שלום לכולם..

mirili

New member
שלום לכולם..

קודם כל ברכות על הפורום הנפלא הזה.. מאוד מאוד התרשמתי משיטוט בדפי הפורום. רק מה לעשות ואני לגמרי ירוקה בנושא.. כך שכל השמות של השמנים לא אומרים לי הרבה.. תהיתי אם יש למישהו רעיון או טיפ לעייפות/חוסר אנרגיה מחומרים קצת יותר זמינים (חוץ מקפה שחור..:)) מאשר השמנים, משהו שאפשר להכין בבית מחומרים פשוטים.. אשמח מאוד לסיוע.. תודה ושבת שלום! מירי

bflygirl

New member
Sonata ואפרת איה אתם? געגעתי!

mirili ברוכה הבאה לפורום ובבקשה קישור! ולמרות שקפה שחור הוא אחלה לטמעי אם את רוצה משהו אחר זמין יותר תה עם נענע ודבש יפטרו ת'בעיה גם אפשר לטחון שובלת שועל (קוואקר) ולפזר בתוך היוגורוט מעדן על הבוקר וחשוב מאוד לדעת מה גורם לעייפות!!!!

Sonata Of Tears

New member
אני כאן,בכל מקרה

הייתי בטיול השנתי כמו שאמרתי,היה נחמד להפליא,ואפרתי עכשיו בטיול בצפון

bflygirl

New member
אני מקווה שנהנת ועשית חיים משוגעים

וגם אפרת בטיול :( אולי תבוא לבקר אותי בצפון? חיחיח סתם ד.א יש תמונות? ואספת צמחים, משו נדיר, משו מעניין? ענית על הסקר?

Sonata Of Tears

New member
אהמ.

אין תמונות עדיין,אבל גם שיהיו,לא נראה לי שאני הולך לפרסם אותם - רוב התמונות צולמו במצבים לא נעימים "רון תעיף תבייצים מהפה שלי!" צמחים - ממש לא,אילת מתה,יש שם בקושי שיחים יבשים כאלו,וכמה עצים מגעילים ויבשים,מה שכן,רציתי להביא סרטן,אבל בסוף אמרתי לעצמי שהוא לא ילך טוב בתה,ועשינו זריקת סרטנים לרוחק,הם ממש חמודים:)

Sonata Of Tears

New member
אף פעם לא קראו לי רון

רון זה ילד אחר שאמרתי "תוציא את הבייצים מהפה שלי!" זה היה מהפה שלי,כלומר שלי אני - טיר.!

../images/Emo5.gif מה זה השטיות האלה ?

"זרקנו סרטנים לרוחק ?!? הם ממש חמודים? אם לדעתך הסרטן הוא יצור יפה , למה לפגוע בו?

0 אור 0

New member
מירי ברוכה המבקרת

עייפות וחוסר אנרגיה יכולים לנסוע מכל מיני גורמים, החל משינה לא מספיקה כמו בשרשור הקודם, עודף מתח ולחץ בעבודה או בחיים, אבל גם מחלות כמו תת פעילות של בלוטת התריס, סכרת ועוד מחלות רבות. לכן, חשוב מאד לעבור בדיקות מקיפות (וצריך לדעת שחל מהבדיקות יקרות לכן הרופאים לא תמיד שולחים אותך לכל הבדיקות) - את יכולה לספר כאן בפורום קצת יותר פרטים על עצמך, אורח חייך ועל מה שכבר בדקת - ונוכל אולי למקד יותר את הטיפים. בינתים, המלצות שעוזרות בכל מקרה: - מדיטציה או הרפיה מודרכת - פעילות גופנית כלשהי - אבל הטוב ביותר מהסוג האנרגטי כמו יוגה, צ'י קונג וטאי צ'י - את יכולה לקום ממוטטת לגמרי ,ואחרי שעה של יוגה תרגישי כמו אדם חדש. - להורדי את הקפה השחור - לשתות בבוקר מיץ תפוזים ובמשך היום תה צמחים החביב עלייך (מנטה ונענע מאד מרעננים, אבל גם תה ורדים ועוד) - לגבי השמנים: לא צריך היום לחפש בנרות, יש כמעט בכל פינה. רק צריך להכנס לבית טבע עם ההמלצות (או אפילו להזמין באינטרנט. יש המון)

bflygirl

New member
אור את משווווווו

ToryMaster

New member
אה...

איך מכינים תה ורדים? אם יש לי בבית שיחי ורדים פשוטים כאלה, זה שמיש?

0 אור 0

New member
תה ורדים הוא מאד טעים.

גם בפני עצמו, ואפשר גם להוסיף מעט דבש.

למעלה