שאלות חשובות

אני כבר מחכה שיעמדו אותן להדחה

מעאפנות, ובוריס תזכרו לי למה אנשים מאושרים שהחזירו אותו?! הוא אדיוט נאיבי, שיושב עם שתי המכשפות הללו ולא מרגיש כמה ארס הן משחררות לאוויר ומהנהן עם הראש ומסכים עם הדברים שנאמרים בלי להבין....

ShukyD

New member
כי בוריס לא שמע אותן מדברות בחדר ואנחנו כן

וגם זה שהוא מהנהן ומסכים לא אומר שהוא שותף לדעות הוא יוצא בסדר עם כולם כמו שצריך

יניבל1

New member
דווקא בגלל זה אני לא סובל אותו

הוא יסמן כזה , אין לו ממש דעה משל עצמו , הוא סתם מלקק לכל מי שרק מסכים לדבר איתו , זה מביך. וגם הקטע שלו כל משפט 2 להתחיל ב"חביבי" כאילו יש לו משהו מהפכני להגיד , אני מקווה שיעיפו אותו כמה שיותר מהר.

ShukyD

New member
רנין מתחילה להפתח

פותחת פה מלכלכת חכו כמה ימים תראו מה יצא ממנה וואי וואי אני רואה את זה מעכשיו לא סתם קוראים לערסים שכונתיים "ערבים"

יניבל1

New member
אה כן?

ומה ההבדל בין מה שרנין "הערבושית" וג'ני עשו לבין מה שאנחנו עושים כאן בפורום?

ShukyD

New member
"הן התחילו"

תכלס ההבדל הוא שהן מלכלכות לפי אינטרס אישי רנין הזאת שונאת אל יהוד אז היא תשנא את הדתי ותחפש סיבות למה הוא לא בסדר ובתכלס הריכול עצמו הוא לא ההבדל אלא היכולת לקלוט את הבנאדם כאן זה עניין של דעה אישית, כל אחד ואיך שהוא רואה.

יניבל1

New member
איזה שטויות

למה היא ליכלכה דווקא על אשר?(אגב העלתה טענות ענייניות) למה לא על כל השאר? הם גם יהודונים

מישהו ראה את הדו"ח היומי?

מיקי יצאה מה זה סתומה: מה זה השמות האלו לאון ובוריס? לא זוכרת מי: הם רוסים. מיקי: מה???? גם הם רוסים???

ShukyD

New member
עכשיו מרכלים על ההפקה ../images/Emo6.gif אשר ובוריס

בוריס מתחיל להפתח קצת

שיפרא ננזפה ע"י האח הגדול על הכנסת

ויברטור

לגביי 1 ו 3

1. המפתח מסמל את זה שהם מוזמנים להיות בבית. ברגע שלוקחים להם את המפתח הם יוצאים מהתחרות (ככה זה לפחות בהאח הגדול האמריקאי) ובכלל לא נראה לי שזה מיקרופון אבל אולי אני טועה. 3. הוא יכול אבל ההפקה אמרה לו לא להגיד דבר.

צליל 90

New member
עוד מישהו שם לב לקטע שצינזרו היום?!

בסביבות השעה 8 וחצי בבוקר..

למעלה