שלום לכולם..

mirili

New member
תודה וקצת יותר פרטים..

שלום לכולם שוב, ותודה על התגובות.. יש לי יסוד סביר להניח שהעייפות שלי מקורה באורח החיים שלי ולא איזו בעיה רפואית.. אני סטודנטית, התחלתי את השנה מיד לתוך המון לחץ.. וזה משפיע (בעיקר על מצב הרוח..) מעבר לזה אני בנאדם שמתפקד הרבה יותר טוב בשעות הלילה מאשר שעות היום, אבל מה לעשות ששאר העולם כנראה הפוך ממני.. מה שגורם לי לישון לא מספיק שעות וכשאני יכולה אז עד מאוחר.. אבל לא תמיד אפשר.. אני עושה יוגה וזה אכן מאוד מרענן ומעורר (אפילו מצליח לשפר את מצב רוחי..:)) אבל כמו שאפשר לראות אני מחפשת גם פתרונות אחרים.. אני פשוט מרגישה קצת.. מרוקנת...:) שוב תודה! מירי

bflygirl

New member
קודם כל לקבל את עצמך כמו שאת

ואז להתחיל גם לאהוב את עצמך כמו שאת כטיפול בסיסי וראשוני וגם להשתמש בעצות שנתתי בקשור ולדאוג לאוירה חמימה ובייתית ואוהבת ולהמשיך לחפש עוד פתרונות אפשריים עד שתמצאי מה שהכי מתאיםלך

mirili

New member
ברוכים הנמצאים..

תודה רבה על קבלת הפנים והעצות.. הנושא הזה מאוד מעניין אותי אבל עד היום לא כל כך מצאתי גישה נוחה אליו, נראה לי שאני אלמד מכם הרבה מאוד- תודה. שתהיה לכולנו שבת שלום, שקטה ומלאה באהבה.. מירי

אם את בחורה צעירה הפתרון שינה

פשוט לישון ולישון כמה שיותר. בגיל ההתבגרות עייפות הינה תופעה שכיחה . אם את ישנה מעל ל12 שעות ביממה ובכל זאת סובלת את מעייפות כרונית וחוסר אנרגיה יש לבקר אצל הרופא. לפעמים בגיל ההתבגרות ישנה ירידה בויטמין טבעי או במספר ויטמינים טבעיים הנוצרים כדרך טבע בגוף וויטמינים שאנו מקבלים אותם דרך המזון שאנו אוכלים. בדיקת דם פשוטה תגלה את הסיבה לעייפות ולחוסר האנרגיה. לפעמים שינויים בהרגלי האכילה עושים נפלאות לגוף ולנפש.

bflygirl

New member
ד.א ברוך הבא לפורום

ToryMaster

New member
אני בת 15

עם הפרעות דכאוניות ומטופלת בכדורים, אני ישנה כמה שאפשר, לעיתים קרובות אפילו מעל 12 שעות ביממה, ומתעוררת סחוטה כאילו לא ישנתי כמעט, אני לא יכולה לגעת בשמנים, לא במגע עם העור בכל מקרה, עקב בעיה של עור שמן בצורה מטורפת, לכן... סוגי תה, בכלל, סוגי מאכלים שמעוררים, מכירים?

Sonata Of Tears

New member
לא יודע על מעוררים

אבל מה שכן,אני מוכן לכתוב לך על כל מיני צמחים לתה שהם מעולים נגד דכאון ואת יכולה לנסות להשתמש בהם מדי פעם שלא בה לך על הכדורים המרושעים האלו שאני מודע למה שהם עושים (חברה שלי נטלה כאלו) אני משתמש בצמחים האלו המון.. מה שכן,מכוון שאת מתעסקת במאגיה את אמורה לדעת את זה,כל העשבים של ה"אלמנט אש" שהמוטו שלהם זה חריף ומערר,אמורים לעבוד לך גם בחלק הזה שמנים לא קשורים לעור ,אלה גם להרחה,יש שמנים מעוררים שאת צריכה לעשות איתם אניהלציה ,

bflygirl

New member
במקרה שלך חובה להיוועץ לפני כן

עם רופא אלנטרנטיבי/ מטפל ותזונאית מסוכן להשתמש גם בכדורים וגם בשמנים ללא ידע והסתכלות רחבה על בריאותך ומצבך והעייפות שלך נובעת מהכדורים האנטי-דכאונים לדעתי

ToryMaster

New member
את חושבת?

כי אני לוקחת אותם תקופה ארוכה מאוד, וכבר היו לי תקופות של עייפות, בעיקר בהתחלה, אבל זה די חדש לי

0 אור 0

New member
גם אני חושבת

התרופות האלו מצטברות בגוף ומעמיסות על הכבד. מצד שני, בשום ואפן לא להפסיק אותם בלי תאום והסכמת הרופא. מה שכדאי לך לעשות, זה להכנס לטיפול טבעי שיהיה מתואם עם הרופא הרגיל - במטרה להפחית בכמות התרופות ואולי אפילו להגיע להפסקה.

למעלה