שאלת סקר - כל כמה זמן אתן מחליפות לק?

Simply Blonde

New member
כל יומיים שלושה

ברגע שהוא מתחיל להתקלף אז זהו. אבל לפעמים לפני. למשל עכשיו כשאני בהצפת לקים ובא לי לנסות את כולם אני משתדלת להחליף כל יומיים.. אבל בשבוע האחרון לא יצא לי
והיום הוא התחיל להתקלף לי בחתיכות גדולות אז מחר על הבוקר אני אחליף. לוקח לי משהו כמו 20 דק' כולל להוריד ולשים את הלק. תהרגו אותי אבל אני משייפת ומסדרת רק כשאני מרגישה צורך פעם ב.. וכשיש לי זמן וכח. או כשנשברת לי ציפורן וכדו' (ועכשיו בעבודה הנוכחית הולכות יל הציפורניים ובא לי לבכות
)

Marble Arch

New member
התשובות שלי ../images/Emo13.gif

אני מחליפה לק פעמיים שלוש בשבוע, תלוי בזמן שיש לי. ברגע שיש לי קילוף קטן אני או מורידה את הלק או מחדשת.. בדר"כ מורידה
תהליך החלפת הלק לוקח לי בערך 20 דקות, לא יותר.. מניקור ממש אני עושה פעם בשבוע שבועיים, אבל כל כמה ימים אני משייפת את הציפורניים..

ssnoopy

New member
עונה ../images/Emo140.gif

אני מחליפה לק פעמיים בשבוע, בדר"כ ביום ראשון על הבוקר בעבודה וביום רביעי/ חמישי- תלוי כמה הלק החזיק מעמד... בדרך כלל הוא לא שורד עד יום חמישי היות ואני קוצצת לשעבר ועדיין יש לי נטייה להתעסק ה-מ-ו-ן עם הידיים בפה... החלפת לק לוקח לי בין 10 ל-20 דקות, זה תלוי בעיקר בזמן הורגת הלק הקודם (שונאת להוריד גליטרים)

הזנוחה שבחבורה

מחליפה לק בפעם בשבועיים-שלושה-חמישה. במילים אחרות, רוב הזמן אני בלי בכלל והבקבוקים עומדים נכלמים בארון

1Unicorn1

New member
עונה גם

מחליפה פעם-פעמיים בשבוע, זה לוקח לי בערך 15-20 דקות, אין לי יותר מדי סבלנות לחכות לייבוש
אני משייפת כל כמה ימים את הציפורניים כי הן נוטות להישבר אצלי

תולי01

New member
זה משתנה

לפעמים כל יום, לפעמים כל יומיים ולפעמים כל כמה ימים.....תלוי במצב רוח, בזמן ובעמידות של הלק. בדר"כ אני מחליפה הרבה לקים, גם כדי לעשות סווטצ'ים בבלוג וגם כי יש לי כל כך הרבה לקים ואני גם ככה לא עומדת בקצב של עצמי וגם כי אני מזל תאומים, אז אם מדברים על להחליף לק לפי המצב רוח.....
לגבי תהליך החלפת הלק - משהו כמו 10-20 דק', אבל אני משתדלת לעשות את זה בזמן שאני יודעת שבערך שעה אחרי זה אני לא צריכה לעשות משהו שיכלול פעילות אינטנסיבית של הציפורניים
אם זה קונאד או קישוט אחר, אז קצת יותר, תלוי מה - בין 5 דק' לחצי שעה. אין לי זמנים מוגדרים לסידור הציפורניים, אני הולכת "לפי העין"......

Kumagoro01

New member
בערך פעם בשבוע,

וזה כולל סידור ציפורניים (שיוף, באפר, ולקצר אותן כי אני אוהבת אורך בינוני וחלק צומחות מהר.) במשך השבוע אני עושה תיקונים קטנים (בעקר עולה מעל ללק עם טופ, זה גורם לו להחזיק מעמד להרבה זמן וגם להיראות חדש) ולפעמים אני נשארת עם אותו צבע שבועיים או יותר. (גם כשאני מורידה אני מחדשת מריחה בדיוק של אותו גוון... לא נמאס לי מהם מהר) אבל בדר"כ אני מחליפה צבעים לפי מצב רוח... אז ככל שהוא משתנה ככה אני מגוונת XD המ וזה לוקח שעה או קצת יותר ._. אני שמה קרם ידיים, מחכה שיספג, אח"כ בייס קואוט ומחכה שיתייבש, אח"כ את הצבע (בדר"כ שכבה עבה) מחכה שיתייבש ואז טופ. תלוי בסוג של הלק ובכמה זמן יש לי, בדר"כ אני אח"כ תקועה מול המחשב לפחות כמה שעות עד שאני מרגישה חופשייה עם הידיים (מזל שאפשר להקליד חח) אני יודעת שזה מוגזם אבל רק ככה זה עובד לי כמו שצריך. ואני יכולה לשם מהר יותר אבל בדר"כ זה נראה טיפה פחות טוב כשאני עושה את זה אז אני מעדיפה שלא...

Marble Arch

New member
../images/Emo12.gifאת מבפבפת כל שבוע??

אם אני הייתי עושה את זה הייתי נשארת עם ציפורניים מנייר..

Kumagoro01

New member
האמת שרק אחרי לקים כהים...

אז לאחרונה זה יוצא דיי הרבה
והציפורניים שלי איומות
אבל נמאס לי והחלטתי שאני לא מגדלת אותן וזהו... הרבה יותר קל לדאוג להן ככה. (הן עדיין מתפצלות... הציפורניים שבאצבע ובאמה לא צומחות -בכלל- לא משנה אם אני לא עושה באפר, כן עושה באפר, עם מחזק, בלי מחזק, משייף מקרטון, משייף מספוג, משייף ממתכת. הכל אותה תוצאה. שאר הציפורניים בריאות... וכבר ניסיתי כל מחזק שקיים וגם תוספי תזונה. וגם בלי לקים/מחזק בכלל למשך כמעט שנה. התייאשתי.
וגם הבדיקות דם שלי בסדר
) המ לקים כהים משאירים צבע בחלק שמתפצל אצלי אז אני צריכה להעביר באפר. הן באורך בינוני (קצת מעל לאצבע) ועגולות. אני אוהבת שהן טיפה יותר אבל מה לעשות.
הן לא מנייר אבל חח

אצלי דווקא הן צומחות...

חשבתי שזה משהו נורמלי, אבל הבנתי שלא...אם אני עושה באפר פעם בכמה ימים, הן אורכות בטירוף! אני שונאת כשהן אורכות, פשוט בעיניי לא יפה לי. עכשיו אני מבינה שאני היצור עם הצמיחה הפראית...

Kumagoro01

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo7.gif

למרות שלאחרונה אני ממש בסדר עם האורך שלי אז לא נורא

ענבל30

New member
כל יום-יומיים בדרך כלל

אבל בשבוע האחרון נמרחתי עם לקים גם 3 ימים ויותר
זה סה"כ של יותר מ-100 לקים בשנה... לפעמים, כשיש לי זמן וחשק ולקים חדשים, אני עושה "מבצע סווטץ'": מורחת, מצלמת, מורידה, מורחת, מצלמת, מורידה... לרוב אחרי 2 סבבים אני נכנעת
או שנגמר הזמן הפנוי. מה לא עושים למען הבלוג...
להחליף לק לוקח לי משהו כמו חצי שעה גג - אני עושה את זה מול הטלויזיה, לעתים נדירות גם מול המחשב
שיוף של הציפורניים כל 10 ימים בערך - אני שונאת שהן ארוכות לי מדי, וגם מפחדת שישברו.

למעלה