שון פול בישראל ב28 ליוני באמפי פארק ראשון!!!

xXx Shiraz xXx

New member
... ערכים נזנחים גם בהיעדר שיקול דעת.

מכאן נובע שאני אומרת באופן גורף וחד משמעי שלג'מייקנים אין יותר מדי שיקול דעת, ואם יש - הוא לא מספיק על מנת לגרום להם לשנות את צורת החשיבה שהתנ"ך מכתיב להם. ולעניינו אני מההתחלה חשבתי שמוש ביטל את ההופעה בגלל הקהל (שהתנגד, ומוש חשש שזה יגרום לקהל להחרים אותו)....... הפעם גם הקהל והמעריצים שלו לא מודעים לעברו של שון פול כי שוב שפה זה ידע וידע זה כוח הם לא מבינים פטאווה, זה אומר שהם טפשים במידה מסוימת כי הם מפספסים הרבה. לא חשוב. תחי מדינת ישראל והפועל מגידו עוד יעלו לליגת העל. אמן ואמן.

eviaman

New member
מישהו פה העיר את ההומואים?

לגביי שזה ששון פול זה דיי דומה לקפלטון מבחינת מוצאו ? ועל זה שבעברו הוא שר על צי'צימאן..?

Syndrome

New member
עקב המידע שהצטבר ../images/Emo70.gif את האירוע תחמם להקת

"שאן-א-פול! תת-כו-פף!! דאטי-יו! דאטי ייא!!!!"

Grand Master G

New member
זה רק אני או שאחרי הופעה כמו של קייפלטון

כל דבר פחות מסיזלה נראה לא מעניין? ובכל זאת, אם אכן הוא יגיע, זה הולך להיות משהו חזק, רק חבל לי קצת שיהיה מדובר במשהו סטייל "פיפטי סנט".

RasPazG

New member
זה לא רק אתה אבל בקטנה...

כל הופעה והרי זה משובח אני אמרתי, קפלטון זה היה האירוע שפתח רישמית את הדלתות לישראל בעולם ההופעות הבינלאומיות כבוד כבוד ועוד כבוד לעניינים שמתפתחים פה בארצנו הקטנטונת תודה לכל הדאנסהול מאסיב ולכל הפרומוטרים מתקרבים הימים שאנשים לא קשורים יתקשרו וישאלו אותנו נואשות "איפה יש דאנסהוללללללללללללללל??" bless up

yaarasta

New member
זה כבר קורה

ההתעניינות בישראל הולכת וגוברת (עם לא שמתם לב) בכל הקטגוריות. האמנים חוזרים הבייתה (ג'מייקה, אנגליה, ארה"ב, whatever) ומספרים חוויות. אני יודע בבירור שהגלאדיאטורז נהנו מההופעה בישראל כמעט יותר מכל ההופעות של הטיור שלהם באירופה (הם היו בשוק שהקהל הכיר כ"כ הרבה שירים ושר איתם) אני בטוח שקייפלטון ירוץ לספר לכל החבר'ה איך באמצע ההופעה שלו התפוצצה אבוקת עשן או "bombo red smoke fe real?" כמו שהוא שאל אותי, או שאיזי סטאר יספרו איזה וויבZ היו בהופעה שלהם.... אקיצר הכל הדדי. בקשר לשון פול, אני חושב שזה הולך להיות סוג של קומביניישן כמו שהיה בלי פרי, ה Mad פרופסור ודה-לה-סול, רק עם ערבוב הרבה ילדודס ועארסים. שון פול זה "כוויכול" אומן יותר גדול מקייפלטון, (אני אומר כוויכול, כולנו יודעים פה אמת מה היא) וההתעננינות התקשורתית תהיה הרבה יותר גדולה. במקרה של קייפלטו אנשים היו צריי מחשבה אישית; קראו בעיתון "זמר רגאיי הומופוב" או ש"מוש בן-ארי ביטל את השתתפותו" ולא רצו להכנס לתוך הסלט הזה, במקום לנסות לחקור לבד (תאמינו לי, היה לנו קשה מאוד להתמודד עם כל זה. אין לכם מוסג) עכשיו בא אומן דאנסהול "נקי" כאמור, שנותן הופעה מצויינת לפי דעתי (אני מת שהוא יביא איתו איזה כמה רקדניות מהקליפים שלו.... בומבוקלאאאאאט.....) ומבחינתי לשמוע gimme de light או like glue או never gonna be the same again או we be burning זה גם סוג של חוויה היסטורית (כמובן שלא כמו לשמוע toppa tings או or wah אבל מה זה משנה..) את שון פול, רק שתדאו לכם, הכרתי הרבה יותר טוב מאשר את קייפלטון או שת סיזלה לפני איזה 5-6 שנים..... דווקא בעקבות המוסיקה שלו, והרידמים שלו נפתחתי לעולם האמיתי של הדאנסהול.... a true fact indeed אקיצר, הנה כמה סרטונים של מיסטר פול (והליידיז כמובן) תהנו!!! Shake that thing LIVE in Toronto (איזה וויבZZ!!) http://www.youtube.com/watch?v=PlD4vtIFMWQ Never gonna be the same again http://www.youtube.com/watch?v=cU1WnxKvP78 Like glue http://www.youtube.com/watch?v=49a-36_fLtg נ.ב. לגביי מכירה מוקדמת וכרטיסים מראש וכל זה, תנו לעניינים להסגר סופית ואני יעדכן אתכם -יער

xXx Shiraz xXx

New member
דווקא הוא לא בורר בקפידה את הבחורות

שמתערטלות ומקפיצות את ישבנן כאילו היה טקילה. חחחח אוקצור אין ספק שמגיע לשון פול ביג ביג ביג אפ על זה שהפיץ את הרידים המקסים שהוא יושב עליו עם WE BE BURNIN (לא זוכרת את השם...נו זה של OR WAH !!!) שגרם לדאנסהול להיות נחלת הכלל ולא GOOD STUFF של המבינים הגדולים בלבד. וכמובן, על האלבום DUTTY ROCK שהיה מצוין
כל שיר שיר.. אגב בחורות של קליפים הבחורה שרקדה לו ב- im still in love with you נראה לי צריכה להכנס לספר גינס עם השליטה בטוסיק שלה. בשום קליפ לא רואים דבר כזה. באמת.

xXx Shiraz xXx

New member
העניין בהחלט רשמי

מכירת הכרטיסים כבר החלה אתמול וכרגע מחירם עומד על הסכום הבלתי סמלי בעליל של 230 ש"ח מממ יש פרטים באתר "הדרן"... וגם קניית כרטיסים דרכו... צדק מי שאמר שלאחר קייפלטון אין לנו ממש להתרגש אלא מסיזלוש
תאמת שהייתי נוסעת בכיף לשון פול על אף המחיר אבל לא בא לי להתחכך בכל מיני ערסים ופרחות שבשבילם שון פול התחיל עם הטיון "TEMPERATURE" קיצר אני חושבת שאני אסתפק ביו טיוב כדי לראות הופעה שלו לפחות ככה אין קהל עמות

Dtiup

New member
230???

חרא המסחור הזה. בהופעה של דה לה סול, לי סקרצ' פרי ומאד פרופסור שילמתי 150 ומגיע להם פי שלוש. מעפן.הוא לא שווה את זה.

יש לקוות שיהיו דילים בהמשך

או הורדת מחירים כשהדרן יבינו שאם הם לא יורידו את האף, הם לא יראו יותר מדי כסף בקופה...

GentlyWeeps

New member
../images/Emo13.gif חחח ת'אמת? לא מעניין...

תביאו את סיזלה באונטי קילר בוג'ו באנטון דמיאן מארלי חח למי אכפת שון פול ...

SaBaGMaN

New member
"תביאו"

לפי מה שהבנתי המארגנים לא ממש מקהילת הרגאיי,הם חושבים עיסקי ולדעתי חושבים נכון,תאמינו או לא גם אנשים שלא יודעים רגאיי,היפ הופ יודעים מי שון פול! ככה שבכיף הוא מפוצץ פה אולמות כמובן שקלונג'י,וואריור קינג,אנטוני בי ועוד..היו יותר מעניינים אותי אבל מי אנחנו שנתפנק? מי שבא ברוך הבא! הבחור הזה לקח כמה צעדים קדימה את מוזיקת הרחבות! אני עדיין עומד על זה שהאלבום הראשון שלו הוא קלאסיקה לכל דבר. גם הטיונים היותר מאוחרים שלו לא רעים,יש חלק בילתי ניסבלים כן,אבל ניתן לישמוע אותו חותך רידמים לא פחות טוב מאף באדמאן מהשכונה אני עדיין ישקול אם להשים חצי מהמשכורת שלי על הופעה שלו,בכל מיקרה כל הכבוד למארגנים!

xXx Shiraz xXx

New member
הלוואי שדמיאן, סטיבן ורוהאן יבואו יחד ../images/Emo6.gif

וגם רוברט החעמוד

GentlyWeeps

New member
ה"תביאו" היה בכלליות ../images/Emo13.gif

התכוונתי לזה שהייתי מעדיפה אמנים אחרים על פניו, ושזה שהוא בא לא מדבר אליי בכלל אפילו שאני חובבת דאנסהול לכל דבר...

poiboi

New member
../images/Emo45.gif

אני מת לראות הופעה של דמיאן. גם Elephant Man יהיה טוב (שמעתי הוא ממש מטורף בהופעות שלו) ולמרות שאני אוהב את שון פול, אני אוותר על ההופעה... קהל של ערסים

למעלה