שבוע הספר!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חדשה20

New member
חשבתי על עוד כמה ספרים...

אז ככה-עולם חדש מופלא (טוב ומפחיד ביחד), 1984, ומקבת (בעיקר בגלל שראיתי את הסרט שלו-חזק ממש). וזהו... אוהבת

אווווווווו

יש רק ספר אחד שנגע בי שהוא לא נוגע לשואה. "איך ללכת לאיבוד" \ אמנדה אייר וורד. יש גם באנגלית... how to be lost אני כתבתי גם איך קוראים לו באנגלית כי המוכרת חיפשה בשם how to get lost.........................

טוב, גמני רוצה ../images/Emo9.gif

אז כמו שכבר כתבו פה לפני: ורוניקה - רוצו לקרוא!!! ספר מדהים. קיפודים - של דלית אורבך - ספר מדהיםםםםםםםםם. שומרת אחותי - של ג'ודי פיקו. ספר מאלף ומרתק שאי אפשר להניח לשניה. ארבעה בתים וגעגוע - של אשכול נבו (אאל"ט) - ספר נפלא. אהבה זה לא סכין - ספר טריגרי, אבל שווה סיביל - פלורה רטה שרייבר - ספר מעולה אבל טריגרי הנה אני מתחילה - ספר מקסים מקסים מקסים שבועת רחל - גם כן ספר טוב הספרים הראשונים של גפי אמיר - עד כלות + לוצכים - ספרים טריגריים אבל נפלאים. לא אוהבת את הספרים האחרים שלה. שבויה - מאיה ריד - ראיתי שהמלצתם - ספר טוב אבל טריגרי במיוחד. ואני חייבת להתוודות שאני אוהבת נורא גם רומנים רומנטיים, במיוחד של סינתיה פרימן - שהם איכותיים למדי, יחסית לז'אנר. אם מעניין אתכן ספר מתח, שהוא גם פסיכולוגי וגם מצחיק בטירוף - לכו על "התפרצות X" של עדנה מזי"א. ענק!!! "אל דאגה" של דייל קארנגי הוא אחד מאותם ספרים ששינו את חיי. מעולה ומומלץ, ועכשיו גם יצא במהדורה חדשה עם תרגום מחודש (אני דווקא מאד אוהבת את הישן). "חמודית" - של מרי מקראקן או משהו כזה - ספר שכתבה מורה לחינוך מיוחד שטיפלה בילדה מאד מאד מאד מיוחדת וחולה. ספר מקסים ונוגע ללב. יש עוד המוןןןןןןןןןןן אבל לא זוכרת כרגע. גם אני שבלולת ספרים
ואגב, לפחות בעיר שלי שבוע הספר נמשך עד מוצ"ש בכיכר העיר, ובחנויות הספרים - עד סוף החודש...

אהבה זה לא סכין..

כבר מהשם מסקרן אותי לקרוא.. ואל תרגישי רע עם זה שאת אוהבת רומנים רומנטיים,לפעמים כייף סתם להעביר את הזמן עם ספר קליל ואם כבר ווידויים,ברגעים משעממים שלי אני קוראת דניאל סטיל :) ואם כבר ספרים קלילים:מלך החומוס ומלכת האמבטיה ספר ענק!!!! מצחיק בטירוף, שמעתי שלקיציס ופרידמן יצא ספר חדש,משהו עם טיסה עוד ספר מה זה להיות ישראלי-דברים כל כך נכונים ומצחיקים על הטבע שלנו הישראלים ויש גם את הוצא מהקשרו בכיכובו של אלון מזרחי תודה על ההמלצות,בסוף לא יישאר לי מקום ברשימה :)

תגובית ../images/Emo3.gif

אני לא מרגישה רע עם זה שאני אוהבת רומנים רומנטיים, אני
בלונדינע
ובקשר לאהבה זה לא סכין - כתבו את זה פסיכולוג (זאב ברגמן) ושרה (שם בדוי) מטופלת שלו שסובלת מפיצול אישיות (אפרופו נושא חם בפורומינו) וזה אכן ספר מיוחד במינו. מה שעוד יותר מעניין, זה שאותה "שרה" נחשפה נדמה לי ב"הארץ" אחרי כמה שנים - היא חשפה את עצמה אני חושבת, כי היא החליטה לצאת נגד אותו פסיכולוג שטיפל בה ופירסם את הספר, למרות שהיא קיבלה תמלוגים בדיוק כמוהו. אני לא זוכרת מה היתה סיבת הסכסוך, אבל פתאום היא יצאה בטענה שהיא בכלל לא סבלה מפיצול אישיות, ושהיא סתם "שיחקה אותה" כדי שיהיה חומר מעניין לספר. נדמה לי שהיא האשימה אותו בכך שכל מה שעניין אותו בה היה הספר, שהוא היה להוט לפרסם אותו ובכך פיספס את הטיפול האמיתי בה, באישיות שלה, והיא סתם סיפקה לו את החומר הספרותי כדי ליצור סיפור מעניין. כך או כך, הספר באמת מעניין, והמצוקה שעולה מתוכו מאד נגעה ללבי...

עזרה בהזכרות בשם של ספר..

שאני ממש רוצה לקנות.. סופרת מחו"ל שכתבה ספר על אונס מזעזע שעברה,שם הספר זה משהו כמו תגידי תודה שאת חיה וואי ונזכרתי בעוד ספר מדהים,טירת הזכוכית,סיפור על ילדה שעברה חיים לא קלים,ספר שקיבלתי מתנה ליום הולדת וקראתי אותו פשוט בנשימה אחת

אוי נכוןןןןןןןןןןןןןןן

תגידי תודה שאת חיה... שווה לגגל על זה או לשאול בפורום "שאלה קטנה" בתפוז, או בפורום סיפרות, בטח יש משהו כזה פה... אני יודעת בדיוק למה את מתכוונת... יו, אני חייבת להיזכר בזה גם!!!!!!!!! תעדכני אם תמצאי... ומה שם הסופר של "טירת הזכוכית"? זה ספר ילדים או מבוגרים? וואו, איזה כיף שיש עוד שרוטות פה כמוני...

הכי כייף בעולם לא להיות שרוטה לבד ../images/Emo9.gif

אני בכלל באופן כללי לא מסוגלת להתחבר לאנשים "נורמלים",מרובעים מי שרוצה להיות חברה שלי התנאי היחיד הוא שתיהיה לה שריטה אחת לפחות :)

יווווווווווווו כפרה עלייך

נכון נכון זה הספר, אני בטוח ייקרא כי בזמנו קראתי את הפרק הראשון שהוצג באינטרנט ומאוד התחברתי, מבטיחה לשתף :)

ש1212

New member
היה לך מזל של אליס סימבולד..

אני קוראת אותו עכשיו... ספר טריגרי מאודדדדדדדד..וקשה לקריאה .. אני קוראת אותו בשלבים ..עם הפסקות בנשימה .. אעדכן שאסיים אותו .. סיימתי לקרוא את טראומה והחלמה ..גם ספר קשה בטירוף.. הזדהיתי עם המון תחושות שם..ו הבנתי שאני לא משוגעת..

ms wallflower

New member
רשימת ספרים מומלצים

בנסיון לחפש את הספר שמעבר לאופק מחפשת (לצערי לא מצאתי) מצאתי רשימה של ארוכה של ספרים מומלצים, גם בפגיכולוגיה גם על פגיעה מינית, כל מיני ממש רשימה ארוכה אז אני מצרפת לינק... זה באתר "מקום" אתר שמדבר על התעללות מינית http://www.macom.org.il/books.asp

תודה רבה על הנסיון לעזור

ונראה לי שהיה פה שרשור לא מזמן על הספר שאני מחפשת,אבל לא מצאתי ותודה על הלינק של מקום,אחלה אתר ואיזה כייף שאני לא היחידה שיש לה לילה לבן :) למרות שנראה לי ננסה לישון קצת צריכה לקום עוד 4 שעות לילה טוב בנות מדהימות

ms wallflower

New member
אצלי כל לילה כמעט הוא לילה לבן....

אין בעד מה... אני אנסה לברר מחר עם חברה יכול להיות שהיא יודעת... את לא לבד בעניין השינה.. כמו שכתבתי בכותרת אצלי כל לילה הוא לילה לבן, בתקופה האחרונה אני ישנה כשעתיים בלילה... אז את לא לבד... אני רואה בזה יתרון אחד עשכיו סוף שנה עוד מעט מבחנים, עבודות כבר יש אז ככה יש לי יותר זמן לעשות דברים... מקווה שהלכת לישון לילה טוב!

כשיש מה לעשות זה בהחלט יתרון

ויפה שאת רואה את זה ככה, לי לצערי אין יותר מדיי מה לעשות,אז מזל שיש לי לפחות עם מי להתכתב בלילות האלו :) דרך אגב איך הייתה הריצה?

למעלה