שלום...מישהו יודע להמליץ על איזורים

../images/Emo9.gifמקומות שכדאי לגור בהם

לפי דעתי את צריכה לשאול את עצמך אם את רוצה להיות קרוב למרכז כפר סבא קרוב לקניון וכו' או שלא חשוב לך לגור בפרברים לפי דעתי השכונה הכי חמודה בכפר סבא זה ליד בתי הספר התיכוניים כמו כן ליד רח' המעפילים זו גם שכונה שקטנה וטובה

מקום שאני מציע

אני מציע לך על שיכון ותיקים זה מקום שכולם מכירים את כולם(כמעט את כולם) וזהו וזה נחשב כשכונה יוקרתית(כמובן שיש שם גם בתים לא כל כך יוקרתיים) מקווה שעזרתי אמיר

Super Chuly

New member
כמו שאמרו כבר...

אם לא משנה לך לגור בפרברים, עכשיו בונים ליד השכונה שבה אני גרה (שכונת תשלו"ז) שכונה חדשה, שאומרים שהיא תהיה מאוד יפה ושקטה כמו תשלו"ז. באזור יש לנו שני בתי ספר יסודיים (אופירה נבון, ורמז), חטיבה (בר לב), והתיכון הכי קרוב הוא רבין. כמו כן יש בתוך השכונה של תשלו"ז רופא משפחה, מכולת, ירקן, חברת מוניות וכו' (ממש אוטונומיה קטנה בתוך כפ"ס), וגם יש קרבה לקאנטרי, לכן, אני מאוד מאוד ממליצה על האזור הזה. הבעיה היחידה היא המרחק מהעיר ומהקניון, אבל אם יש אוטו אז זו ממש לא בעיה. ליהי :)

ronitr11

New member
מה דעתכם על

מה דעתכם על שכונת הדרים שווה לקנות שם בית מקבלן פרטי לא של "הזכאים" ?? תודה

Quiki

New member
מאז שנולדתי אני גר על העיר ממש

זה לא כזה רועש ועברתי כמה דירות באזור הכל בסביבה של רחובות התחיה- סוקולוב- נחשון- אנה פראנק כל האזור הזה ממש טוב שם זה צמוד לקניון לרחוב ויצמן, עכשיו סגרו את בי"ס ארן שהיה צמוד לשם הכל קרוב מומלץ- אין מקום מקומבן יותר משם.. אהה זה גם מאוד קרוב לקן של הנוער העובד והלומד, וגם לדואר.:)

Double U

New member
מה רע בזה?

זה רק מראה כמה אנחנו מרוצים מהשכונה שלנו משמע האיכות חיים טובה

למעלה