שבירת רגל בגן ילדים

שבירת רגל בגן ילדים

שלום רב,
בני בן השנה וארבעה חודשים שבר היום את הרגל בזמן שהייתו בגן (גן של נעמ"ת) עקב נפילה,
אורטופד בדק אותו היום וביצע צילום וראה שבר ושם לו גבס למשך 30 יום,
שאלתי- עקב צלקיחת ימי חופש כדי לטפל בו ולאחר מכן צורך בעזרת מטפלת בגן או אחה"צ בבית עקב אי יכולתו לזוז עצמאית,
האם הביטוח שיש בגן אמור לפצות אותי? האם על תאונה שכזו אני אמור לפתבוע את הביטוח של הגן?
(יש לציין כי אין לי בטוח פרטי בנושא תאונות אישיות עבור הילד...)

שבירת רגל בגן

שלום רב,
ראשית כאשר ילד נפגע בגן הוא מבוטח 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בגין נזקי גוף בפוליסה שנקראת תאונות אישיות.. במוסדות כגון: גנים/בתי ספר יש פוליסת ביטוח תאונות אישיות שכאשר ילד נפצע תוכל לתבוע את אותה פוליסה בגין ימי מחלה, הוצאות וכו'.
ראשית עלייך לבדוק מהי הפוליסה של הגן בו בנך מבוטח (במזכירות/ אצל הגננת) ולאחר מכן לתבוע רכיבים מסוימים כגון: ימי מחלה, הוצאות רפואיות וכו'.
יובהר כי לך לא חייב להיות פוליסה אישית לתאונות אישיות. מספיק כי לגן יש את הפוליסה הרלוונטית על מנת לתבוע.
לכמה זמן הביאו לבנך אישורים רפואיים?

תודה על התשובה
מה כוונתך לכמה זמן הביאו אישורים רפואים?

ניתן לנו מכתב סיכום רפואי שיש צורך בגבס ל30 יום,
לא קיבלנו אישור מחלה/ העדרות מהגן אם זו כוונתך.

שבירת רגל- ילדה בגן

כן. כוונתי היא כי בפוליסות מסוימות ישנם תנאים לפיצוי הכספי, בין היתר באם הילדה הייתה בחופשת מחלה ואם כן, כמה זמן.. להציג בפני חברת הביטוח את האישורי מחלה בצירוף כל המסמכים הרפואיים.
כשהיא הייתה מגובסת היא הלכה לגן? או שהיא נשארה בבית? אם היא נשארה בבית ונעדרה מהמוסד החינוכי, יש להביא אישורי מחלה מהרופא המטפל.
אני מתארת לעצמי שכשגיבסו אותה, היא נאלצה להשאר עימך בבית למספר ימים, נכון?

למעלה