שאלת סקר - כל כמה זמן אתן מחליפות לק?

Ultra marine

New member
שאלת סקר - כל כמה זמן אתן מחליפות לק?

ממש מסקרן אותי במיוחד עם הרכישות וההזמנות המרובות של כמה בנות כאן
ועוד שאלה. כמה זמן לוקח לכן כל תהליך החלפת הלק. וכל כמה זמן אתן מסדרות את הציפורניים שלכן (כי מן הסתם אם אתן מחליפות כל יומיים אין מה לשייף את הציפורן מחדש..)

Ultra marine

New member
אז אני אתחיל ../images/Emo3.gif

מחליפה פעמיים בשבוע. לקראת הסופשבוע וקצת אחריו. מסדרת את הציפורניים פעם בשבוע. אני חושבת שכשאני מסדרת את הציפורניים לוקח לי קרוב לשעה. וכשאני רק מורחת משהו סביב ה 40 דק'.

צונית

New member
אוף אני כזו זונת פורומים ../images/Emo10.gif

ואני אעשה הכל פשוט כדי לא ללמוד
מצבי חמור. אני מחליפה לק אחת לשבוע, בד"כ ביום שישי בצהריים. לפעמים קצת יותר... תלוי כמה הוא החזיק עלי. שבוע זו ברירת המחדל, כבר לא קורה שלק מחזיק עליי פחות (מאז שכבר אין לי פיצולים ושאר מרעין בישין...
). אני די בטוחה שכשיהיה לי טופ שייבש בזריזות- אני אחליף לק בתדירות גבוהה יותר. כל הסיפור לוקח לי כשעה, אם מדובר על טופ מאט. אם טופ רגיל שלוקח לו שעות להתייבש, אז אללה יוסטור. יומיים. חחחח סתם, התהליך עצמו כשעה, ייבוש עוד מלאנתאלפים שעות. סידור ציפורניים אחת לחודש בערך. אני כל כך מרוצה מאיך שהן נראות לאחרונה שאני פשוט נמנעת מלגעת בהן, ואני די אוהבת שהן ארוכות אז אני משאירה אותן עד שזה נהיה מוגזם עבור הלקים הכהים. great seker!

מ ס ט י ק

New member
מצטרפת למשפוחה../images/Emo13.gif

צריכה ללמוד למבחן ביום רביעי וכמו שרואים אני לא בדיוק עושה את זה..

Come Alive

New member
ממ ../images/Emo9.gif

אני מחליפה לק פעמיים בשבוע בדר"כ.. בדר"כ יש מתישהו באמצע השבוע ומתישהו לקראת סופו, או בסופו, אין זמן מסויים. אני מחליפה או כי זה מתחיל "להסדק" (נמאס לי לומר צ'יפינג חח) ונמאס לי מזה, או שפשוט נמאס לי לראות את הצבע עליי. אני לא מתאימה את הלק אף פעם לבגדים, אלא אם כן אני לבושה בצבע ולא רוצה לק בדיוק באותו צבע. אז אני עושה את ההפך
אני "מסדרת" את הציפורניים שלי פעם בשבוע וחצי-שבועיים, כמו שצריך ממש. לפעמים יותר, לפעמים פחות, אין לי טקסים קבועים בזמנים. כל תהליך החלפת הלק יכול לקחת הרבה זמן, כי אני בדר"כ שמה לק, קולטת ששמתי לא טוב, נהרס, מורידה, שמה לק אחר כי כבר בא לי אחר, מורידה, בא לי אחר, מורידה, אה, את זה בא לי! אז לא יודעת, די הרבה

Come Alive

New member
חחחח די הרבה!

האמת היא שזה בכלל מעצבן כי משום מה אף פעם לא מספיק לי רק עיגולד אחד כזה של צמר גפן.. אני צריכה כמה עיגולדים בשביל להוריד מיד אחת לפעמים, אולי כמה עיגולדים בשביל שתי ידיים, זה תלוי מה בא להם באותו היום

סקרמנטה

New member
מחליפה לק כל יום-יומיים

למה? כי אני לא יכולה לראות כ"כ הרבה זמן את אותו הלק על ציפורניי. זה מרגיש לי כמו חולצה שלבושה עליי יומיים רצופים :) וחוץ מזה, הלקים שלי זולים אז לא כואב לי הלב להחליף בתדירות גבוהה כ"כ. הסרת הלק: שתי דקות. סידור הציפורניים: לפי הצורך, למרות שהן קצרות. בד"כ זה ענין של דקה או שתיים, פעם או פעמיים בשבוע. מריחת הלק: בד"כ לא יותר מ-10 דקות, ועוד איזה דקה-שתיים לייבוש. אבל אם זה לפני צילום אז בד"כ אני מוסיפה שכבה, והמריחה הזו גוזלת עוד כמה דקות. לא מורחת לק בסיס, טופ, מייבש. לא שמה קונאד וכד'. רק נטו לק. שבוע טוב ומבורך

פנרה

New member
אז ככה

ואוו, יכול להיות הבחורה היחידה שמחליפה לק כל כך הרבה? טוב אז אני בערך מחליפה לק כל יומיים, כמו שאמרתי כלום לא מחזיק עלי, לא משנה מה אני עושה, לא הבייס, לא הטופ, לא הבאפר, אחרי יומיים מקסימום זה מתקלף בחתיכות. זה גם לא משנה איזה לק אני מנסה, אורלי, אסי, או פי איי, צ'יינה גלייז הכל מתקלף! כולל ייבוש לוקח לי בערך 40 דקות עד שעה. אני מסדרת בערך כל שלושה שבועות לפעמים יותר אם המצב מצריך. עכשיו, כל שנותר לי הוא לחכות לעוד בחורה שחייה קשים כחיי וששום דבר לא מחזיק עליה!!

Harlot

New member
את לא היחידה

גם עלי לקים לא מחזיקים יותר מיום. הם לא מתקלפים בחתיכות גדולות, אבל יש צ'יפים קטנים באצבע אחת או שתיים. אגב, לקים מתקלפים בחתיכות גדולות אם משתמשים במחזק כבסיס. האם יכול להיות שאת מורחת אותם מעל מחזק במקרה?

פנרה

New member
האמת שלא....

אני משתמשת בבייסים של אסי כרגע. מחליפה בין הרידג' פילינג ופירסט בייס בייס קואט תלוי מה מצב הציפורניים. אבל כאמור, ניסיתי המון בייסים ושומדבר לא ממש מחזיק. קיבלתי המלצה פה לניילטק, ככה שכשאגיע לארץ אלך לרכוש ונראה אם זה יעבוד. מקסימום לא נורא, כבר שנתיים זה המצב, ואני כבר רגילה להחליף כל יומיים

Feeorin

New member
אמממ

עד לפני שבועיים החלפתי כל כמה ימים, שניים-שלושה, ובשבועיים האחרונים נקלט לי שבצבא אני לא אוכל לשים את כל הצבעים היפיםן שלי אלא רק ורוד בהיר אז התחלתי להחליף כמעט כל יום ועכשיו אני רק עם מחזק לקראת מחר

יפעתיקו

New member
../images/Emo110.gif

אממ כל שבוע..=] יום רביעי בדרך כלל ת'אמת שלוקח לי דיי הרבה זמן להוריד את הלק... אני לא ממש אוהבת להוריד.. לגבי הזמנים זה תלוי במצב רוח... לפעמים בא קונאד.. לפעמים בא לי חלק... חח זה משתנה

adika60

New member
עונה ../images/Emo11.gif

מחליפה פעמיים בשבוע בד"כ - באמצע השבוע ובסופו. כל התהליך מאוד זריז אצלי - 20 דק' בערך (כולל מחזק, בייס, 2 שכבות וטופ). בערך 5 דק' אחרי המריחה אני כבר מרגישה לעצמי להתנהל בחופשיות אבל נזהרת לעוד כחצי דעה. את הציפורניים אני מסדרת פעם בשבוע לערך. אוהבת את הציפורניים שלי קצרות. שיהיה שבוע טוב!

adika60

New member
../images/Emo163.gif*מרגישה=מרשה *דעה=שעה

זה מה שקורה שמנסים לכתוב כששוכבים במיטה......

angell4

New member
../images/Emo182.gif

אני מחליפה כל 3-4 ימים כי בד"כ ממש נמאס לי מהצבע. כל התהליך לוקח בד"כ 20 דקות. הכי אני שונאת להסיר את הלק במיוחד שהוא בצבע אדום ואז הידיים שלי מתלכלכות
, אח"כ אני קצת מסדרת ומשייפת קצת ואם הציפורניים גדלות בצורה מגעילה או שציפורן נשברת אני פשוט גוזרת הכל. המריחה לוקחת לי בערך 10 דקות (לפעמים אם אמא בסביבה אני מסנג'רת אותה למרוח לי ביד ימין
).

Harlot

New member
מחליפה כל יום

ומהמון סיבות. א. לק לעולם לא מחזיק עלי יותר מיום. ב. גיוון. ג. יש לי יותר מדי לקים בשביל לא להחליף כל יום. תהליך החלפת הלק נורא תלוי בלק. גם זה שמסירים וגם החדש שיבוא במקומו. גליטר למשל, לוקח המון זמן להוריד. אבל יש עוד לקים שההסרה שלהם איטית ומייגעת. הלק החדש יכול להיות כזה שדורש שכבה אחת או ארבע שכבות. אין זמן קבוע. גם זמן היבוש של כל לק משתנה(אפילו עם מייבש). תהליך כזה יכול לקחת בין 4 ל 20 דקות. סידור הציפורניים משתנה. יש תקופות שאני משייפת כמעט כל יום כדי לא לאפשר גדילה ויש תקופות שאני מגדלת קצת.

mgirl

New member
ובכן

מחליפה בערך פעמיים בשבוע. לאחרונה תקופת מבחנים אז אין זמן, וגם הלק לא מתקלף לי כל כך מהר (לדעתי זה בזכות המחזק של ניילטק שפשוט עובד), אז פעם בשבוע, בדר"כ ביום חמישי או שישי. חוץ מזה כל הסיפור (בדר"כ בערב) לוקח שעה וחצי פלוס מינוס, כולל הזמן שלוקח לי למרוח שני שלבים של ניילטק ולחכות שיתייבשו (20 דקות נגיד), למרוח לק ומייבש ולחכות שיהיה יבש למגע, כלומר שגם אם הוא ישתפשף בכרית למשל הוא לא ימרח או 'ימעך'. ואז אני הולכת לישון. אני לא משייפת את הציפורניים באופן קבוע. אם אחת נשברת לי, או אם היא ארוכה מדי או קצת לא 'ישרה' באורך שלה אני משייפת אותה לפני שאני שמה לק חדש.

Angel Of Moon

New member
המממ ../images/Emo9.gif

להוריד לק לוקח לי טקס שלם
אני ממש שונאת ! אבל בכל זאת אני נוטה להחליף לק כל 3-4 ימים, לא יותר ! ושיוף אני עושה פעם בשבוע וחצי.....

למעלה