועוד כמה ג'אנק פודXS המחלה האחרונה שחלית בה: שפעתTOT טלנובלות, בעד או נגד? נגד. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): גם נגד. האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): "אינויאשה" מאז אני אוהבת מוזיקה יפנית,אנימות ובכלל את יפן
האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):"קאנון" וזה יאפה;-; משעמם לך עכשיו?: לגמרייTOT בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: למה לא? טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 17:14 <דקה לרבע
> ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? המממ..אני די שונאת את רוני,וגם את יעל-מעדיפה לפגוש יפניםXSS

נויה-צ'עע!!DD:

השיר boy meets girl הסיום של "דה! דה! דה!" או סתם בוי מיטס גירל אחר?O: ו..ו..כדאי לך לפגוש את רוני סופרסטאר כי אז תוכלי לעשות שהיא לא תשאר יותר בחיים!XD

sonaku

New member
ג'ליפיש~

שם: ים~ גיל:16 D: מקום מגורים: גבעת שמואל ._. אוהב\ת מלפפון חמוץ?: הו כןכןכן בחומץ 3: וגמבה עם גבינה?:איכ לא Oס שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: אין. כוכב\ת J אהוב:אוטדה היקרארו ^^ למה?!:זו אוטדה,אין צורך בהסברים O:: כוכב\ת J לא אהוב:קודה קומי ס.ס למה?!:מזרחית ביפנית זה לא משו XD יש טלוויזיה בחדר?:לא ;; מחוברת לכבלים?:אמרתי,לא O:< יס או הוט?:זו התעללות אני אתלונן עלייך ;; מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?:שזה שטויות ושזה יעבו לי ושזה ביזבוז כסף וזמן מוחלט ושאני גם ככה לא מבינה מילה ממש שהם אומרים T.T והדודים?:לא יודעים O: אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!:מה לא הייתי עושה?! היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?:לא. ולילדים יתומים?:לא. ולחולי סרטן?:לא. וחולי סכרת?:לא. ולאנשים רעבים?:לא. ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?:לא OOOOO::::::: איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?:ניו רוקקקקקקקק TT.TT וכמה זוגות נעליים יש לך?:2. ;; חג אהוב:הלאווין. מאכל אהוב:סבתא O: המחלה האחרונה שחלית בה:מחזור XD טלנובלות, בעד או נגד? נגד Oס וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): NOT! XD האנימה הראשונה שראית (אם בכלל):ממ..הלו קיטי בגיל 3 XDDDDD האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):BECK ונתקעתי בפרק 9 או משו ^^; משעמם לך עכשיו?:נורא ._. בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?:לא אכפת לי טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?:19:57 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? לייקק סוו רוניי ולבעוטט לה בתחתת השמןןןן לייקק סוו שממןןן שלההה!!!!!!!1 -_-' לא אכפת לי. ראיתי את ישראל אהרוני,זה מספיק טוב XDDDD יאללה ביי ._. ביי ביי ^^

oracle

New member
סטגדיש! XD

שם: סמדר גיל: נו, דיברנו על זה כבר, נה? P= מקום מגורים: קריות אוהב\ת מלפפון חמוץ?: בטח :> וגמבה עם גבינה?: לא.. בררר שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: paranoid android של radiohead כוכב\ת J אהוב: Gackt כאילו דההה למה?!: כי הוא מושלם (ואלוהים) כוכב\ת J לא אהוב: כל זמרות ה-Jpop. סורי ._. למה?!: כי אני שונאת פופ יש טלוויזיה בחדר?: לא מחוברת לכבלים?: לא יס או הוט?: יס (זה לא כבלים ^^) מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: שאלה מעולה.. אהבתי XD והדודים?: כנ"ל אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: שחבל על הזמן~~ היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: כן ולילדים יתומים?: גם ולחולי סרטן?: מן הסתם וחולי סכרת?: למה לא ולאנשים רעבים?: מממ ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: יש מקום כזה דימונה? o_O; איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: לא אוהבת מותגים בכלל... :< וכמה זוגות נעליים יש לך?: מי סופר נעליים? זה איזה סטייה שלא שמעתי עליה? @_@ חג אהוב: פורים כמובן =] מאכל אהוב: שווארמה.. יאממ המחלה האחרונה שחלית בה: לא תודה P= טלנובלות, בעד או נגד? הו כה נגד... וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): זה לא טלנובלות.. זה דרמה מוזיקלית יומית... XD האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): אבנגליון האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): רואה הרבה - ארגו פרוקסי, ננה, מושישי, בליץ', NHK משעמם לך עכשיו?: איך משעמם?.. אני עונה על שאלון... בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: לא משנה לי~~ טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 20:24 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? לא! יאללה ביי ._.

ketty the sheep

New member
מיאו~ ../images/Emo79.gif

שם: קטיה. גיל: 19. מקום מגורים: אשדוד/פ"ת. אוהב\ת מלפפון חמוץ?: לא.
וגמבה עם גבינה?: אם זה בתוך סלט, למה לא. שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Asobi Seksu - I'm Happy but You Don't Like Me, דיי, בכלל, הם כאלו טובים.
כוכב\ת J אהוב: כרגע? מיאנו מאמורו!!!
למה?!: כי הוא מאמו-צ'אן, ושמתי עליו עין כבר דיי מזמן ועכשיו הוא הולך לעשות את זה בגדול ולדובב את רייטו מDN ואני כל כך שמחה בשבילו.
כוכב\ת J לא אהוב: אנערף. למה?!: ... יש טלוויזיה בחדר?: לא~ מחוברת לכבלים?: - יס או הוט?: - מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: אוהבים חלק, מקבלים בהבנה את החלק השני? XD והדודים?: o_O אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: הולכת ללמוד באוניברסיטה.
היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: כן. ולילדים יתומים?: אני לא יכולה להציל את העולם, אבל למה לא. ולחולי סרטן?: ... גם? >_> וחולי סכרת?: למה לא. ולאנשים רעבים?: אפריקה היר איי קאם. ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: >_>... לא. איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: אנערף. וכמה זוגות נעליים יש לך?: שלושה - נעלי ספורט, מגפיים וסנדלים. חג אהוב: פסח. מאכל אהוב: תירס. המחלה האחרונה שחלית בה: לא זוכרת. טלנובלות, בעד או נגד? למה לא. וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): לא צופה באופן קבוע, אבל זה משעשע+ אז למה לא. האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): גראוויטיישן.
האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): נאנה. משעמם לך עכשיו?: לא. XD בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: >_> טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: 22:30? לא יודעת. ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? לא יודעת, תלוי מה יצא לי מזה.

Envious

New member
או שאלוניים יאיי~ D:

שם: זוהר~ גיל: 15..............עוד חודש..T.T מקום מגורים: חולון פיכספיכיס#$)(@# אוהב\ת מלפפון חמוץ?: כן מאד!!1 אפילו יותר ממלפפון לא-חמוץ חח וגמבה עם גבינה?: לאP: אבל אמרו לי שעושים גמבה ממנגו או משהו חחח שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: או זה קשה.. יש כמה "גשם כבד עומד ליפול","עכשיו מעונן","זה רק הלב שכואב לך" ... קיצר!! סטוקים של שירים של אביב גפן~~~
כוכב\ת J אהוב:אהההההההההההההה למה?!: ככה
כוכב\ת J לא אהוב: ...P: למה?!: יש טלוויזיה בחדר?: יא ~ מחוברת לכבלים?: אהא יס או הוט?: הוט!!! מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: אה, הפ פסדר איתה פשוט סוגרים לי תדלת של החדר XD והדודים?: לא ממש אכפת לי הם לא גרים פה אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: וואו!!! הייתי עושה טיול מסביב לעולם עם ליעת! XD היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: אהה.. תקשיבו .<< חחח סתם אין לי ערך לכסף אני בטח אבזבז אותו דיי מהר XDD אבל אם ישאר משהו אז בכיף ולילדים יתומים?:... ולחולי סרטן?:אהה וחולי סכרת?:... ולאנשים רעבים?:אהה זה אני אתרום! אתם קולטים שלג'וני דאפ יש אי??!?! יענו מהמילה איילנד ולאנשים אין אוכל!! XDD בן זונה. ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: אהה אין כזאת P: איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: VANSSS!!!!!!! ,תקנו לי =[ וכמה זוגות נעליים יש לך?: אין לי כוח לספור XD לא כל כך הרבה .. חג אהוב: חנוכה נראה לי ופסח!D: מאכל אהוב: פיצה!! אפילו שירד לי מזה 'קצת לאחרונה חח המחלה האחרונה שחלית בה: צינון חח טלנובלות, בעד או נגד? בעד!D: זה מרוקן תמוח זה ממש מגניב! וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו):אוו כן! D: האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): לא בקטע של המומינים מרקו וזה נכון ? כאילו יש את פוקימון!
וסאקורה
אבל האנימה הראשונה באמת הייתה גראויטיישן XD (נונו מישהו היה צריך לשטוף לי תמוח..<<) האנימה האחרונה שראית (אם בכלל):אני רואה נהנה והוסט קלאב! משעמם לך עכשיו?: לא ממש חח בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?:אני רואה שהוא הולך להסתיים בקרוב
טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?:אהההההההה 9:35 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? יעל בר זוהר!!! יש לה תשם שלי אני צריכה לקחת אותו חזרה !>< וסתם כי רוני היא שרמוטה ממש בן אדם רע !

Shiroi

New member
עוד חודשיים פש"ש!!!!! ^_^

שם: דן גיל: 21 מקום מגורים: הרצליה אוהב\ת מלפפון חמוץ?: זה בסדר וגמבה עם גבינה?: No puedo שיר אחד שאת\ה הכי אוהב\ת נכון לעכשיו: Midlake - in this camp כוכב\ת J אהוב: gackt למה?!: כי לארקו זאת להקה ולא כוכב כוכב\ת J לא אהוב: Jupiter למה?!: כי זה מתחיל בJ? יש טלוויזיה בחדר?: כן מחוברת לכבלים?: לא לYES יס או הוט?: YES מה ההורים שלך אומרים על המוזיקה שאת\ה שומע\ת?: הם אוהבים את הג'אז, האירי, הקובני, הפלמנקו, הרוק הקלאסי הישראלי, הפרוגרסיב לפעמים... יפני? אני חושב שהם מדחיקים. והדודים?: לא נראה לי שיצא להם לשמוע את המוסיקה שאני אוהב. אם היה לך 768758090848704 דולר מה היית עושה בהם?!: חוזר לאיקידו, טס לשנה בדרום אמריקה במסווה של תרמילאי עני, משקיע יותר בגיטרה שלי, לומד יפנית וסינית וחורש קצת שם. אחר כך הייתי תורם אגף בטכניון וזה היה פוטר אותי מפסיכומטרי (הייתי תורם רגל בשביל לא לעשות שוב פסיכומטרי אבל זה לא עוזר כל כך כשאין ביקוש). ואז פורש לחיים הפשוטים... חוף פרטי בקריבים עם יאכטה (ברור שאני אקח קורס יאכטות) ומטוס פרטי. היית תורם\ת סכום נכבד מהכסף לילדים במצוקה?: כן ולילדים יתומים?: כן ולחולי סרטן?: כן וחולי סכרת?: כן ולאנשים רעבים?: כן ולודדה המסכנה שגרה בדימונה ולא מדברת עם אמא בגלל ריב מטופש על הירושה שסבתא חילקה?: WTF?! איזה חברת נעליים את\ה הכי אוה\ת?: מה שנוח? וכמה זוגות נעליים יש לך?: שתיים חג אהוב: לא יודע, פעם הייתי סגור על זה יותר. אולי פסח... מאכל אהוב: אין לי כוח להכנס לזה. המחלה האחרונה שחלית בה: אי סבילות לקטוז ופרוקטוז נחשב מחלה? טלנובלות, בעד או נגד? נגד וטלנובלות ישראליות וזולות? (האלופה והשיר שלנו): נגד האנימה הראשונה שראית (אם בכלל): DBZ האנימה האחרונה שראית (אם בכלל): One Piece ו Bleach משעמם לך עכשיו?: קצת בא לך שהשאלון המטומטם הזה הסתיים כבר?: תלוי... איזה עוד שאלות יש לו להציע? טוב, אז רק תגיד\י לי מה השעה?: מה טוב כל כך?! 14:11 ואת מי את\ה מעדיך לפגוש, את רוני סופרסטר או את יעל בר זוהר? יעל בר זוהר... מהסיבות המובנות לכולם. סופ"ש נעים.

sonaku

New member
לא הבנתי @_@;

מחוברת לכבלים?: לא לYES יס או הוט?: YES אז יס או הוט? O_ס

למעלה