שירוש הכירות

nunimon

New member
היי אוהד... ../images/Emo140.gif ברוך הבא ../images/Emo72.gif

בחרת במקצוע הנכון....
בהצלחה...

Symbolic

New member
אוהד

איך הקורס בבאר מאסטר? אתה נהנה?? אני סיימתי שם את הקורס לא מזמן. עצתי לך - תלמד חזק למבחן הסופי. הם לא מזיינים את המוח שהם אומרים שמי שלא יעבוד 70 לא יקבל תעודה. זו אמת לאמיתה. שליש מהקורס שלי לא קיבל תעודה. והיו כאלה שהכשילו אותם על 65. אל תזלזל במבחנים הסופיים - כי אתה אחרי זה תמצא את עצמך עושה שוב ושוב בהרצליה ולא מומלץ באיזה סניף אתה עושה? מי המדריכים? בהצלחה גבר - תהנה מהקורס, כפי ששמת לב, הוא הכי כיף בארץ

ohad007

New member
בארמסטר

אני עושה בהרצליה המדריך הראשי שלנו זה שי היו איתנו זן-אור הגבר ויאיר הפלילי מכיר אותם?

Symbolic

New member
חחח שי..

נאצי חושרמוטה הא? חח.. הוא העביר לי שיעור אחד כי המדריך המלך שלי (אוהד) לא יכול להגיע..

nunimon

New member
אתה רציני../images/Emo35.gif

לא ידעתי ... ואז מה אם מישהו ניכשל, הוא משלם שוב את הקורס?? אני עשיתי לפני 5 שנים בזמן אמיתי, והיינו חבורה קטנה ואובססיבית לשבור את השיא - המבחן היה : כמה קוקטיילים מכינים בנדמה לי 5 דקות או 10 , ומבחן עיוני. לא דיברו על מה קורה למי שנכשל, אבל אמרו שמי שמקבל 100 מקבל תעודת הצטיינות - ואני קיבלתי. זה נחמד... סה"כ הבתי ספר הם יותר סוג של השתלמות - ופחות לימודי תעודה. מפליא אותי מה שאתה אומר. לפני כמה זמן עשית את הקורס?

ohad007

New member
אם מישהו נכשל

הוא פשוט בא ביום שלישי ועושה עוד מבחן כמובן ללא תשלום החברה בברמסטר לא יתיאשו ותמיד יהיו לך לעזרה תמיד זה הנבחן שמתיאש ופשוט לא בא..

Symbolic

New member
ברור שיש מבחנים חוזרים

עד שתעבור.. אבל אם לא תעבור לא תקבל.

nunimon

New member
היי אמיר ...../images/Emo140.gif ברוך הבא...../images/Emo72.gif

אתה ברמן?? איפה למדת??

shinza

New member
שלום ברמנים / חברי הפורום

אני לא ברמן, אבל רוצה להיות אחד, לא עשיתי שום קורס מנסה למצוא איזה מקום ככה למתחילים, אם מישהו מכיר, אז בכיף אשמח לקבל הצעות.

nunimon

New member
היי שינזה... ברוך הבא ../images/Emo72.gif

מחפש מקום לעבור קורס, או מקום להתחיל לעבוד בתחום?

shinza

New member
ברים למישהו מתחיל בלי נסיון

אם אתה מכיר איזה ברים פשוטים כאלה שלא מעניין אותם נסיון ככה בשביל להתחיל לעבוד, ועל הדרך, אז תמצליץ לי גם על קורס טוב.. תודה

nunimon

New member
אני לא יודע כמה ברים יסכימו לקבל..

בלי קורס ובלי ניסיון. אולי בתי קפה, או מסעדות כן. אבל ברים אני לא חושב. תסתכל בקישורים של הפורום - יש רשימה של כל בתי הספר. תראה לאיזה אתה הכי מתחבר גם מבחינת מיקום ועלויות. יהיה לך קל אח"כ למצוא עבודה דרך אותו בית ספר, והשאר זה כבר התקדמות שלך... בהצלחה , אורי

שלום

מה? מה נחה מה? איך? סבבה איפה עובדים? אני עובד כעת באבטחה, מקווה מתי שהוא לעשות הסבת מקצוע
איפה עשיתם קורס? זמן אמיתי משקה אהוב? בעיקר בירה, אבל יש לי חיבה גם לגלן מורנגי וטליסקר

ערןGS

New member
מממממ.....

שלום לכולם!! אני ערן בן 22 מהרצליה, עשיתי את הקורס שלי בברמסטר, ונהניתי מכל רגע... עובד כרגע בלינקולן. משקאות אהובים: גראנט'ס שרי קאסק. B52. אבסולוט רסברי סאוור. אבסולוט אפיץ'-אפרסק. (היתה לי הפריווילגיה לטעום אותו לפני כמה חודשים, הבקבוק הראשון שהגיע לארץ. עדיין לא התחילו לשווק אותו בעולם.) * כמובן שאני אוהב דברים יותר איכותיים (קאטל וואן, גלן פידיך ועוד סקוטיים) אבל הרשימה הזאת היא הרשימה השפוייה...

אז עכשיו אני

כרמית 23 חיפה ... מה : במבה ,עגבניה לפעמים גם עמבה איך : על האש WM
רצוי עם ציפס חומס וסלט בצד
איפה : כרגע מטיילת בארץ לאורכה ורוחבה ובכלל באילת קורס :אישם בין לבין באיזור ידוע שנקרא הדי בר משקה אהוב :קמפרי פסיפלורה קבוע ומריר להתחלה ומשם השמיים עם רק תחילת הראש משקה אהוב להכנה מצעד הגאווה
צבועני קטן ומרענן ובכלל??.? לקוחות חברים חברות ובדיחות ---------> מה קשור?! מי...?@! מה...@ אמא.....
מה נסגר איתי
אני צריכה להפסיק עם...

TheBlackRose

New member
טוב אז ככה ../images/Emo68.gif

אני עובדת בפאב קטן ובייתי שאף אחד לא מכיר
עשיתי קורס בזמן אמיתי... משקה אהוב... תלוי במצב רוח, לפעמים רסטי נייל זאת התשובה... לפעמים אגרביישן יותר מתאים, או כמובן בירה (בישופ, או גולדסטאר). אני אוהבת להכין... כל מה שנכנס לכוס מרטיני (אין לי מושג למה).

smartblonda

New member
../images/Emo68.gifבת 34 ,כבר4 חודשים ,8ימים ו.

באם אני בראש של
אז מוחיטו טוב,קרח כתוש היטב,קר מאוד ועם הרבה נענע
באם אני
כמובן ייגר

למעלה