שירי גשם - מתאימים לתקופה - נתחיל

shongold

New member
שירי גשם - מתאימים לתקופה - נתחיל

מהמובן מאליו: גשם ביצוע: מאיר בנאי מילים ולחן: מאיר בנאי כביש אספלט, מול חומה קבצנים בפינה אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי, רק עלי. משתתף בקרבות נצחונות, מפלות אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי, רק עלי. גשם, רד כבר גשם כי צריך לשטוף הכל לא רוצה לראות הכל כשבא הגשם רד כבר גשם כי העיר כבר עייפה היא פוחדת מעצמה רוצה לנשום זכרונות, אפלה שוב שואל, אין תשובה אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי, רק עלי גשם, רד כבר גשם... אני צועק בכל העיר שיסתכלו עלי, רק עלי

קניה 1

New member
בנות רק שתדעו: לפי ידיעתי../images/Emo187.gif

אסור לפרסם מילות שירים בפורומים... בקומונה ממילא אף אחד לא רואה, אבל פה.... נדמה לי שאסור

talytal

New member
ואת צודקת... ../images/Emo4.gif

לא הייתי בטוחה, אבל עכשיו בדקתי ואכן יש איסור על פירסום שירים במלואם. כנראה שתפוז לא רוצים תביעות מאקו"ם וכאלה.... אז להבא, בבקשה לכתוב רק קטעים מהשיר, או רק את השם והמבצע, ולא את השיר במלואו. אני אמחק את השרשור עוד מעט, כדי להימנע מבעיות עם תפוז.

Karina85

New member
../images/Emo4.gif טוב אז נפסיק...

חבל דווקא היה שרשור בסט...

טוב אז תשלימו לבד... ../images/Emo8.gif

עוד מעט, עוד מעט, עוד מעט, עוד מעט גשם כבד עומד ליפול... איזה ביצוע קצוות של מאיה... מדהימה באמת מדהימה...

talytal

New member
../images/Emo6.gif באמת ביצוע מדהים

מאיה לגמרי קנתה אותי עם הביצוע הזה. מעניין מתי היא תתחיל להוציא חומר מקורי.

talytal

New member
זאת בכלל שאלת מיליון הדולר ../images/Emo130.gif

אני קצת מתנחמת במחשבה שהוא כנראה עובד עכשיו ממש ממש קשה על האלבום...

eilati27

New member
טליטל מה קורהההההה?

התגעגעתי... לכולן... מה עם קצת חדשות טובות ???????. ואני אצטט : "יוחזר ג'קו לאלתר"

talytal

New member
לא יזיקו לנו קצת חדשות טובות

נראה מה אפשר לסדר...
גם אני מתגעגעת! איך בא לי עוד הופעה...

eilati27

New member
כמו שכבר אמרתי...

אין טוב ממראה עיניים של פמליית ארוכי השיער,ביניהם הנסיך ואז הוא קופץ ומשתולל על הבמות...

גם אותי היא קנתה...

אני מקווה שגם היא תוציא חומר מקורי במהרה כדי שתישאר בתודעה של האנשים... היא קצת נעלמה מהנוף לאחרונה... אני בכל אופן אקנה את הדיסק שלה, ביחד עם הדיסק של ג'קו כמובן

eilati27

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gifהדיסק...

שיגיע אפריללללללללללללללל

Karina85

New member
לא, אל תירדמי!!!

קודם כל עכשיו קר על החולות, את לא רוצה לקום מצוננת!!! וחוצמזה אולי תהיה הופעה!!!
אני ממליצה לך לשמור על עירנות

למעלה