שאלות חשובות

ShukyD

New member
עדיין אוכלות את המוח אלה

איפה למדה הערביה ומה? הבנתם משהו מזה?

יניבל1

New member
למי לעזזל אכפת?

זה מדהים איך ההפקה יורה לעצמה כדור ברגל על היום השלישי

ShukyD

New member
הנה התחילו ללכלך

כמובן מי מלכלך? הערביה והרוסיה, ממש בעמדה ללכלך על כולם אומרות שאשר צבוע למה מי הן שתי גויות שיחליטו באיזו דרך בנאדם צריך להאמין? כל בנאדם מאמין בדרך שלו וחי את הדרך שלו וערביה היא האחרונה שיכולה לקרוא לבנאדם "צבוע" כי הוא אומר ביטצ' ומדבר על בנות או ישן עם בת בחדר או מסתכל על בחורות בבקיני למרות שהוא דתי גועלנפש, זה למה היא צריכה לעוף כמה שיותר מהר

יניבל1

New member
מה!?!?

איזה קטע כל פעם ש"נכנסתי" לחדר שלהן הן דיברו על הילדות שלהן ועל בני זוג איך פספסתי את החלק המעניין יאללה על מי הן ליכלכו ומה הן אמרו על אלה שליכלכו? (בתמציתיות כמובן)

ShukyD

New member
לכלכו על אשר

ומישהי פה אמרה גם על עינב אבל על עינב לא שמעתי רנין אמרה שאשר צבוע כי הוא בנאדם דתי אבל הוא מדבר מלוכלך ומסתכל על בחורות בביקיני ולא מפריע לו לישון עם בחורה בחדר סתם גועל תאמין לי אצל הערבים אין להאמין בדרך שלך.. או שאתה מאמין או שלא

יניבל1

New member
תראה אני אוהב אותו

אבל הוא צבוע
גם פעם אחת הוא אפילו הסתובב בלי חולצה (לכמה דקות אמנם אבל עדיין)

ShukyD

New member
נו אז מה?

מה הוא חייב לעמוד בציפיות של מישהו? אמונה זה דבר אינדיבידואלי ואם הוא רוצה להאמין בלי חולצה - זכותו מה הוא אמור להתקלח עם טלית ותפילין? אל תשכח שהוא חי בבית שם, זה לא שבסוף יום הוא יכול ללכת הביתה ולהתנהג איך שנוח אז יש פה ושם ולדעתי הוא בסדר גמור וכל בנאדם מאמין נחשב דתי בעיניי, כל עוד הוא רוצה להקרא ככה

יניבל1

New member
אין לי שום תלונות לאשר

בתור אדם חילוני אני בטח לא אטיף לו איזה מצוות כן לקים ואיזה לא , אבל מבחינת הדת שלו הוא כן התלכלך , שמירה על דת זה לא משהו ששייך למיקום גיאוגרפי ואין סיבות מקלות . אני לא אומר שהוא לא מאמין או שהוא משחק אותה כדי שיתנו לו כבוד , אבל הוא ליכלך פה ושם .

ImZ

New member
זה היה מרתק, אני ישבתי שלשום חצי שעה וראיתי

אותה מקרצפת את המקלחת, ואתמול חצי שעה שוטפת כלים. מעניין מה היא תעשה היום..... דווקא לדעתי היא דמות מעניינת, ואני גם בטוחה שהיא תשרוד שם הרבה זמן (לא תיקח את הכסף, אבל תישאר שם הרבה זמן).

../images/Emo46.gif היום על הבוקר

שי ונעמה ריכלו עליה שהיא מעצבנת אותם עם הריח של האקונומיקה בכל מקום, איזה כפויי טובה, שיגידו תודה שהיא מנקה, עצלנים!!!

חייבים לנקות עם אקונומיקה?

בטח שהריח מפריע. יש חומרים אחרים לניקוי וגם פחות רעילים מהחרא הזה.

ExsoTic Cop

New member
התוכנית הזאת נראית כמו קבוצת תמיכה למעשנים

כל הזמן מעשנים שם כמו חמורים.

פיציזדה

New member
מה זה מעשנים כמו חמורים...

אין לתאר שלחו אותם לעשות רשימת קניות ל-4 ימים הקרובים, הם מה שמעניין אותם זה עוד קופסאת סיגריות ורק שלא ייגמרו הסיגריות, שהסיגריות יהיו בשיתוף כדי שלדורבן יהיה מספיק כי הוא מעשן הרבה ולא נעים לו לבקש כל פעם סיגריה. ראבק כמה אפשר להרוג את עצמכם??

איזו אירוניה, ג'ני ורנין מדברות

על זיהוי אנשים ועל הדרך פותחות ג'ורה על כל העולם... אני את השתיים ההן זיהתי מהשניה שהמצלמות החלו לפעול כ"נשים קטנות וסכסכניות" , בעיקר ג'ני עם האגו הנפוח...

למעלה