שבוע טוב

etai677

New member
שבוע טוב

חוזר אחרי פגרה ארוכה.
אז מה קורה? מה נשמע? יש מישהו בבית??
מעוניין להחליף 2 וחצי ג'חנונים במצב קפוא בכמות נאה של ספינג'ים ומופלטות
מישהי?

etai677

New member
חלילה וחס!

תבין... פשוט... החלטתי לנסות משהו אחר..
משהו נשי..

אבל היי! מבטיח לא להתנגד אם תפתיע אותי עם איזה מופלטה

גם אני חזרתי אחרי שהתפגרתי ...

וכמו בכול שנה גם השנה עליתי לרגל לירושליים
ומשם שלוחה לכולנו ולכול בית ישראל ברכת כוהנים ישירות מהשמיים ...

https://www.youtube.com/watch?v=X5XeZpr5nVk

שבוע טוב, חג אביב שמח ושנה טובה ומוצלחת לכולנו ולכול בית ישראל באשר הוא ...

אמן ...

אמן...

ואמן...

סלה !!!...

אנקדוטה חדשה ?!... אולי לא חדשה אבל "מתחדשת"

וכול השנה תחת אפינו מתרחשת...

אז ככה...
במשך השנה אני פעיל באיזו קרן גמ"ח, (במשך השנה אני מגייס להם תורמים ולפני החגים אני עוזר להם גם בניהול ותפעול המערכת) ותמיד כידוע לפני החגים הלחץ עולה לשמיים...
וכמו בכול שנה כשלושה שבועות לפני הפסח הזה עבדנו נון-סטופ
והיינו עסוקים עד אחרי הראש ועד השעות הקטנות של הלילה בקמחא דפסחא ...
וחלוקת קמחא דפסחא נמשכת ממש עד לילה הסדר...

ואז בליל הסדר בא לי התסכול הקבוע (כמו גם בחגי תשרי)...
כי עד ליל הסדר אנחנו רואים שומעים ומתעסקים עם משפחות ובודדים חסרי כול...
(זקנים, ניצולי שואה, חד הוריות, גרושות, אלמנות,עולים חדשים, חיילים בודדים... ועוד ועוד)...
ומליל הסדר ולאורך כול החג אני מתארח אצל חברים ברחבי הארץ ואני רואה את השפע על השולחנות שאליהם אני מוזמן ואני רואה את ההבדלים ואת הפער האדיר הזה בין אלה לבין אלה ...

ואני יוצא מתוסכל...

איך נהג לומר סבי,
אלו הם החיים, סה-לה-וי ...

"אנקדוטה" ?!...

אני איתך לגמרי

גם סמוך למקום עבודתי נתקלתי במישהו חסר יכולת לארגן סעודת חג.
אם הוא לא היה מסתדר תהייה בטוח שהיה מתארח אצלי....
עצוב לגמרי.

היית צריך לראות את השולחן שלי בליל הסדר

הייתי אמורה נסוע לדודה לליל סדר, אבל בהכנות לנסיעה הרגשתי רע ונשארתי בבית
כל כך לא הייתי שלמה עם הנסיעה בשבת, לא ניתן היה להשאר אצל דודה, ,
היו לי הזמנות נוספות וכולן כרוכות בנסיעה בשבת ונשמתי סבלה , אני לא נוהגת לנסוע בשבת ,קצת דוסית לא מגזימהשומרת על מסורת אבותי
לא נערכתי לחגוג בבית , זרקתי כמה כנפים קפואות לתבנית חד פעמית , וביצים שמתי בכלי על פלטת השבת והלכתי לשכב
חשבתי איך אני מארגנת מהר את הצלחת ועושה את המינימום בבית ולשבת הכנתי אוכל חלבי , אז לא יכולתי לשלב לקחת לשולחן הסדר
ארגנתי חרוסת מבננה תפוח וקצת תמרים וחסה ועלי כרפס מהשכנה הלא יהודי שלי שהיתה בבית

ווככה עשיתי את ליל הסדר עם צלחת מאולתרת ועשיתי אותו כהלכתו לא טויתרתי על כלום , אכלתי סלט ירקות ביצה קשה כנפים
ואמרתי לבד את כל ההגדה ברקע השכנים עשו סדר בדירה מטה הקולות עלו אלי הבית
שתיתי את כל 4 כוסות תירוש ואז אפיל שרתי את השירים לא צריך להגזים עם שולחן ערך מכל טוב כדי לערוך את הסדר
צריך מצות ביצה קשה חסה כרפס וכמה כנפים
והסדר הוא כהלכתו ולא שאני נזקקת לגמ"ח תודה לאל אני מסודרת פשוט קרה שלא יכולתי להגיע לאי שהוזמנתי נשארתי בבית מחוברת לחמצן והמינימום שצריך לקיים את הסדר והיה שמח אצלי בבית , כח מ2002 לא חגגו את ליל הסדר בבית שלי כל השנים נדדי בין האחרים
ואני חושבת שבעזרת השם אמשיך בכך לא אנדוד בין הבתים אני בודדה אבל את החג עושה כהלכתו והשולחן ערוך כמו שצריך מעט אבל חגיגי ואני והמלאכים שלי חוגגים את החג וזה החג שלי , גם בחג שני היתה ארוחה צנועה על השולחן שלי ארוחה בשרית עוף וירקות מבושלים , והיה גם נר עירוב
לא השפע הוא מה שנדרש כדי לחגוג אלא השמחה שבלב

הקשבתי להם באתר של הכותל

לא שמעתי בבירור את הברכה המוכרת הם חייבים לסדר את הרמקולים של החזן בכותל אבל הייתי שם בחויה
זינקתי מהמיטה הישר למחשב לשמוע את הברכה שאני מאמינה בה
היא מלווה אותי בצמתים החשובים ל חיי , כי תפקיד הכוהנים לברך את העם המאמין

תודה על הקישור ברווזוני

שהברכה משמים תלווה אותך באשר תלך
הברכה היא מהבורא הכל יכול

יו איך אני אוהבת את השיר הזה

אין כמו הלולויה של אדוארד כהן , ואתה יודע שהוא הופיע בארץ הוא ברך את הבאים לקונרט בברכת הכהנים
הוא כהן והכובע שעל ראשו הוא התחליף שלו לכיפה , ואנשים הופתעו
כשהוא בסיום ההופעה ברך א הקהל שהאזין לו בברכת הכוהנים חשבו שזה גימיק
ושאני בקשתי מד"ר כהן איתן שיברך אותי בברכת הכהן הבכתי אותו כך הוא אמר והוא ברך אותי ועם הברכה שלו יצאנו לצינטור
ומשם לתהליך של בדיקות לפני ניתוח לב פתוח , וכל עוד הוא ליווה אותי הייתי מוגנת
ותודה לאל הניתוח עבר בשלום ואני הייתי זוהרת תודות לאמונה שברכת הכהן מלווה אותי
זה חיזק את הנשמה שלי להתמודד עם התהליך והייתי בטיפול נמרץ , הרופאים פחדו אני לא , כי ידעתי שהכהן שוממר עלי
ושהחלמתי ובאתי להגיד תודה הרופאים התרגו הפרופסור הביא את הד"ר הכהן לראות אותי מאמצע ביקור חולים
ואמר לו בוא יש לי הפתעה עבורך הוא מ זה התרגש , רופא בכיר שאני בחרתי שיברך אותי וזה חיזק אותי בתהליך ההחלמה שלי
הוא כרופא לא האמין שלברכת הכהן יש כזו השפעה על נפש החולה המאמינה בברכה יותר מאשר ברפואה

למעלה