שלום

שלום ../images/Emo9.gif

קודם כל, נציין שקם בישראל מלך חדש. ושמו בֹעז בנאי. השירים במייספייס מדהימים, בעיקר "פריז בחורף" שבאמת אהבתי. שלא לדבר על "תנופה", שתפס אותי מהרגע הראשון. רציתי לדעת איפה אפשר להשיג אקורדים של שני השירים הנפלאים האלה... האקורדים של תנופה בmp3music על הפנים.. ידוע לכם על משהו אחר?

מסכימה עם כל מילה ../images/Emo47.gif

אכן מלך חדש
לגבי אקורדים, אני לצערי לא הבנאדם לשאול אבל אולי מישהו אחר יתן לך כאן תשובה בקרוב, תשארי בסביבה לבדוק
ברוכה הבאה

TEENAGER1

New member
תנופה

השתדלתי, אני לא בטוחה לגבי הכל (בעיקר ב"לו רק יכולתי..") ו.. זה לא בסולם המקורי של השיר, כי הוא ממש לא נוח לנגינה. תהני
לגבי "פריז בחורף" - אני לא רוצה להמשיך כרגע כדי לא להעיר את השכנים
, אז אני מקווה לסיים מחר.

TEENAGER1

New member
עכשיו שמתי לב לטעות קטנה

ה-Am6 שם אמור להיות Am7... (וגם זה לא מדויק... ניסיתי את כל האקורדים בעולם וכלום לא מתאים לקטע הזה). "פריז בחורף" יגיע בהמשך

גיטרה וגם קצת מפוחית.

ולא ידעת את זה כי אני מנגנת רק בכאילו. מזייפת נגינה
אולי יום אחד זה יהיה באמת. בכל מקרה, לגבי ה- Am7, לא שאני מבינה בזה משהו, אבל זה נשמע לי בסדר. לא שומעת את האי דיוק שפה. אבל שיהיה.

TEENAGER1

New member
כל יום לומדים דברים חדשים...

ו.. וואי, אני מתה לנגן בגיטרה, ניסיתי כמה פעמים ואני פשוט לא מסתדרת עם הידיים
זה כל כך שונה מפסנתר! שלא לדבר על מפוחית שזה בכלל החלום שלי, אני יודעת תיאורטית להפיק את הצלילים אבל מתקשה להוציא משהו מעבר ל"יונתן הקטן".. טוב נו, בפנסיה

למה בפנסיה אם אפשר עכשיו?../images/Emo6.gif

מנסים שוב ושוב עד שזה מצליח. לקחו לי שלושה ימים עד שהצלחתי להוציא צליל בודד מהמפוחית ואח"כ סתם שירים כגון יונתן ושירי עם ואח"כ שירים קצת יותר נורמאליים. הבעיה שלי זה להתמיד.

TEENAGER1

New member
הבעיה של כולם../images/Emo6.gif

אבל וואלה, שיכנעת אותי. אני אנסה שוב. ואת הגיטרה אני באמת אשאיר לפנסיה, אולי עד אז הידיים שלי ישתחררו קצת...

TEENAGER1

New member
תיקונים ותוספות

פשוט יעלי אמרה שהאקורדים שבעז נתן הרבה יותר מסובכים
(אני מאמינה לך.. בפסנתר הכל אותו דבר) אז הנה כמה תיקונים למי שבכל זאת רוצה להשתמש באופציה הזו... * בשורה הראשונה להוסיף F מעל "מרגיש" (וכנ"ל בכל פעם שהרצף הזה חוזר: "עוצר", "לצאת" וכו') * בבתים את ה-Em להחליף ב-E * "עסוק" - אפשר או Gm כמו שכתבתי או Bb (ה-b הזה זה במול, לא הצלחתי למצוא דרך אחרת לעשות את זה
) * "מהר" - אפשר או C כמו שכתבתי או G * להוסיף F מעל ה"יודעת" * "טוב לי" - אפשר או D כמו שכתבתי או G ו.. זהו, נראה לי. ב"לו רק יכולתי" - ניסיתי לתקן לפי מה שבעז נתן, אבל זה פשוט לא נשמע טוב, אז נשאיר את זה ככה ברשותכם (יעלי טוענת שזה נשמע בסדר)

אושRתי

New member
את יודעת אולי לעשות גם עם תווים?

יש לי אורגנית בבית (ניגנתי פעם על פסנתר) ובא לי לנסות לנגן את זה..

בעיקרון, עכשיו נכנסה או נכנסת שבת ו

מיכלי שומרת שבת אז בטח היא תכתוב לך במוצ"ש. אבל אני חושבת (לא בטוחה במה שאני אומרת) שכדי להגיע לאקורדים היא הייתה צריכה קודם למצוא את התווים, ואם כן אז יש לה תווים לכתוב לך.

TEENAGER1

New member
משהו כזה

אני לא צריכה למצוא את כל התווים, אבל כן לפחות את ההתחלה ומדי פעם כדי לבדוק אם האקורדים מתאימים באמת
(תיאוריה לא תמיד עובדת במציאות וכו') תכלס' הכי כיף למצוא לבד. זה גם מאד מפתח את השמיעה

TEENAGER1

New member
אין בעיה../images/Emo13.gif

את רוצה בסולם המקורי או בסולם של האקורדים שהבאתי?

למעלה