שירוש הכירות

שירוש הכירות../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif

מה? איך? איפה עובדים? איפה עשיתם קורס? משקה אהוב? ומשקה אהוב שאוהבים להכין... קדימה...

Chersky

New member
טוב

עוד פעם. קוראים לי יגאל, ואני מכור. בעצם, יותר נכון, לא מכור. ואני אוהב לשתות מים

אני בכלל ברמן במיל...../images/Emo72.gif

מה
ואללה
איך
בזכות חברים טובים
איפה
בלילה ה:12 (שניהם) ועוד כמה מקומות (וזה היה מזמן..) קורס
מה זה? ערבבנו כמה משקאות, בלי קשר למה שהזמינו ודפקנו לכולם תראש, גם ככה אף אחד לא מבין מה הוא שותה... משקה אהוב
וויסקי פשוט (אפילו ג'וני אדום לוקח) קווארבו להתעוררות, וודקה יש תמיד במקפיא וכמובן בירה. אם חייבים קוקטייל אז אני אוהב את כל הכתומים עם הגרנדין (זה פשוט נראה טוב), המבוססים שמנת טעימים כמילקשייק והקפואים משמחים אותי בקייץ
אוהב להכין
משקאות של כוסיות, לכוסיות כמובן...

nunimon

New member
אתה מוכר לי מאיפשהו...../images/Emo12.gif....../images/Emo35.gif

תתחדש... רק תשים לב לא להתבלבל...

D the kid

New member
אפשר לחסוך מכם ולקחת ממנו מילה

במילה
וויסקי עם קולה
|שָרשָר| ו/או וודקה רד בול. רק שקורס עשינו (לפני הרבה שנים) בגיל 18 (בזמן אמיתי, איך לא
) תשמע, השנה גיליתי קצת מחדש את ה-SOURים מחדש, וזה לא רע בכלל. גם ככה בפינוקים וגם לילדות. בהצלחה לנומינום עם הפורום החדש

nunimon

New member
../images/Emo45.gif תודה...

אתה אוהב סאוורים...זה חדש לי...
איך אתה מכין את הסאוור שלך?

lilimeshi

New member
אני אגיד לך...

הוא צועק...
לילייייי
זרוק לי פה סוור (SOUR עלק) וזה מגיע
(וגם מביא לו ברוח מהצד עם הדקל)

D the kid

New member
../images/Emo88.gif

הקפצתי לך משהו בקומונית
נומי, 1 וחצי ליקר מועדף (ליצ'י בד"כ), חצי מיץ לימון, וחצי מיי סוכר/כף אבקת סוכר. (אמור להיות 1 ליקר, אבל אני שם 1 וחצי). לשקשק בשייקר (גם אם היא לא רואה שאתה מכין, הרעש יסב את צומת ליבה) ושחרר הכל לכוס (דבר אם לילי, אם אתה לא יודע איך
). לחיים.

Symbolic

New member
מה קורה אנשים, שמח להצטרף.

מה? פנאן. איך ? ואללה דבש עובדים ? לא עובד בתחום לצערי. אני קצין ביטחון במלון. אבל אחרי שאני אסיים מועדפת אני אנסה למצוא בתחום עבודה. קורס : בארמאסטר (תדמור) משקה אהוב : גלןמורנג'י, לאפרויג אוהבים להכין : וויט ראשון, גולדן קאדילק

אני!

אבי,בן 25, עשיתי קורס בזמן אמיתי,עובד בדאנס בר חדש שנפתח ליד הנמל בתל אביב. אני מת על לפרויג... וגם אוהב פינלנדיה קפואה. משקה שאני אוהב להכין? וודקה רדבול. סתאאאאם. משקאות סאוור הם כיפים.

nunimon

New member
היי אבי ../images/Emo140.gif ברוך הבא ../images/Emo70.gif ../images/Emo72.gif

איך אתה מכין את הסאוור שלך?

תלוי איזה סאוור

אם זה וויסקי,אז קרי כתוש,מנה וויסקי,מנה סאוור,כמובן מלימונים סחוטים...

amircn1

New member
ועכשיו תורי...

אני אמיר, בן 24 לא עובד גלנפידך, גלנמורנג'י ראסטינייל (עם ג'וני ווקר - רד לייבל)

למעלה