שמעעעעעעעעעעו

שני1231

New member
יהונתתןן =]]

הייי.. מה המצבב??... =]] חח יש לי שאלה.. שהיה את הסצינות שהיית צריך להתנשק עם שרון, מה הרגשת שניכם?.. נבוכה?. או שהיה לכם בסדר?.. זה היה מביך לצלם את בסצינות האלה?..

בקיצוררררר.

בקיצור אנשיםםםםםםםםם..כול אחד יחייה עם דעתו... כול אחד והטעם שלו...
לדעתייייייי..כולם שם חמודיםםםםםםםםםםםםםםםםם..יפיופים כאלו..חיחיחי.. ויונתןןןןןןןןןןןןןןןןןן..אתה חתיךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך!!!!

גבאיייי

New member
אחלההה ..

אני אמרתי את דעתי ! מיכאלה נראית לי בכלללל לא יפה !! מה לעשות דעתי יעל הגעתי למסקנה שהיא נראית דייי טוב !!! אבל לא יפיפיייה והגעתי למסקנה שגם אדם נראה דיי טוב אבל לא כמו שאתם עושים מימנוו ! זה נראה לי הגזמההה !! ותתתודה לך =)

לדעתי כולם שם יפים

את ראית אותם בכלל במציאות?! במציאות השחקנים נראים הרבה יותר טוב! ספיר היא מהממת...איזה עיינים...דוגרי אני אומרת לך...אם סתם ככה הייתי פוגשת אותה הייתי מחמיאה לה.. חוץ מזה כל מה שכתבת זה עיניין של טעם,בעינייך הם יכולים להיות בסדר...יפים... אבל לא בעייני כולם.....לדעתי יהונתן מהמם
בעצם,כולם!

יהונתן זה הכי אחי../images/Emo70.gif../images/Emo163.gif

בגלל זה פתחתי קומונה....
עליו מן הסתם
למי שמעוניין....קישור
http://communa.tapuz.co.il/yonatanomg או שיותר קל
כאן
יונתן כבר הגיב.... אותם
וואי אני נשמעת כמו פרסומת סמויה

ayeltush1

New member
בקשר למה שאמרו פה על ספיר כנסו

זה באמת עניין של טעם את מי יותר לעריץ ומי יותר יפה ומי יותר חמוד מצד אחד היא צודקת יש כאלה שממש מעריצים שמוכנים להתאבד בשביל זה (למרות שכל זה מצומת לב) אני חושבת שצריך לסים גבול לכל ערצה אבל שמעריצים מישהו זה כבר לא בשלטיה חחח ואני חושבת שספיר ילדה ממש יפה ומתוקה ולא רק ביגלל שהיא שחקנית אז כולם מעריצים אותה פשוט מכירים אותה בתור שחקנית אני חושבת שכל השחקנים כאן מדהימים,יפים ומוכשרים מין הסתם בחרו אותם להיות שחקנים אז יש בזה משהו אבל יש פה הרבה מעריצים שלא יודעים להבדיל בין אהבה לערצה (גם אני לא ממש מבינה בזה) אבל תשימו לב אני אוהבת את כל השחקנים אתם ממש מדהימים בתור אנשים ולא רק ביגלל שאתם שחקנים באהבה איילת

keton13

New member
בקשר לאהבה של שחקנים

אכן אני אתן פה סיפור אמיתי על חבר שלי נכון המורדים?נון מיה?לוסיאנה איך שלא קואים לה? יופי, חבר שלי,ממש התאהב בה ולא מבחינת הערצה.אני מתכוון התאהב בה רציני.אני כנראה כבר הבנתי איך זה קורה, בסדרה אתה תמיד הרי רואה אותם,אתה חושב שאתה קרוב אליהם,אתה "רואה את האישיות שלהם"(של הדמות כמובן..),זה גורם לך להרגיש שאתה קרוב לבנאדם. זה מה שאני חושב לפחות,זה ממש טירוף,אתה מתאהב במישהי שאתה לא מכיר,אף פעם לא נפגשת איתה אפילו זה מפחיד ! אנשים צריכים ללמוד להבדיל בין אהבה להערצה כמו שאמרת,קחו רגע,תחשבו על זה. טוב ניסוח מעפן אני ממש ממש ממהר עכשיו ביי

גבאיייי

New member
אבל תשמעי ..

באמת שמהפרק הראשון אמרתי שספיר דרמון היא באמת הכי חמודה .. ויש לה פנים חמודות !! אני פשוט לא חושבת שהיא יפיפייהה .. וגם שהיא השחקנים הכי טובה מבינהםם .. היא באמת שחקנית טובה סה"כ אמרתי את מה שאני חושבת .. ואני לא מתחרטת לגבי זה =) וזהו !

איזה חארטה

במציאות כולם נראים פחות טוב: אין איפור, אין מייקאפ ובסדרות תמיד הבמאי מסדר שהצילום יהיה מחמיא ובמציאות אנשים פחות משקיעים.

°°NaTaLi°°

New member
חח איזה שאלה ברור שאופי

חח זה הדבר הכי חשוב בשבילי כמובן! למרות שאני לא יגיד שגם יופי לא כובש אותי אבל הכי חשוב זה האופי! תאמת אני מתאהבת בגלל היופי אבל עם אני יודעת שהאופי של הבן אדם חרא או בכלח אני מתאהבת ישר אני שוחכת אותו שונאת להתאהב למרות שזה קשה וגורם סבל אני עושה את זה בעצם זה לוקח זמן עד שאני מתאהבת במישהו חדש חחחחחחח

ayeltush1

New member
אני אישית חושבת ....

שיופי זה ממש לא הכל וזה נכון שזה מעניין את רוב האנשים פה אבל מה לעשות לא כולם יפים, אף אחד לא מושלם תסלחו לי על הביטוי חח אבל מי שמסתכל רק על היופי הוא ממש דפוק אני אוהבת אנשים גם לפי האופי וגם לפי היופי אבל האופי יותר חשוב מהיופי !!!

°°NaTaLi°°

New member
נכון רק חבל שתקעו לי לב מעצבןן

למה למה נתנו לי תחיים האלה בכלל? אני לא סובלת אותם! הבנתי שאני הבן אדם עם האופי הכי מדהים בעולם כמה אפשר להגיד לי אבל אני לא חושבת ככה למה כי בחיים האמיתיים זה לא יוצא ככה כי אני מנסה לשרוד בחיים האלה לא למות איתם! ותאמינו לי שאני מנסה להוציא תאופי האמיתי זה לא יוצא למה לא נותנים לי להוציא! תאמת יש לי חברה שכבר גילתה תאופי שלי אני קוראת לזה גילתה כי מי שמגלה זה רק מה שאני מדברת איתו במסנגר או באיסיקיו. היא גילתה אותו כי אני איתה בפורום הזה שנתתי קישור גם לפה היא נירשמה אבל עדין לא רשמה הודעה כי אין לה מחשב. ובקשר ללב למה אני לא סובלת אותו: אז ככה אני שונאת להתאהב בגלל היופי למרות שעם יש הכרות לשניה עם האופי אז התאהבות היא סופית ובכלל אני מתאהבת רק בחראיים או במי שאני לא צריכה או במי שלא מתאים לי. אני כל הזמן מתנגדת לאהבה ואני צריכה להתבייש בעצמי כי אסור לעשות את זה! זה מחליש את הגוף!.

keton13

New member
טוב אני אאחר קצת

אני פשוט חייב להגיב לפי מה שהבנתי,את מתאהבת באנשים שאת לא רוצה אותם? טוב אז ככה.. כמו ששמנו לב,אנחנו אף פעם לא בוחרים במי להתאהב טוב ת'אמת אין הרבה לעשות נגד זה אם את בכל זאת סקרנית,את יכולה להכיר יותר את הבנאדם יש הרבה שנראים ממש קרים ומשעממים,אבל שמכירים אותם הם יכולים להיות אחלה של אנשים. אם את כבר מבינה זה לא בשבילך אז אפשר פשוט לא לעשות כלום,לתת לזמן את שלו,טוב ת'אמת זה יכול לקחת הרבה זמן(שנתיים מנסיון?:p) אבל אפשר בעזרת אהבה חדשה,מזתומרת?תכירי עוד אנשים,אולי תראי איזה מישהו חמוד שנראה לך ויוכל לצאת מזה משהו זה מצב באמת חרא שאתה מתאהב באנשים שאתה לא רוצה מקווה שעזרתי קצת,בקטע הזה אין הרבה מה לעשות,אבל תמיד עדיף לעשות משהו

ayeltush1

New member
נטלי כנסי שנייה!!!! ולכולם

קודם כל אין הרבה מה לעשות כי הרבה מסתכלים פה רק על יופי וזה חבלללל את לא צריכה להתבייש בעצמך ואת צריכה תמיד להיות אופטימית וחיובית לדברים גם אני מתביישת בעצמי ביגלל איך שאני וכמו שאמרתי אף אחד לא מושלם ואת לא אמורה לסבול מהחיים שלך תהני מיזה ותאמיני לי אני לא חושבת שיש פה בנאדם שלא רוצה להתאהב ושיאהבו אותו בחזרה זה קורה לכולם אבל בסופו של דבר אהבה שאת נתונת תחזור אלייך בגיל מסוים והגיל שרובנו פה עכשיו שזה גילאים של הרבה מצבי רוח והרבה דיקאונות מכל המצבים האלו שלהתאהב ולהתאכזב אבל זה חלק מאהבה (חח אני נשמעת כמו איזה פסכולגית חח) ויש כאלה שלא מתמודדים עם זה וישר מתאבדים שזה הדבר הכי טיפשי לעשות!! איילת

keton13

New member
אכן..

יש כאלה שמסתכלים רק על יופי.. אבל יש הרבה מאוד שמסתכלים על שניהם... כמו שאמרתי אני חושב ששניהם חשובים,למרות שהאופי יותר חשוב ואני מעדיף מישהי עם יותר אופי מיופי למרות לא אמרתי שאני לא רוצה אחת שתהיה חמודה גם במראה

למעלה