שמעתי הרבה "מכחישי קורונה" אומרים למשל...

משתפרת1

Well-known member
גם כאשר מראים לך שהוא שגוי וכנראה לא בתום לב?

בתור חוקר, אני אוהב לנתח נתונים וכל הזמן מגלה עוד ועוד גילויים ותובנות.
כן, מחקר זו עבודה סזיפית עם הרבה סובלנות וסבלנות ולא סתם התפתח הסלנג 'עבודת דוקטוראט' גם על עבודות שהן לא לצורך דוקטוראט.
בשביל לגלות גילויים צריך הרבה זמן והרבה נתונים וזה בדיוק מה שאני עושה, למרות שעל הנושא הזה לא מתכוון לפרסם מאמר כי זה לא התחום שלי.
בתור אובססיבי אתה לא יורד מנושא בו כתבת, אתה מקפיץ הודעות בנות חודשיים ושלושה כשאתה המשתתף הכמעט בלעדי בהן ומשוכנע שהדברים שלך הכי חשובים בעולם. בתור אזרח פשוט אני קוראת את הודעות מערכת הבריאות שלי וגם נוהגת על פי ההוראות של אותה מערכת בדיוק.

SupermanZW

Well-known member
בתור אובססיבי אתה לא יורד מנושא בו כתבת, אתה מקפיץ הודעות בנות חודשיים ושלושה כשאתה המשתתף הכמעט בלעדי בהן ומשוכנע שהדברים שלך הכי חשובים בעולם. בתור אזרח פשוט אני קוראת את הודעות מערכת הבריאות שלי וגם נוהגת על פי ההוראות של אותה מערכת בדיוק.
לו חשוב לחקור מה האמת ואת בוחרת להאמין באופן עיוור במידע שמספקים לך. ללא ספק שיטתו של דיברגנט עדיפה ורק כדי להרגיע את עצמך את משכנעת את עצמך שהוא "טרחן" או "אובססיבי". הכלל החשוב ביותר לצורך חקר האמת הוא תמיד להטיל ספק. בהכל!

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
צר לי שיסודיות היא מילת קללה עבורך ועל כן, מדמה יסודיות לאובססיביות.
צר לי, שלא חונכתי להיות בינוני.

משתפרת1

Well-known member
בסדר גמור שתחיה את חייך בשיטתך, שתטיל ספק בכולם, שתמיד תחשוד בכל דבר ובכל אחד.
אני חיה אחרת.

SupermanZW

Well-known member
אני חיה אחרת.
לחשוד במי/מה שנותן לך הוראות או מנסה לעשות זאת, זו חובה של ממש, מכיוון שזה מציל אותך מניצול ושימוש לרעה. מאנשים שהוכיחו עצמם שהם פועלים לטובתך צריך פחות להיזהר ואין צורך לחשוד בהם, למעט אם באו פתאום עם דרישה מוזרה או טענה מוזרה ואז בכל זאת צריך. עדיף להיות זהיר מלהצטער.

SupermanZW

Well-known member
אני חיה אחרת.
שימי לב שבעולמנו כל הרמאים וכל הנוכלים מציגים עצמם כבעלי סמכות. לכן בסמכות ובטוענים לה יש להטיל ספק ולחשוד 100% מהזמן.

SupermanZW

Well-known member
לטעמי החיים בחשד כל הזמן אינם טובים. התבטאתי בעדינות.
חוץ מזה, לשלטונות בישראל יש להתייחס בחשד רבתי, כאשר בממשלה יושבים עבריינים מורשעים ויש ראש ממשלה עם כתבי אישום זה לא יכול להיות דבר טוב. אם מפושעים מוכחים וחשודים בפשיעה לא ניזהר אז ממי כן?

למעלה