שלום מכפר הדרדסים

cundason

New member
אם כך אנו דומים מאוד :)

גם אני פייסלס..
וגם אני מעולם לא חשבתי שאצפה בדבר הזה, שכן אני מודע היטב שאם מצלמים 24 שעות במשך שבעה ימים בשבוע, יש לך מספיק חומרים לחתוך ולעצב כל אחד בדיוק כפי שתרצה להציג אותו.
וחוץ מזה, אני אדם מאמין מאוד, ועם התוכנית הזו יש בערך 700 בעיות הלכתיות (וזה עוד לאשכנזים...טוב, בדיחה של דתיים..) בגלל זה לדעתי אדם דתי לא אמור להכנס לתוכנית הזוץץ אבל זה דיון אחר לגמרי ;)

לצערי, כשאחיך משתתף בתוכנית כזו,
ועוד אחד כזה שאתה רוצה לגונן עליו כמה שרק תוכל,
אתה נשאב לתוך זה, תרצה או לא.

Anna begins cc

New member
שלום קונדסון

כמו שאתה רואה- כולנו פה קצת תופסים בעלות על אחיך..
תתרגל לחלוק איתנו..

ההתרגשות גדולה, ללא ספק.
הפורום הקטן שלנו, שאני קוראת לו "פורום בוטיק", הוא מאד משפחתי, ובהתאם לכך אנחנו מרגישים קרבה מאד גדולה אל כל מי שכותב פה,
במיוחד כותבים כמו יניב שהכניסו אותנו אל תוך חייהם בדרך זו או אחרת (במקרה שלו, כמו שאתה מתאר, זה היה דרך סיפורים ותמונות של החתולים..)

אני מודה, ברגע שראיתי אותו על המסך פערתי פה והתחלתי לקפצץ תוך כדי שאני אומרת לאמא שלי "זה הדוקטור, זה הדוקטור!"
(לא אחד מרגעיי השפויים ביותר, אני מודה..)
וכמובן שגם דאגתי לדווח לכל מי שאני מכירה שיכין את הפלאפונים והסמסים, כי כולנו מצביעים דוקטור השנה :)

אנחנו מאד שמחים לקבל אותך אל שורותינו,
לא כתחליף ליניב, חלילה, אלא כרוח חדשה (ורהוטה
).

שרוני68

New member
אז אני לא היחידה?

מכיון שנרדמתי בתכנית הפתיחה, קראתי בבוקר שהוא נכנס לבית.
לבעלי היה עוד איזה 10 דקות לישון, קפצתי עליו והערתי אותו.
מסכן, הבן אדם לא הבין מה אני רוצה ממנו..
ולמה אני בכלל מעירה
אותו. והוא בכלל לא צופה בתכנית, הוא מלמל משהו כמו : "הנה, ההתמכרות התחילה. הלך עלי..."

מוקה22

New member
היי
אפילו אני התרגשתי לראות שקונדוסון כת

מחזיקה אצבעות ל-יניב

ומקווה שיראו אותו יותר
ושגם נשמע אותו יותר בשיחות אמיתיות
ולא רק בענייני ה="בית"

יחפונת לפני זמן מה, כתבת על הספר > מרד הנפילים
החזרת אותי המון שנים אחורה, לימי הנעורים שלי,
זוכרת ש-איין רנד כתבה 3 ספרים ,
ה-3 מאוד יפים/מרתקים/מעניינים
מרד הנפילים
כמעין התמגבר
ו-אנו החיים
2 הראשונים מממש ממש יצירות מופת, שלאחר הקריאה בהם, ממשיכים לחשוב שוב ושוב על העלילת והדמויות, וגם מה שמסתתר מאחורי הכל,
אח"כ צפיתי בסרט שעשו ע"פ אחד משני הספרים האלה, וזה ממש לא אותה הנאה

יחפה, זה לא פעם ראשונה שכתבת ל ספר הזה, ועשית לי פרצי נוסטלגיה

מצרפת לך שיר שבטח תאהבי

הייזל אוקונור

הייי מותק כיף לראות אותך

אני גם מאוד מקווה שקונדסון יישאר איתנו ולא רק בענייני האח הגדול, אלא גם בנושאים אחרים ושונים

לגבי הסרט 'כמעיין המתגבר' את צודקת. לראות את הסרט הזה אחרי שקראתי את הספר, זאת היתה הרבה יותר מאכזבה. זאת היתה סטירה לפרצוף

ואת אוקונור אני תמיד אוהבת

תודה תודה ואל תיעלמי לי כל רגע

http://www.youtube.com/watch?v=9ik1pxav-CM

cundason

New member
תודה רבה :)

כמו שאמרתי, אני לא פערתי פה, כי הדוקטור לא יכול על הדרדס!!! מואהאהאהאהאה:)

אבל, מי שלא הפסיק לפעור את פיו הוא הפלאפון שלי, שצלצולי הרינגטון וה"וואטסאפ" תיזזו כמו שני משוגעים ברחוב, מהרגע בו אמרו את שמו...

cundason

New member
לא אוכל לספר הכל..

את רוב הרמזים הכבדים (והראשוניים) שהובילו אותי, אני לא כל כך מעוניין לכתוב פה, מכיוון שמדובר בכמה פרטים אישיים על יניב, וגם על אבי, שאני לא בטוח עד כמה הוא שיתף אתכם בהם.
כך שחלק מהחלקים בפאזל לא תראי, מה שבעצם עובד פה לטובתי כי לכאורה הבנתי זאת עם פחות פרטים.

קשה לי להסביר איך ידעתי.
אני מניח שפשוט מאוד - כשאתה ישן עם אותו האדם באותו החדר , מיטה לצד מיטה, במשך 22 שנים תמימות (מלבד כמה לילות של בדידות בלבנון או בית לחם), כשאתה מתחלק בכל דבר עם אחיך כל השנים, אתה פשוט לומד לזהות את מה שעובר לו בראש, גם בלי שיגיד כלום.

קודם כל זה לא סוד שהציעו ליניב להשתתף ביפה והחנון בעבר, והוא סירב. ההנחה הראשונית שלי היתה שהוא הסכים להצעה נוספת מכיוון זה.
כמו שאמרתי היו כמה רמזים שאשאיר אותם לעצמי שעוררו בי את התהיה הזו.
ואז אחי התארח אצל אמי, וביקש ממנה תמונות ילדות. יניב?? תמונות ילדות ?! מי שמכיר טוב את הדוקטור , יודע כמה הדבר מופרך.
כששאלתי את אחי בשביל מה הוא לקח את התמונות הוא ענה "פרויקט בעבודה".
"פרויקט בעבודה.. YEAH RIGHT" חשבתי לעצמי;)
אחרי כן היה המשפט בהוא הפטיר לחלל האויר כשהתארח אצלי בחג הפסח. ביקרנו את הדודים והסבתא, וכשאחת הדודות אמרה לו שהיא מקווה לראות אותו יותר הוא ענה "מי יודע, אולי תראו אותי הרבה בזמן הקרוב".
כולם הבינו את המשפט בצורה התמימה לכאורה בה נאמר.
אני מכיר את אחי , והבנתי על מה דיבר :)
והיו עוד משפטים פה ושם שעזרו לי לחבר את הפאזל.
אבל שוב.... הייתי בטוח שהרעיון הוא לכיוון "היפה והחנון"...
עד שביום העצמאות קרו שני דברים :
קשת שחררה את הפרומו הראשון (עם הזיקוקים של הספירה לאחור), ואחי ביקש להפגש עם אבי שבועיים לאחר מכן, כמה ימים לפני מועד הפתיחה.
פה כבר חשדתי! מה אני חשדניסט??
:)

למעלה