שלום מכפר הדרדסים

cundason

New member
שלום מכפר הדרדסים

אמממ...
קשה לי לדעת איך להתחיל.
אני מניח ש"שלום" היא התחלה ראויה.
אז- שלום :)
אני אלון, אך בדרך כלל בקהילות הוירטואליות עליהן אני נמנה, אני מוכר בשם "קונדסון", שם אותו העניקו לי אחר כבוד בימי שירותי הצבאי העליזים.
אז אני מניח שיהיה זה הוגן שאשתמש בכינויי המדורדס גם כאן.
אני מאוד מקווה שזה בסדר שברוב חוצפתי פתחתי פה דיון חדש. אחרי הכל, מעולם לא הייתי פה, ובפעם האחרונה שנכנסתי לפורומים בתפוז, היה זה לפני כמה שנים, אז התחלתי עם עלמת חן קנדית (היום היא בוודאי נשואה + 4).
אם אין זה מן העניין, אנא גלו הבנה, ואל תשלכוני אל הגיליוטינה אותה הביאו לעולם אבותי הצרפתים.
אז מה מביא בעצם דרדס מדורדס שכמוני, לכתוב הודעה בפורום שהוא אינו מכיר, באתר שהוא אינו זוכר, בשעה בה התרנגולים מסתכלים עליך בעין פוזלת ואומרים "עוד חמש דקות, אמא "?

אז ככה. העניין הוא כזה.
מכירים את יניב? נו.. זה מה"אח הגדול"... נו... דר גובלין. זהו, ככה מזהים :)
אז בעוד שהוא הלך לו לאח הגדול הוא הותיר אותי, האח הגדול האמיתי שלו, פעור פה ואבוד עם מחשבותיו.
ומכיוון שדרדס עם מחשבות אבודות זה לעולם עסק ביש, חשבתי למצוא כאן קצת נחמה ופורקן...
כי את אותו אחד שאתם מכירים בתור הד"ר, אותו אחד שנהנה להתוכח איתכם על עינינים שברומו של עולם, או סתם על דיאגרמת הרצשפרונג-ראסל (אה, זה היה רק איתי?), אני מכיר בתור הילד שהיה משחק איתי ב"גולדן אקס" (אני הגמד, הוא הנסיך הנאה), או הילד שהיה הולך לשיעורי תורה בשבת בזמן שאני הייתי מתגנב למשחקי כדורגל.
הילד שהוכיח למורה שלו שהיא נותנת לו 100 במבחן בלי קשר למה שהוא כותב, או הילד שאביו היה הולך ליום ההורים של בניו למשך 90 דקות : 2 דקות עבור יניב, השאר עבורי...

בקיצור, הילד הזה הוא אחי. (הבנתם את האנלוגיה לספר??)
ואני רוצה להודיע פה קבל עם ועדה שאני ידעתי שהוא הולך להכנס למרות שהוא לא סיפר לי על כך, ורק הסימנים אותם הותיר בשטח, כמו באיזה משחק "קווסט" משנות ה90 הובילו אותי למסקנה הבלתי נמנעת שאראה אותו ב5.5 על מרקע הטלויזיה, וכמה לא הופתעתי כשהוא הופיע עוד כמה שעות לפני כן אצל "עודד בן עמי" (ראיתם???)

אז קודם כל, אדון ד"ר גובלין, כשתצא ודאי תקרא את זה, אה - הא!!!! אתה לא יכול לעבוד עלי!!! :p
ודבר שני מר גובלין, שיהיה לך המון בהצלחה, אני אוהב אותך מאוד, ואתה יודע את זה.

טוב, דרדסית קוראת לי.
הדרדס.

בוקר טוב פורום בוקר טוב ישראל למעשנים אתם

הראשונים לתוספות
עוד שלושה שקלים לקופסה

זו ההיזדמנות להפסיק

הדסהש1

New member
היום יום ירושליים. עיר בירתינו הנצחית.

האח הגדול אפיזודה איומה. לא יודעת מהיכן
הקריצו את כל ההזויים ההלו. העונה ממש לא
מרתגרת להסתכל?

בוקר טוב הדסה, רון וכולם

יום ירושלים היום ואני כבר חגגתי אותו לפני יומיים עם הקטנים בטקס מרשים בבית הספר, ואני רוצה להגיד לכם שזה היה מצמרר לראות ולשמוע מאות ילדים שרים את שירי ארץ ישראל הישנה והטובה באהבה ובדבקות כל כך גדולה, וכמובן בשיאם כשהם מקפצים למעלה ומנפנפים בידיים כאיש אחד עם השיר של אייל גולן, זה היה ממש מרגש. אפילו צינית שכמותי.
http://www.youtube.com/watch?v=-CZqRKYznrM

וכרגע, מחיר הסיגריות לא מטריד אותי, אבל גם אני חושבת על המחר

אסד עשה חסימה לתושבי סוריה

בטח טוען שהם עברו על חוקי פורום סוריה

הקיצר כנראה שהוא הולך לכאסח למורדים ת-צורה
הירי שלו על בתי חולים ומסגדים ,זה עוד כלום..לעומת מה שהוא מתכנן

יונתנסקי

Well-known member
אני זוכרת את יום ירושלים "אורגינאל"

"נתקעתי" באזעקה של 8 בבוקר ביום 5.6.67 בבית חמותי, עם תינוק בן 4 חדשים, תפוח, בננה ו-4 חיתולים (בד, כמובן).
חמותי אמרה לי "את לא יוצאת לעבודה, אנחנו יודעים איך מלחמות מתחילות, אנחנו לא יודעים איך ומתי הן מסתיימות"
(טוב, היא בוגרת מלה"ע השניה בפולין....).
כשהתברר שזו מלחמה, התחילו לארגן את המקלט, אנשים הביאו מזוודה גדולה שתהיה תחליף לעריסה לבייבי, התחילו לחפש חיתולים ישנים שנשארו להם מהימים שילדיהם נזקקו לחיתולים, והמקלט הירושלמי הפך להיות לנו לבית ל-4 ימים.
היינו מגיחים מידי פעם לדירה (מים זורמים, לרחוץ לילד את הטוסיק...), ובדיוק כשאני במטבח, וליד המגבת מונח הטרנזיסטור, אני זוכרת את קולו של הקריין
רפאל אמיר: אני יורד ברגע זה, ברגע זה, אני יורד במדרגות אל הכותל. אינני אדם דתי, מעולם לא הייתי, אבל זהו הכותל, ואני נוגע באבני הכותל המערבי! (קולות של חיילים: "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה").

קולו רעד לגמרי.... וכך גם אני....

אגב, ירושלים התפתחה אח"כ ממש לרעה, לטעמי.
אני אהבתי אותה יותר מסתורית, "ובלבה חומה", אולי כי הזכירה לי את ימי הסטודנטיאליות שלי.

בוקר טוב קונדסון וברוך הבא

איזה יופי שבחרת לכתוב כאן ושתדע לך שזאת מחמאה גדולה בשבילנו שמכל הפורומים של תפוז, בחרת להציג את עצמך בפנינו, כאן בפורום של הציפורים המצייצות

אין לך מושג איך אני שמחה שיש לו אותך ככה בעורף שיכול לתת לנו קצת רקע אוהב ותומך ליניב שלנו. אני קוראת לו הדוקטור שלנו במין שייכות שכזו, כי באמת הרגשתי שהוא קשור לפורום הזה יותר מאשר לשאר הפורומים שהוא כותב בהם. אם נניח בפורום אחר הוא כותב למען הויכוח או הדיון, הרי הרגשתי שאצלנו הוא כותב ממקום של בית. איתנו הוא בבית. איתנו הוא חבר וידיד נפש. אני אישית הרגשתי את זה, כי הוא היה מדבר איתי במסרים גם על דברים שלא רצה לחשוף בפורום.

כולנו כאן מחזיקים לו אצבעות ותומכים בו בכל לב. בכל פריים כאשר מראים אותו אני מיד עוזבת הכל ומתבוננת כדי לראות, מה הוא עושה, איך הבעת פניו, האם הוא משועמם? האם הוא לחוץ? האם נעים לו שם בכלל? אז כרגע אין לי תשובות. כרגע הוא מגשש את השטח. ימים יגידו. בכל אופן, אתה מוזמן להישאר איתנו, עם האח הגדול ובלעדיו.

ברוך הבא קונדסון

http://www.youtube.com/watch?v=pjqre-8igAQ

cundason

New member
תודה רבה על קבלת הפנים החמימה :)

אין צורך לספר כמה שאני אוהב את אחי ;)
לא ראיתי את התוכנית אתמול, הייתי בחתונה, אבל צפיתי לה בלילה... התאכזבתי שהשאירו בחוץ את כל הקטעים בהם יניב הראה את ליבו הגדול :(

לפני כמה ימים היתה לו שיחה מלב אל לב עם קרין, היה בא לי להכנס לתוך הטלויזיה ולהדביק לו נשיקה...
את יודעת אולי במקרה אם מישהו צילם או הקליט את הקטע??

cundason

New member
תודה רבה :)

חשוב לי מאוד להפיץ קטעים כאלה שמראים איזה לב רחב יש לילד הזה, ולא סתם שהוא "רוקד מוזר"..

אני ביקשתי שיחפשו לי את הקטע

אתה זוכר מתי התרחשה השיחה הזאת? זה היה בלילה הראשון? ואם כן באיזו שעה? הבטיחו לחפש לי אבל צריכים לדעת בערך את השעה. אני עצמי לא ראיתי ככה שאני לא יודעת לתת לבחור, שמחפש בשבילי, את הנתונים.

cundason

New member
תודה רבה!

בוודאי שאני זוכר, כתבתי בדיוק הודעות על כך בווטסאפ...
(לא חשוב מה תוכנן :p)

המועד המדוייק הוא : 6.5 סביבות 9 בערב.

:)

האמת היא שהבחור שביקשתי ממנו

שממונה על כל ההקלטות, עדיין לא ענה לי למרות ששלחתי לו הודעה פרטית עם הפרטים המדוייקים של יום ושעה. אני חושבת שאשלח לו עוד פעם תזכורת. האמת היא שכבר שכחתי מזה כי כל הזמן יש דברים חדשים...

למעלה