שבוע הספר!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אז אני לא משוגעת..איזה כייף

גם לי יש את השריטה הזאת שהספרים יישארו אצלי, בכלל אני מסוגלת לתת לחברות שלי כל דבר בהשאלה אבל בנוגע לספרים זה ממש קשה לי,אני מרגישה כאילו נתתי להם את הילד שלי והכי שרוט זה שאם כבר נתתי ספר שלא חזר אליי-אני פשוט אקנה אותו שוב!!! אך השרשור הזה מעלה בי חיוך ענק רק מהמחשבה על כל הספרים שאני הולכת לקנות..

phoenixtear

New member
די! גם אני כזאת!!

איזה קטע. אים לי בעיה לתת הכל- אבל ספרים זה משהו אחר. קודם כל- אני חייבת שישב אצלי בספריה כל ספר שאהבתי. קשה לי לתת ספרים...ואם משהו הולך לאיבוד אני לחלוטין עלולה לקנות אותו שוב. השאלה הנשאלת היא מה יהיה בעוד כמה שנים? (אני אצטרך דירה נפרדת לספרים...).

בסוף נקים חבורה..

חבורת הלא מתחלקות.. חחחח כמו הילדים בבית ספר שלא נותנים דף כי הם עברו את האמצע :)

../images/Emo6.gif הכי טוב קבוצת גמילה

ספרנים אנונימיים (book adicts annonymous) או BA שזה גם "שם תואר" חחחחחחחחחחח הרסתותי כליל

חחחחחחחחחחחחחחח

איזה כייף שאני לא היחידה שערה בשעות כאלו.. אני בעד הקבוצה הבעייה שאני לא רוצה להיגמל :)

gali88

New member
את מדליקה

מזכירה לי אותי... גם לי קשה להשאיל ספר לחברה ואם לא מחזירים לי אני קונה שוב... חחחחחחחחח

../images/Emo9.gif

חחחחח איזה כייף לי להיות מדליקה ואיזה כייף שיש עוד שרוטות כמוני שלא משאילות ספרים,ככה אני מרגישה פחות רע עם עצמי :)

phoenixtear

New member
הו!

מצטרפת בחדווה לשרשור התולעים! אז ככה: 1) קסמן של אגדות- ברונו בטלהיים: לחובבי/ות הזאנר הפסיכואנליטי-לייט. ספר שמסביר מנקודת הראות של המחבר למה אגדות עובדות עלינו כל כך בתור ילדים. מאוד מוצלח בעיני. 2) ויקטור פרנקל- האדם מחפש משמעות: ספר חובה בעיני. פשוט ככה. לא פשוט לקריאה- אבל מכיל קיטונות של תבונה בריאה (למי שלא מכיר, בקיצור ממש ממש פושע... פסיכואנליטיקאי יהודי- ניצול שואה- מדבר על משמעות כקרקע להשרדות בכל מצב שהוא הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית). 3) ויסלבה שימבורסקה- בשבח החלומות: לא סתם היא זכתה בפרס נובל על שירה...מדהימה. 4) אוסקר ווילד- סיפורי אגדה: מרגש בעיני. אגדות עצובות ברובן... 5) ארווין יאלום- כשניטשה בכה. זה מה שעלה כרגע...לא בהכרח לפי סדר עדיפות ובטוח שאם הייתי עונה בעוד שעה היו עולים לי ספרים שונים לגמרי D: עד מתי שבוע הספר?!

שבוע הספר נגמר היום,אבללללללללללללללללללללללל

המבצע בצומת ספרים עד סוף החודש!!!! :) תודה על ההמלצות והנימוקים אני כבר בטוחה שאת ספר מספר 2 ו5 חייבת לקנות ואם עוד שעה ייעלו לך ספרים חדשים אז פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז תכתבי כל שעה :)

ms wallflower

New member
באתי רק לרגע...

אני ממש אבל ממש עסוקה... לכן מצטערת שלא ממש מגיבה... אבל הייתי חייבת להוסיף גם את דעתי.. אז ככה... * מעולם לא הבטחתי לך גן של ורדים- סיפור על טיפול נערה סכיזופרנית בשנות ה-60 שמאושפזת בבי"ח לחולי נפש... מדהים.. עיברית קצת גבוהה * ורוניקה מחלליטה למות... ממש מומלץ! * תיאטרוני הגוף- של ג,ויס מקדוגל מדבר על תופעות פסיכוסומטיות בהיבט פסיכואנליטי (אני לא ממש מחובבי הגישה הפרוידיאנית) אבל המליצו לי בחום על הספר ואני קניתי בעצמי במבצע של צומת ספרים * ללא פרויד ללא פרוזאק- חברה שלי קוראת עכשיו אמרה שהוא מדהיםאז קניתי... * המוח ועולם הנפש- למי שמתעניין מה קורה במוחינו בהקשר של הנפש, סםר ממש קל להבנה לא צריך ללמוד רפואה כדי להבין את המונחים * משהו באנגלית למי שחובב אנגלית- the perks of being a wallflower לא זוכרת את שם המחבר ומקווה שיש אותו בארץ... שני ספרים נוספים שקראתי באנגלית ויודעת שיש אותם גם בעיברית a chiled calld it וההמשך שלו the lost boy מספר על ילד שעבר התעללות (לא מינית) קשה מצד אימו ועל הילדות וההתבגרות שלו במעבר בין מוסדות למשפחות אומנות, זה אוטוביוגרפיה של המחבר יש גם ספר שלישי אותו לא קראתי עדיין... * רודף העפיפונים * מישהו לרוץ איתו טוב חייבת ללכת להמשיך לעבוד אם משהו יקפוץ לראש אני אחזור יותר מאוחר...

phoenixtear

New member
איזה יופי!

יש לנו טעם ממש דומה! רודף העפיפונים אכן מצוין, "לא הבטחתי לך גן של ורדים" הוא ללא ספק מהטובים (במיוחד למי שמתעניין בפסיכולוגיה), תאטרוני הגוף הוא מאוד חכם (קראתי, בעוונותי אני למול כל הסתירות חובבת פסיכואנליזה). תודה על ההמלצות :) מוסיפה את "הדרמה של הילד המחונן" של אליס מילר. ספר עבור מי שמרגיש שיש בו נטיה (שהוגשמה מקצועית או לא) לטפל המפרט השערה בדבר היווצרות הנטיה והקשר בינה לבין קרקע הילדות (ילדים הוריים). מאוד מעניין למי שזה נודע לו בצורה כזו או אחרת.

ms wallflower

New member
הדיון ממש סוחף...

החלטתי לעשות הפסקה קצרה מכל העבודות... לא יכולה להמשיך יותר לשבת מול המחשב.... שכחתי לגמרי את הדרמה של הילד המחונן....... וואו ברגע שאני מסיימת ללמוד בעוד חודשיים!! אני הולכת לעשות השלמות של כל מה שלא הספקתי... אם מותר להוסף קלאסיקות מהילדות... אז האקלברי פין ותום סוייר... עד היום אני קוראת את הספרים (אבל באנגלית).... נשים קטנות, עליסה בארץ הפלאות (הגירסה המלאה), אני אצטרף להמלצה על אסופית.. וספר שמאוד אהבתי היה "לאהוב עד מוות" מספר על אהבה בין גבר לאישה בתקופה של לפני קום המדינה והלחימה במחתרות... ראתי אותו בכיתה ג' וזה ספר שלעולם לא אשכח (אולי כי רבתי עם הספרנית שאמרה שהוא לא לגיל שלי) אם מותר להוסיף אימה.. אז "הניצוץ" של סטיבן קינג... אבל הוא ממש מפחיד.. ןעכשיו אני יוצאת לרוץ קצת לנקות את הראש... ואולי אחשוב על עוד כמה ספרים...

ואם כבר ספרי ילדות..

או סדרות ילדות..הקוסם מארץ עוץ..פיטר פן ו...................................... הדרדסים!!!!!!!!!!!! מתה עליהם וחשוב לנקות את הראש נראה לי אני גם צריכה.. תהני בריצה..

ורוניקה מחלליטה למות... ממש מומלץ!

אך כמה שהיה בא לי לחבק אותך בשנייה שקראתי את זה כמובן שמסכימה עם כל מילה :))))))))) ותודה רבה על כל ההמלצות מעולם לא הבטחתי לך גן של ורדים נשמע לי ספר נהדר,הוספתי לרשימה :)

חדשה20

New member
הי...

איזה כיף שכותבים כאן דברים שמחים! ממש משמח...=) אז ככה, קראתי "מעולם לא הבטחתי לך גן של ורדים", ואין ספק שזה ספר טוב. הוא הכניס אותי למשבר נפשי קל (זה קורה לי עם ספרים חזקים וסוחפים, אבל הוא ממש טוב). ועוד כמה ספרים שאהבתי, מסיבות שונות-"סערת נפש", "מכתבי יוני", "האם יש סיכוי לאהבה", "עיר המזל", "תיאום כוונות", ועוד כל מיני ספרים. יש גם כל מיני ספרים טובים שקראתי על השואה, אבל זה לא נראה לי שייך כ"כ... טוב, יום טוב! אוהבת

אוהבת בחזרה..

ואת צודקת כייף לדבר על דברים שמחים לפעמים..אפילו רצוי וחשוב מאוד תודה על ההמלצות ואין דבר כזה ספרים לא קשורים :)

למעלה