שמעעעעעעעעעעו

גבאיייי

New member
שמעעעעעעעעעעו

עם כל הכבוד .. ילדים חמודים והכל ! אבל לא יפים .. ספיר דרמון- אין מה להגיד שחקנית ממממממש טובה !! אבל כתבו עליה שהיא מהממת שהיא זה שהיא זה .. היא לא כזאת יפה ! בסדר יפה חמודה .. אבל לא מי יודע מה ... אתם סתם תופסים מהם יותר מידי בגלל שהם שחקנים ! אם תראו אותם סתם ככה ברחוב, לא תגידו את הדברים האלה .. אם בכלל תשימו לב אליהם! אדם יפה גם !! .. אבל לא חתייך רצח, ולא כוסוןןןן וטלי- לא יפה בכללללל .. וכבר אמרתי את זה ! אולי חמודה במציאות והכל .. אבל לגמריי לא יפה !!! רק |צבע עיניים||יפה ..| וזה הכככל =) קיצור אל תגזימו
אה ואני שוב חיייייייבת להגיד !! שבועז .. שכחתי איך קוראים לו במציאות שווווווווווווווווווווווווה !! בטטטטטירררוף אבל .. הורג אותי איך שאנשים לא כותבים עליו .. בונאאא הוא מדהים !!!

וווווואיי אני מזה חולקת על דעתך!!!

זה מזה לא נכון,א.את יותר אוהבת את בועז.....אחרים אוהבים שחקנים אחרים מצד אחד את כם צודקת שאם היינו רואים אותם ברחוב לא היינו חושבים ככה אבל הם מוכשרים מאוד,וווווובקשר לספיר--->ספיר יפה מאוד ויש לה עיניים מדהימות כחולות ים "בנחמינית קטנה"....חחחחח,גם מיכאלה היא מזה יפה, יש לה גוף ועיניים,ואלמה-->ברבית ווווווו.......בקיצור זה ממש לא נכון מה שאמרת בכלל בכככככככלללללל....ולדעתי בועז לא חתיך ברמות....כל אחד ודעתו שלו על טעם ועל ריח אין מה להתווכח.......... -הילה-

גבאיייי

New member
וואלה צודקת ! אבל ..

אבל בכל זאת אני אוהבת להגיד מה שאני חושבת .. וספיר אני עוד יבין .. ומור גם אולייי < למרות שהגזמת עם הברבית> אבל מיכאלה ! הילדה בכלל לא יפה !! המצח שלה מתחיל באמצע הראש ! היא לבנה, היא שטוחה, יש לה שער של כבשה דרוסההה .. דייי היא לא יפה ! עיניים יפות וזה הכל .. ואדם לפעמים נראה לי חתיך < לא בהגזמה> ולפעמים סתם תייר חחח כשהוא סתם את הכובע הזהההה .. חחעחעחעחע אבל רגע תגידייייייי שהסדרה מציאותית ?!!?!? תגידי שאשכרה קורים אצל דברים כאלה שילדה נבהלת מננישקה על הלחייייייייייייייי שידיד הכי טובבבבבב שלה נתן לה .. נשיקה על הלחי---> נשיקת שלום !!!!!

גבאיייי

New member
אהעאהא והבועז הזה ..

בכייייייייייאת .. הייתי עושה לו טובה .. אפילו שתיים חחחחחח סתם אבל הוא שווה בטירווווף !! גררררררררר

גבאיייי

New member
גרררררר

גררררררררררר גרררררררררררררררררררררר ושוב גרררררררררררר

ווואיי נכוןן איזה הגזמהה

איזה הגזמה שמור נבהלה מהנשיקה בלחיי!! איי ייאא מי ישמע צירפת אותהה!! אצלנו כל בוקר אנחנו נותנים נשיקה בלחי! שתומר וטלי נהיו חברים בכלל לא התנקשקו בלחי שהתראוו הגזמהההההההההההה

חיחי..נכון..את מזה צודקת!!../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...

חחח וואלה יש משהו במה שאת אומרת..

חחחחחחחחח באמת יש שם דברים מטומטמים סוף...חחח אבל זו עדיין סידרה מקסימה שמשקפת הכל {או כמעט הכל}על בני נוער,הורים גרושים,בית ספר,פרוייקטים וכו' וכו' וכו'......... נכון שיש דברים מזה לא מציאותיים,כמו הנשיקה על הלחי עם אלמה וגור חחחח....או למשל כל הדמיונות האלו שתמיד עוליםן לכל שחקן נתון וזה מה מטומטםם חחחח....אניוואי הסידרה 100מהמת עם כל השטויות האלו שיש...

s h l a g e r

New member
לא מסכים איתך...

את לפעמיים כ"כ טועה... אם את מרשה לי לסטור את דברייך בזכות זה שנתתי למשהי מחמאה... שחקתי אותה ולטובתי... כמובן לא צריך להגזים אבל צריך לדעת לפרגן מעט... ואם לא נפרגן רק נהרוס!

נוו חחח על מה אתם מתווכחים

לכול אחד יש את הדיעה שלו... איך אומרים- על טעם ועל ריח אין להתווכח אני אומרת...

אני אומרת את האמת מה פסול בזה?

לדעתי מיכאלה לא יפה! אז דווקא אני יגיד שהיא יפה כדי לפרגן?! אני מפרגנת מתי שצריך! כבר פירגנתי לה שהיא שחקנית וטובה וכל אלה אבל היא לא יפה אז אני לא יגיד שהיא יפה כי זאת דעתי!!!!!!!

דניאל866

New member
זה דעתיךךךךך וספיר היא מהממת

מישהו אמר שספיר מהממת זה דעתו כפרה אני יכולה להגיד שהילד הכי מכוער בעולם הוא מהממם נו אז?? ואכן ספיר היא הכיייי מדהימה בעולםםםםםםםםםםםםם

גבאיייי

New member
ספיר שמה אותי ?<

חמודה .. אני לא השוותי ! היא בסדר נראית טוב ! לדעתי היא לא יפה .. נראית טוב כזה ... את לא מכירה אותי אז שקט !

תקשיבי חמודה..

אני לא בא בתענות.. ולא כועס כי זכותך להגיד מה שאת חושבת.. חוץ מזה שאמרת את זה בצורה יפה יחסית.. אז יפה.. אבל אדם כן נראה טוב.. אני לא כלכך מבין בזה.. אבל אני יודע מה בנות שרואות אותו ביום יום אומרות.. וספיר כן נראת ממש טוב.. עוד כשלא התחילה הסדרה בכלל.. הינו בפסטיבל של יס ומישהוא התחיל אתה סתם ככה.. כי הוא חשב שהיא נראת טוב.. ומיכאלה.. גם עובדה שבחרו בה ליהיות דוגמנית בפוקס.. אבל זה ענין של טעם.. ודרך אגב.. את נראת טוב אם זאת את בתמונה..

למעלה