שירשור אירועים.

DuBsYs

New member
תל אביבים, שימו לב, ZVULOON DUB בבננה ביץ'

ביום חמישי הקרוב (19.7) נופיע בבננה ביץ’. בהופעה יתארח החלילן איתי קריס שנמצא בארץ בביקור מ NYC, מדובר באחד המוזיקאים היותר מדהימים שיצא לי לשמוע. ההופעה תתחיל מוקדם קצת לפני השקיעה, ככה שמומלץ לשלב את ההופעה עם ביקור בים (בתקווה שלא יהייה מזוהם מידי) אחה"ץ. אגב היום (חמישי 12.7) מופיעים בבננה ביץ’ להקת תענוג המצויינת ובעוד שבועיים יופיעו שם לוס כפרוס, אלופי הערק של ת"א. למי שלא מכיר, הבננה ביץ’ נמצא על הים בטיילת, רח’ הרברט סמואל 22, מול הכרם. הכניסה חופשית!

Ras Or

New member
עמיר בניון ממש לא מיינסטרים, רק בשבילו הייתי

הולך, בניון בן אדם נשמה ובהחלט לא מיינסטרים. ראס.

K C

New member
אמת!

למרות שאני לא מכיר אותו אישית, היום הספקתי לשמוע את אחד האלבומים הישנים שלו שקניתי לפני כמה שנים טובות. הבנאדם אומן משכמו ומעלה וכן, צדיק!

Ras Or

New member
אני יכול להגיד

שנפל בחלקי להכיר אותו אישית, ובאמת מסתתר מאחורי המוזיקה בן אדם עמוק ובאמת מיוחד, אחלה מוזיקה
ראס.

שאנטימן

New member
תגובה לשניכם

מעמיר בניון גם אני מחזיק!יש לו מוזיקה עם הרבה נשמה והקול שלו חודר למקומות הנכונים! וחוצמזה העלתי כמה שמות כמו מוקי והתקווה 6 וזה לא שלא רצו..זה לא הסתדר מבחינת האומנים !

Carcass

New member
שירשור אירועים.

הופעות,דאנסים וכ'ו - לפה. כל ההודעות שקשורות לנ'ל ולא ישורשרו לפה - ימחקו.

איאם מפציצים את הביט בר בחיפה

שדרות הנשיא 124, מרכז הכרמל, חיפה 22:30 מחיר כניסה: 40 ש"ח ערב חגיגי לפתיחת העונה!! מומלץ!!

noynoysh

New member
אני שם =)

הייתי בביט בר כבר ואין הגבלת גיל ואחלה של מקום! סוף סוף חיפה! הידד

jamming1

New member
יום שבת LAROZ SOUND SYSTEM כניסה חופשית *****

יום שבת ממשיכים בJAMMING IN THE PARK השבוע 14/7 לרוז,סאבו(סוליקו),קוטי מן,אקסום ואורחים נוספים משעה 16:00 בפארק הירקון,צמוד לאמפיהול הכניסה חופשית!!!! לכל הגילאים!!!! ממוקם במרחבים הפתוחים של הפארק,המקום מצויד בדוכני אוכל ובאר שתיה...... בשבוע הבא 21.7 תומר יוסף!!!!! לפרטים נוספים 0548140849 נתראה שם חברים!!!!!!!!

נג היפה

New member
חברים תבואו!!

היה ממש נחמד בהופעה של ראס דניאל בשבת האחרונה.... רק היה מעט מדי אנשים, וזה לא צריך להיות ככה כי זה מקום ממש טוב עם אווירה סבבה לגמרי =)

dkup

New member
עד מתי בערך זה נמשך?

4 שעה בעייתית לחסרי הרישיון P= יש טעם להגיע בערב?

jamming1

New member
השעה....

ההופעה מתחילה ב8 בערך ונמשכת שעה וחצי שעתיים....גם לא לשכוח שזה בפארק במרחב פתוח...יש הרבה מה לעשות בסביבה... אז שווה להגיע בערב כי אחרי זה עולה הDJ עד ל12 ככה.....

למעלה