שוב צירים...

yberry

New member
המוניטור הכי מוזר בעולם../images/Emo46.gif

הייתי במוניטור אחרי בוקר שלם של צירים סדירים עד כדי גאווה לרס"ר בה"ד 1, כל שמונה דקות. חיברו אותי שם למוניטור והיתה פעילות עוברית יפה, ולמרות שהרגשתי שלושה צירים ואחד מהם כ"כ כאב שחשבתי שאני מתעלפת, לא נרשמה ב כ ל ל פעילות רחמית. גורנישט מיט גורנישט. וזה אחרי שכבר שבוע אנחנו יודעים שיש לי צירים לא סדירים, והבייסליין עצמו של הפעילות הרחמית מאד קופצני. שאלתי בנימוס את האחות אם היא בטוחה שזה מחובר כמו שצריך, הרי חשתי בשלושה צירים (והגב המסכן שלי עד), והיא אמרה שכנראה שהתבלבלתי והרגשתי בעצם תנועות. וכשאמרתי לרופא שהרגשתי צירים ולא נרשמו, הוא אומר לי: "כן, יש פה אחד קטן" ומראה לי את הפיקון שתמיד מקבלים ברגע שמחברים את המתמר לבטן. ובדיקה פנימית? למה לעשות לי אם אין פעילות רחמית? ביפר לרופא שלי והוא אמר לי פשוט להתעלם מזה, ולבוא אליו מחר... ואם אני מגיעה לפני זה לחמש דקות, לצאת לבית חולים וללדת בשעה טובה. אבל אני כל כך מתוסכלת מהבדיקה הזאת... מקווה שאני לא אגיע למעקב הריון עודף אבל אם כן, זה בטח לא יהיה אצלם. אני חושבת שאני הולכת לראות איך דף התזמונים שלי עומד ברטיבות ולעשות אמבטיה.
אבל זה מה זה מתסכל

mich12345

New member
מוזר..

מאו דחשוד המוניטור הזה! איפה את עושה? הקו של הפעילות הרחמית הראה תזוזה כלשהי? נשמע כאילו המוניטור בכלל לא היה מחובר טוב. גם אני עשיתי מוניטור היום (חלק מהמעקב) ואין לי בכלל פעילות רחמית, אבל אני גם לא מרגישה כלום. ובכל זאת יכולתי לבדוק שהמוניטור מחובר כמו שצריך - כשאני צוחקת או מפעילה שרירי בטן רואים תזוזה של הקו (מ-10 ל-20, שזה כלום, אבל רואים שזה מחובר..) ודרך אגב - את לא חיבת להסכים לבדיקה פנימית! בשביל מה?

yberry

New member
הראה תנודות מאד מצומצמות

לא אופייני למה שראינו כבר לפני שבוע כשהיתה פעילות בלתי סדירה בעליל. ודווקא רציתי כן בדיקה פנימית בשביל לדעת איפה אני עומדת מבחינת מחיקה, פתיחה, וכו', כי בעלולי רוצה לדעת אם לבוא או לא, אבל הוא התעקש שזה חסר טעם - הרי בכלל אין לי פעילות רחמית... לא יודעת בכלל מה להגיד. זה מה זה גמר לי את מצב הרוח... היה לי יום טוב של שופינג ועכשיו הכל ירד לטמיון...

עדיעד

New member
../images/Emo24.gif להחזיר את מצב הרוח מייד !

אם הרגשת צירים - אז הרגשת ואת יודעת יותר טוב מכולם ! כולל מהמוניטור שאולי באמת לא ממש תקין ! חכי למחר, נשמע שהרופא שלך הוא אחד שאפשר לסמוך עליו ועל דעתו המקצועית והוא יבהיר לך את המצב. אני כל כך מבינה אותך, את הרצון שזה כבר יתקדם ושתתחיל כבר הלידה שאנחנו מצפות ומחכות ומייחלות לה כל כך הרבה זמן ! תשמעי, אני לא יודעת אם זה אמור לנחם אותך, אבל נראה לי שמצבך הרבה יותר טוב משלי, למרות שאנחנו בדיוק באותו התל"מ...
אצלי אין צירים קבועים ! זה בא והולך ובכלל אין תדירות קבועה וזה גם בפרקי זמן ארוכים... גם אני עשיתי מוניטור היום שכן הראה פעילות רחמית...אבל מה זה שווה ? כלום ! בבדיקה הפנימית נתגלתה ה"תגלית" - שאין לי שום פתיחה ! אפילו לא קצת, לא כאילו, לא טיפ ולא טיפה ! רק 50% מחיקה וזהו ...
אז אני כמובן מאחלת לך שזה יגיע מהר ויעבור הכי טוב שאפשר, אבל גם מרשה לעצמי לעודד אותך בזה שעוד קצת עיכוב לא יישבור אותנו ! חיכינו (כמעט) 9 חודשים, מה זה עוד כמה ימים ?? (ובמקרה שלי - אולי עוד שבועיים !!!) שאלה יהיו הצרות שלנו

b u b i k i t

New member
גם אני "ביליתי" היום במוניטור ../images/Emo8.gif

לא הרגשתי כל הלילה והבוקר את הפשפשית - גם אחרי שאכלתי מלא שוקולד אז הלכתי למוניטור שהראה תנועות רבות, למרות שלא את כולן הרגשתי, כנראה הבעיטות שלה חלשלושות כרגע. ובנוסף האחות מחייכת ואומרת לי שיש לי פעילות רחמית "ענפה" ושהיא רוצה שאכנס לרופא וכנראה ירצה לעשות לי בדיקה וגינלית. וכשנכנסתי אליו הוא לא אמר כלום על בדיקה וגינלית רק אמר שיש באמת פעילות ושכמובן אם יש ירידה של מים/דימום או הפחתה בתנועות אז לחזור. וזהו. מאז אותו דבר. כאבי מחזור קלים משולבים גב+בטן. רוצה שיתגברו, מוכנה כבר ללידה למרות שהתל"מ שלי הוא שבוע הבא 21/7 אני מוכנה. יש לכן רעיונות לזירוז מהיר?

yoyo10

New member
לי אין כלום שום פעילות רחמית

הקו במוניטור שמראה על פעילות דיי ישר עוד לא בדקו אותי וגינאלית אבל יש לי הרגשה שהכל נראה שם כמו בתחילת ההריון סגור ארוך ומסוגר לא עושה רושם שהוא יודע שהוא צריך לצאת

עדיעד

New member
ב"שלוף" - המעט שזכור לי מהפורום

לגבי "שיטות זירוז", ואני מדגישה שזה לא מנסיון אישי ולא מידע מקצועי, סתם מה שזכור לי - חליטת תה פטל - שתיה של זה עושה משהו שמזרז (מעודדת פעילות רחמית). יש שמציעות הליכות ארוכות...
ויש שממליצות על סקס ו/או על עיסוי פטמות...
אבל השורה התחתונה שהכי זכורה לי - אם את והעוברונצ'יק בשלים ללידה - הזירוזים יכולים לעזור. אם לא - אז לא בטוח שזה יעשה משהו... אולי גם תנסי לעשות חיפוש על זירוז ובטוח יעלו לך דברים מעניינים. בהצלחה !

yoyo10

New member
אני פה עדיין

כל יומים מוניטור + US עדיין אין שום התקדמות יום חמישי יש לי פגישה עם הרופא על מנת לקבוע מה בהמשך מה איתך????????????????????????? ואני עדיין הולכת לעבודה כרגיל למרות הדלקת גרון שמסרבת לעזוב אותי מיום שישי

עששית

New member
אני פה ובכלל לא עושה סימנים שאני

הולכת בקרוב. היום שבוע 39 מלא. כרגיל התקשויות ואין כלום מיוחד. היום שכחנו את התיק לחדר לידה בבית, אז אולי דווקא היום?

yoyo10

New member
עששית אולי לפי מרפי זה יהיה היום

אני אתמול לקחתי לראשונה את התיק ובדיוק השכן שלנו סיפר שאישתו הייתה בהריון הם החליטו ללכת לסרט בלוי אחרון כזה ואז גנבו להם את האותו עם כל המסמכים והתיק לבית חולים מהחניון של הקניון

עששית

New member
וגם קבענו ללכת למסעדה הערב

אז אולי היא תחליט "לקלקל" לנו את התוכניות.

yoyo10

New member
אני בעד שתלכו למסעדה

ובמקום לחזור הבייתה תחזרו להדסה אבל מי שאול אותנו

עששית

New member
אבל התיק לא באוטו../images/Emo3.gif

אני אזמין את כל המנות עם החציל

marcyg

New member
יויו יקרה! אולי הגוף מחכה שתבריא

לפני שהוא מתחיל את התהליך. אולי כדי להיות במנוחה ולתת לדלקת בגרון לעבור? אלא אם את ממש תשתגעי בבית. תרגישי טוב!

yoyo10

New member
תודה

הספיק לי שבוע שעבר בבית ובעבודה משתדלים להתחשב

mich12345

New member
את עוד פה?

נשמע שזה קרוב, מקווה בשבילך שבאמת יתפתח ללידה. תעדכני אותנו אם לא.. וגם אני רוצה! קצת כאב, איזשהו ציר, משהו!

reuta1

New member
אני? ../images/Emo152.gif

לי יש זכות להיות פה עוד שבוע.. את זו שצריכה כבר ללדת! בסוף עוד ניפגש במלונית... את עם הטרנינגים היפים שקנית, ואני - כנראה ערומה...

mich12345

New member
התכוונתי אם את עוד בעבודה ../images/Emo8.gif

וקחי את הזמן, אבל מה זה הצירים הסדירים האלו שיש לך - יש התפתחות?

למעלה