שבוע אינטנסיבי למאריה

True Colors

New member
שבוע אינטנסיבי למאריה

אחרי שנאלצה לבטל את ההופעה האחרונה שלה בווגאס עקב ברונכיטיס (מה שגרר דיווחים עוינים במדיה וכעס מובן של מעריצים שטסו במיוחד כדי לראות אותה), מאריה שבה השבוע לפעילות, ומצפה לה שבוע עמוס במיוחד:

17.05
הופעה בטקס פרסי הבילבורד.
לפי שמועות, מאריה תשיר את Vision of Love ואת Infinity.
לפי לו"ז שדלף, קלי קלארקסון וסליר דיור יישאו דברים על הבמה מיד בתום ההופעה של מאריה, וההנחה היא שהן יחלקו לה כבוד או יעניקו לה פרס כלשהו.

18.05
- הוצאה של אלבום האוסף
- הופעה אצל אלן
- הופעה אצל ג'ימי קימל (כולל הופעה מוסיקלית)

22.05
הופעה אצל קלי ומייקל (כנראה הופעה מוסיקלית)

בנוסף, נותרו עוד ארבע הופעות החודש בווגאס (הסבב הבא ביולי) בתאריכים: 17.05, 20.05, 23.05, 24.05.

בהצלחה!

True Colors

New member
אפרופו סליר דיור, זה קרע אותי

פער של 25 שנים בין ראיון לראיון, וסליר לא משנה תשובות:
"יש רק מדונה אחת!"
יש רק וויטני אחת!"
יש רק מאריה אחת!"
יש רק בריטני אחת!"
מזל שבראיון האחרון היא גם למדה את כוחה ותמציתיותה של הכללה:
"יש רק אחת מאתנו!"
מה שמוביל אותה לכדי גילוי מסעיר:
"אני לא מאמינה שבני-האדם הם כולם אותו דבר!"
חחח, אין, היא מלכה!!!
אני רוצה להיות חבר שלה!!!

True Colors

New member
מה אתם חושבים על ההופעות האחרונות ל-TGIFY?

בעוד שמאריה נשארה פחות או יותר נאמנה לעיבודים המקוריים של שאר השירים, היא הפשיטה לגמרי את Thank God I Found You.
זה ביצוע קצר אמנם, אבל יפה לדעתי, שנותן לה מרווח נשימה ומקום לאילתורים ומראה בדיוק איפה הקול שלה נמצא בימים אלה. אני מקווה שבהופעות הבאות היא תיקח יותר חירויות עם השיר, למשל ביצוע אוורירי לגמרי שלו (כמו ב-Rainbow Interlude למשל), או ביצוע גרסת הרמיקס (...I'mma be here night after night to) גם כן בצורה חשופה ומופשטת.

הופעה אחת (זו מוצלחת יותר, לדעתי)
הופעה שנייה

Petals

New member
לא עף על זה

מדונה עשתה דברים דומים בהופעות האחרונות שלה וזה הכי חצי כוח שיש...
הקול של מאריה מתכתי ומוזר בראשון והשמלה... השמלה

True Colors

New member
vines משעשעים על מאריה

מסתבר שיש הרבה כאלה סביב ההיי נוטס של Emotions.
זה, למשל, vine קורע של הקומיקאי Arron Crascall,
ושני אלה מסבירים למה הרגיסטר הזה נקרא "רגיסטר שריקה".

כאן וכאן מאריה מייבשת גברים,
וכאן מדגימה איך הם נשמעים אם פוגעים בפוריות שלהם.

וזה, כמה שזה טיפשי ומטומטם, לא הפסיק להצחיק אותי.

True Colors

New member
mako: מריה קארי מזייפת את הקלאסיקה של עצמה

אני באמת לא מבין מה רוצים ממנה.
זה מגיע כבר לרמות שהן מעבר לאבסורד, "החיפוש" התמידי הזה שלה במדיה הישראלית, הצורך הבלתי-נלאה "להנמיך" אותה, לבוז לה.

צפיתי כמה פעמים בהופעה. היתה קצת צרידות, אבל חשבתי שהיא בסך-הכל ביצעה את Vision of Love בצורה טובה. לא הגיוני, ולחלוטין מרושע, להעמיד את ההופעה מול ביצוע סטודיו מלפני רבע מאה (!), כאילו שהזמן עמד מלכת, כאילו שהשנים לא נתנו אותותיהן בכולנו.

גם הדיווח אצל גיא פינס היה נבזי, תחת הכותרת "אקורד צורם".
בהתייחסות לתו הגבוה האחרון (dream ב-Infinity) נאמר שם ש"ציפורן על לוח" היתה נשמעת טוב יותר.

אגב, מרבית הביקורות בארה"ב, לפחות ממה שקראתי, היו טובות בסך-הכל.

roi245

New member
אני ממש עצבני.

נכנסתי כדי לשחרר קיטור. קראתי את ה"כתבה" עכשיו במאקו. מה נסגר עם האנשים שם? כותרת בכח? למה? היא שרה את זה טוב. לא מעולה, לא מושלם, אבל גם לא זייפה. אני מבטיח לכם שאם ההופעה המקוללת ברוקפלר היתה בשנת 2003, הם היו מוצאים הרבה ביצועים מאז שניתן להכתיר ככישלון. עכשיו כל הופעה תתפוס כותרת? ונמאס לי מההודעות לטלפון "חברה שלך זייפה"

True Colors

New member
סגרי את הדלת. העלימי את המפתח.

השאירי את לבי על מחצלת המפתן עבורי

רועי, את יודעת שאת יכולה תמיד לשחרר קיטור אצלי, חחח

Mידאס

New member
אולי כי זה באמת לא היה טוב?

בסדר, בסדר. אי אפשר לצפות ממישהי ששרה כל החיים שלה, ששחקה את הקול, ששותה כמו גמל (ולא מים), שתשיר "כמו פעם". אבל! למה, מטומטמת שכמוה, לא עושה עיבודים חדשים לשירים ישנים? כאלה שיתאמו את מצבה הקולי הנוכחי. לא, היא יודעת יותר טוב מכולם. נצמדת לביצוע המקורי בכוח, כשברור שהיא לא תצליח למשוך את התווים "כמו פעם", אז למה להתעקש על "כמו פעם". היא מביאה את זה על עצמה. היא פשוט מלכת הפתטיות. גם הלבוש הזה, הכוראיגורפיה של זמרי הליווי. היא עצמה תקועה ב"כמו פעם", אז שלא תתלונן כשמבקרים אותה שהיא כבר לא "כמו פעם". היא פשוט מפגרת עם תעודות.

Petals

New member
אויש מי קורא מאקו?

כל הכתבות שם ממוצאות בלי קשר למאריה

למעלה