שלום...מישהו יודע להמליץ על איזורים

t a r a S

New member
שלום...מישהו יודע להמליץ על איזורים

שכדאי לעבור לגור בהם בכפר סבא?

badboy3919

New member
תלוי מהן הדרישות שלך...

תני לנו את המאפיינים של האזור בו את רוצה לגור ואנחנו ננסה לעזור לך. יום טוב :)

imaginethat

New member
יוקרתי אבל לא יקר...איזור נעים ולא

רועש מדי, והכי חשוב בטוח... לדוגמא, האם איזור נורדאו נחשב טוב? תודה!

badboy3919

New member
אני גר באזור נורדאו וזה אזור יחסית

שקט למרות הקירבה לויצמן,יש שם בניינים חדשים יחסית והאזור לא נחשב מאד יקר בנוסף יש את היתרון של הקרבה לרכבת,בית ספר יסודי קרוב (אם זה רלוונטי),ותחנות אוטובוס בקרבה לרחוב (על ויצמן). אולי החסרון היחידי שיש לרחוב הוא שהוא נמצא מול שכונת תקומה שהיא שכונה יחסית ישנה,אני לא אומר חלילה שזו שכונה רעה או משהו כזה אבל הנוף הוא לא מהיפים שיש. אגב,את מתכוונת לבניין החדש שבונים עכשיו על נורדאו?כי אם כן אז הנושא הזה עם תקומה לא קיים (כי הוא אחרי שהשכונה נגמרת).

imaginethat

New member
זה לא בניין חדש ובי"ס כרגע לא רלוונ

טי. גם לא רכבת. עדיין לא ראיתי את הדירה, אז אני לא בטוחה איך הנוף. אמרו לי רק שזו דירה עורפית בבניין די חדיש. 7 שנים... תודה על תשובתך!

Adidason326655

New member
אני גר בשכונת דגניה

זה במרכז. גובל בסוקולוב, ויצמן, טשרניכובסקי והטייסים. מאוד מומלץ. קרוב לקניות, לחטיבות, לבית הספר היסודי ברנר. יש גנים ציבוריים. אזור שקט (בחלקו אבל אין מה לעשות. שקט יחסית) בתים מכל הסוגים. (נשמע כמו מתווך?) מאוד חביב ויש גישה לקניון שמאוד קרוב וכו'. אין שום מקום ציבורי מרעיש באיזור.

אני גרה עם עדי:) הוא אח שלי...

ומצטרפת להמלצה שלו, האיזור שלנו מעולה, שקט יחסית מלא בגנים ציבוריים וקרוב לכל מקום. מומלצץ!

Double U

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

שירה1990

New member
אמממ

אני ממליצה על הדרים או ממש בעיר ליד הקניון והכל האמת תלוי אם אתה בעל משפחה אז הדרים אם אתה ועוד חברה כאלה אז כדי לך בעיר ככה קרוב לקניון

למעלה