שלום לכולם

*maayan*

New member
סליחה???

אני ימנית וימנית גאה, אני לא מאמינה בזכות השיבה, אני לא מאמינה בלתת חלק מירושליים, אני לא מאמינה בלתת חלק משום מקום בא"י, אני לא מאמינה במוות לערבים ואני לא מאמינה שיש אנשים שמשוים אותנו לנאצים, איך אתם יכולים להגיד שמה שאנחנו עושים לערבים זה מה שהנאצים עשו לנו, איך מישהו מעם ישראל יכול לטעון דבר כזה?, מישהו מכם זוכר את ועידת דרבן, אותה ועידה שהתרחשה לפני לא הרבה זמן שבה ישראל וארה"ב פרשו כי האשימו את מדינת ישראל שהיא עושה לערבים מה שהנאצים (יימח שימם ושם זכרם) עשו לנו, אותה ועידה שבה אמרו שציוניות שווה לנאציזם? איך בדיוק אתם הגעתם לזה שאנחנו עושים להם מה שעשו לנו? התנאי מחייה שלהם לא טובים ולפעמים אנחנו עושים הסגרים שהם לא יוכלנו להיכנס לארץ, למי שזה פרח מזכרונו, הסיבה שאנחנו עושים הסגרים זה כי כל יומיים יש פיגוע, הם זורקים עלינו אבנים, לא נותנים לנו להיכנס לבית לחם, מפוצצים קניונים ומסעדות ואומרים שאנחנו עושים להם שואה, אני מאוד מצטערת אבל הצחקתם אותי!!! אני לא אוהבת לצטט מורות אבל המורה שלי להיסטוריה אמרה לא ממזמן שהשואה זה משהו שעבר רק על היהודים, אתם יודעים משהו, היא צודקת! לסיכום, לא צריך לשחוט את הפלשתינאים ודומיהם אבל לא צריך לתת להם אדמה, לפחות לא אדמה ממדינת ישראל, מדינת היהודים, ובטח שלא צריך להצדיק אותם ועם כבר, לא בטענות שאנחנו עושים להם שואה!

אולי...

השואה עצמה הייתה ליהודים אבל לא רק ליהודים...הגרמנים השמידו גם הומוסקסואלים , חולי נפש ונכים. והייתה גם שואה שפחות מדברים עליה וזאת השואה של התורכים בארמנים.. התורכים השמידו 3 מליון ארמנים ...שזה לא קצת.

*maayan*

New member
לא אמרתי שלא.......

הגדרת המילה שואה במילון היא: קטסטורפה, אסון קשה מה שאומר שאפשר לשייך את השואה להרבה דברים אבל, השואה הפכה למונח שמתייחס רק לשואה שעברה על היהודים. חוץ מזה, הנאצים השמידו גם שחורים ולא אמרתי ש3 מיליון זה קצת.

למעלה