שלום

TEENAGER1

New member
טוב, אני מסתבכת ואין לי כוח../images/Emo122.gif

בעיקרון הבית זה משהו כמו Gm Fm Cm פריז בחורף היא ברחה לו Cm Gm Fm היה קר לו והתחיל להחשיך והפזמון לא מסתדר לי בכלל.. אני אמשיך לנסות אחר כך
את מוזמנת לנסות גם לחפש... אני מניחה שאם ביקשת אקורדים את מנגנת בגיטרה, ואקורדים בגיטרה תמיד יישמעו יותר מוצלח מאשר בפסנתר אז אולי יילך לך יותר טוב

אקורדים - תנופה

על מנת לחסוך אי הבנות ישנות או אולי על מנת ליצור אי הבנות חדשות, להלן האקורדים של תנופה בשתי וריאציות ותסלחו לי כי אני ממש גרוע ולא מנוסה בפורמט הזה: אופציה א' --------- בית: C#m G# B A C#m אני מרגיש שזה הזמן עכשיו או לעולם B A מה הטעם לחכות C#m G# B A C#m משהו עוצר את התנופה אולי זו רק תקופה B A שצריך רק לעבור (וזה ממשיך ככה עד הפזמון) פזמון: #F תמיד זה קורה כשאני F# E D עסוק מדי במשהו אחר #F הגוף מתפרק לאט B A D והראש עובד יותר מדי מהר B A D הראש עובד לי מהר.. מעבר - #G בית שני: כמו הבית הראשון רק יותר קצר: 2X C#m, A, B, G#, C#m, A, B #F תמיד זה קורה כשאני F# E D עסוק מדי במשהו אחר #F הגוף מתפרק לאט B A D והראש עובד יותר מדי מהר B A D הראש עובד לי מהר.. B A D רק את יודעת מה טוב לי #G# F לו רק יכולתי לדבר #A G במקום לצעוק או לפזר B A מילים ללא הסבר F# B מה הייתי אז אומר. (בחלק האחרון, זה איזושהי וריאצייה על האקורדים האלה, קצת קשה לי להסביר בשמות, אבל זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע.) אופציה ב' ---------- ---------- קאפו 2 ------ B#m F# A G B#m אני מרגיש שזה הזמן עכשיו או לעולם A G מה הטעם לחכות B#m F# A G B#m משהו עוצר את התנופה אולי זו רק תקופה A G שצריך רק לעבור B#m F# A G B#m חייב לצאת אל הרחוב אוויר עושה לי טוב A G להרגיש את התנועה B#m F# A G B#m אני באלף חלקים אוכל שוב מתוקים A G בלילה במיטה פזמון: E תמיד זה קורה כשאני E D C עסוק מדי במשהו אחר E הגוף מתפרק לאט A G C והראש עובד יותר מדי מהר A G C הראש עובד לי מהר.. מעבר - #F בית שני: כמו הבית הראשון רק יותר קצר: 2X B#m, G, A, F#, B#m, G, A פזמון: E תמיד זה קורה כשאני E D C עסוק מדי במשהו אחר E הגוף מתפרק לאט A G C והראש עובד יותר מדי מהר A G C הראש עובד לי מהר.. E D C רק את יודעת מה טוב לי F# E לו רק יכולתי לדבר #G F במקום לצעוק או לפזר A G מילים ללא הסבר E A מה הייתי אז אומר. זהו, מקווה שהצלחתי לעזור. אני יודע שזה רחוק מלהיות ברור, אבל אמרתי בהתחלה שאני לא טוב בזה. תודה רבה על המחמאות ותודה ענקית על האהבה מלך אני לא, למרות שטומי הוא נסיך.. לילה טוב ובהצלחה למנחשים..

סליחה שאני מפריעה ../images/Emo196.gif

אבל אני דורשת להשאיר לנו את הבחירה לגבי מי מלך ומי לא!
ואתה- מלך עולם!
איזה כיף שבאת!!!!

וואו! לזה לא ציפיתי...

לקבל את האקורדים מהאמן עצמו. זה באמת כבוד גדול. ואתה באמת נפלא! מוזיקה מדהימה!!! המון תודה על האקורדים.

TEENAGER1

New member
הו../images/Emo13.gif

לאחר טרנספוזיציה קלה, אפשר לומר שהייתי די קרובה. תודה רבה! (לא שזה שימושי לי במיוחד כי בפסנתר אין הרבה מה לעשות עם אקורדים, אבל אולי אני אתחיל להטמיע את השיר אצל חבריי הגיטריסטים
) אם אנחנו כבר בעניין אי הבנות וחסיכתם, בא לך אולי לעזור בנוגע לשורה מסוימת ב"נה נה נה"? ישנו ויכוח עתיק יומין האם מדובר ב"אני לא רוצה שתהיי מישהו שאני לא מכיר", או שמא "אני לא רוצה שתהיי עם מישהו שאני לא מכיר". למען הצדק והאובייקטיביות אני לא אספר מי טען מה

זה עם עם! ../images/Emo7.gif

תעזבי את הילד, הוא יודע עברית!
גם אם את לא שומעת שם את העם יש את הסוף של התהיי וההתחלה של המישהו שביחד יוצא איכשהו משהו כמו עם.. (בהנחה שאת מפעילה הגיון בריא מיכלי
) אין דבר כזה תהיי מישהו! יש תהיי מישהי, יש תהיה מישהו, אין תהיי מישהו!!! אז אולי זה לא נאמר מפורשות אבל התהיי והמישהו מתחברים ויוצרים עם באמצע אם תרצי ואם לא.. אוקיי, יש לי כאן יותר מדי עם, אם, בלי ו..
בגדול ניסיתי להגיד שאני צודקת ואת טועה! (בלי לספר מי טענה מה, כן?
) גנן גידל דגן בגן חזן גנן גידל דגן בגן חזן גנן גידל דגן בגן חזן
זה היה מסובך

ZoHaRoT

New member
היי! נחמד שבאת :]

אני לא יודעת לנגן בגיטרה... וזה מעצבן. אבל תודה בכל מקרה

../images/Emo214.gifוואו.באמת כל הכבוד על נתינת האקורדים.

מדובר בבן אדם צנוע
אני אנסה לזכור את השם ולשמוע בהזדמנות שירים שלו
האמת שעוד לא שמעתי עליו..

עוד לא מאוחר ../images/Emo13.gif

קודם כל ברוכה הבאה... יש קישור לצד ההודעות כאן לדף המייספייס של בעז, שם תוכלי להכיר חמישה משיריו, אני בטוחה שתתמכרי
נשמח אם תשארי איתנו ותתני רשמים על השירים שאת שומעת וכמובן, שזה הכי מומלץ- להגיע להופעה ולשמוע את כל השירים (או רוב..) שיהיו באלבום (שייצא בינואר אגב ויקרא "אהבת איש הפח") ההופעה הקרובה היא בלבונטין 7 בת"א ב-19 לחודש וכל הפרטים נמצאים בלוח האירועים של הפורום.. שפכתי את כל המידע הרלוונטי נכון לעכשיו, אם יש שאלות אנחנו כאן
התמכרות נעימה

למעלה