שירשור אירועים.

sista natty

New member
ghetto dance 13/7/07../images/Emo103.gif

GHETTONETTO גאים להציג: מסיבת שכונה ג'מייקאית באויר הפתוח בת"א A-MAR SOUND RUDBOY SOUND SENSI SOUND ABUYA SOUND JR. BROWN NECHI NECH and many more... כל הדאנסהול מאסיב נפגשים לערב שכולו יאאארד וויבז אוריג'ינל סטייל! כניסה: 40 ש"ח לנרשמים: 25 ש"ח להרשמה ופרטים נוספים כנסו לפה:

xXx Shiraz xXx

New member
../images/Emo207.gif ../images/Emo207.gif ../images/Emo206.gif מה קורה עם הכאמל?!

מישהו יודע אם הליין של הרגאיי-צהריים בכאמל נמשך?? תודה =]

DuBsYs

New member
גם בשבוע הבא ZVULOON DUB ב INGA ביץ’ בהרצליה

מקום מדהים עם אחלה וייבז, בכל יום שלישי בין 20:30-23:00 הופעה של ZVULOON DUB SYSTEM אל תחמיצו!!!

לכל הצפונים .... שלא תגידו שלא קורה פה כלום

רוטס ,דאב וכל מה שעושה לכם טוב (לפעמים אני זורם לג'אז קובני ,פאנק ומה שבא לי לקראת סוף הסט) תחת השמש שישי בצהריים חוף הכאמל בחיפה , ליד תחנת מרכזית חוף הכרמל חינם חינם חינם החל מ 14:00

../images/Emo41.gif*../images/Emo41.gif הצוללת הצהובה חוגגת יומולדת 16.

המרכז למוזיקה הצוללת הצהובה חוגג ב19 יומולדת 16 הכניסה חופשית ומבין האמנים שיופיעו יש את תומר יוסף!... הכניסה חופשית כמו שאמרתי אבל צריך להזמין מקום מראש להופעות לפי מה שהבנתי מהאתר. אני כניראה יהיה שם מה איתכם???

jamming1

New member
תומר יוסף-כניסה חופשית-יום שבת 21/7

חברים ממשיכים לחגוג בפארק הירקון השבוע בJAMMING IN THE PARK תומר יוסף בהופעה חיה ומלאה!!!!!!!!!!! הכניסה חופשית!!!!!!!!לכל הגילאים!!!!!!! אז בואו בהמוניכם,האירוע יחל מ16:00 ועד הלילה עם ליווי DJ רונן סבו(סוליקו) ממוקם ב"קפה בפארק"-במרחבים הפתוחים של הפארק,צמוד לאגם המלאכותי ולאמפיהול!!!!!!!!! לפרטים נוספים 0548140849

למעלה