שמעעעעעעעעעעו

keton13

New member
לפי דעתי...

גם יופי וגם אופי חשובים בד"כ ככה זה הולך היופי נותן לך ת'הצתה להכיר את הבנאדם אתה לומד אותו ורואה איך הוא אני בחיים לא אצא עם ילדה שהיא בנאדם חרא מבפנים פעם יצאתי עם ילדה יפה,אבל הבנתי שהיא ממש בנאדם שלא כיף לדבר איתו משעמם,קר זה לא הולך אני חושב שיופי חשוב,וחשוב מאוד אבל האופי של בנאדם הרבה יותר חשוב,כי אפילו שבנאדם יהיה יפה וחתיך והכל,אם הוא יהיה חרא באופי זה פשוט לא כיף להיות איתו(טוב ניסחתי את זה בזכר לא להעלות יותר מדי מחשבות
)

°°NaTaLi°°

New member
ניראה לי ה" התבלבל שנתן לי תנשמה

כי אני לא מתאימה לא לגוף לא ללב לא לכלום

גבאיייי

New member
סוף סוף מישהו עם שכל !!

היא לא יפהההההההההההה ! בכלל לא .. יש לה עיניים יפות .. וכנראה זה מה שמושך בה אבל זה הכככככל !!! ושוב פעם: אושרי לוי הזה .. שווווווווווווה בטירוף !!! =)

כולם חושבים

שמיכאלה סתם ..... לא מכירה אותה היא עושה את התפקיד שלה מצויין רק חוץ מהמראה שלה כ"כוסית על"...... היא ביכלל לא כוסית כולה ילדה...

dies

New member
חח...בועז...

הוא מזה דומה לידיד שלי...קופי הוא!...רק..שלידיד שלי אין את העכביש על הצוואר...אבל זה מזה מאגניב אותי..זה יפה כזה!!!

גבאיייי

New member
בטחחחחחח

בנזונההההההה איזה כיף לך !! אם היה לי ידיד שנראה כמוה .. הוא כבר לא היה ידיד שלי .. יותר מזה חיחיחי

dies

New member
חחח...

זאת קצת בעיה...כי ידיד שלי הוא בן 19 בערך...משו כזה...ואני בת 15...חחח...

גבאיייי

New member
חפפפיף

אם הוא נראה כמוההההה מה אכפת לך .. חיחיחחי תמסרי לו .. ושהוא חתתתתיך רצח !! בדוק .. - אם הוא דומה לו ממש כמו שאת אומרת .. אגב איך קוראים לך ? אני אדוה.

dies

New member
אני בר...ו..

יש בעיה...נדלקתי על אחד מכוער רצחחחחחחחחחחחחח(אין לי מושג איך זה קרה...אל תשאלי) הוא ממש בהמה קטנה...ולצערי...אני חושבת שהוא חמוד...אני הולכת להקיא את נשמתי...כבר חוזרת...

רזי122

New member
כנסו!!!!!!אנשים!!!!

את קצת צודקת וגם קצת לא.!!!!! יש לה מבנה גוף מושלם!!!!! וגם העניים שלה מושלמות!!!! אולי הגבות קצת מעוצבות מידי!!! ויש לה חיוך גדול מידי(אבל זה כבר לא אשמתה)!!!!! והיא גם ממש חמודה!!!!

edenshkertzy

New member
אהה

ואת יפה שאת מדברת ? לפי התמונה את דומה לנעל בלי סולייה אז תתחילי להוריד פוזה

edenshkertzy

New member
חחחחחח

כן היא שטוחה רצח יש לה שדיים כמו פקק של בקבוק .. והיא דומה לצלופח שחוטט היא לא יפה

למעלה