שעור פרטי במתמטיקה

לורליי43

New member
פסיכודידקטי- 1300 שח'

ואין החזר מהקופה. דידקטי בלבד- בודאי פחות. ילדים יקרים

לורליי43

New member
מורה להוראה מתקנת- 110

בניצן הם מאפשרים לימוד בזוגות מה שמקטין את העלות.

לורליי43

New member
זה התפתח דווקא בח'

וזה היה צרוף של קושי למידה לא מוגדר ומורה דפוקה. מורה שיודע לעבוד עם קשיי למידה ושהבין את הקושי הנוסף (בלק אאוט ממתמטיקה שהתפתח בגלל המורה) למד אותו שוב את החומר של כיתה ח'.

נראה שעשיתם עבודה יסודית

אני זוכרת שכשאני הייתי תלמידה לחברה שלי היה באופן קבוע מורה פרטי למתמטיקה סטודנט. ייתכן שאם היו משקיעים במורה מקצוען היו גומלים אותה.

לורליי43

New member
בהחלט יכול להיות

לפעמים דרושה עין מקצועית, ואת זה ראינו אחרי ששלמנו למורה עם המלצות שלא הוציא תוצמרת למרות המחיר הגבוה שדרש.

בדקתם את האופציה של אי טיצ'ר?

יש להם עזרה בשיעורי בית בתשלום של 1200 ש"ח לשנה. שיעור פרטי עולה 100 ש"ח.אם מתחייבים ל-30 שיעורים נדמה לי זה עולה קצת פחות. אין לי נסיון איתם אך כדאי לבדוק.

noa128

New member
נדמה לי שיש אי טיצ'ר חינם

אצלנו לתלמידי חטיבות ותיכונים (העירייה מממנת את זה). הבעייה שאין דרך לבחור את המורה, "נפלת" על אחד טוב - אחלה, "נפלת" על אחד פחות טוב - תמשיכי לחפש, ובינתיים מי ש'עובר' בפועל את כל הנסיונות זה הילד....

חני ב

New member
לגל אני לקחתי מישהי

שתחזק אותו, היא לוקחת 80 ש"ח לשעה עגולה.

חוה 1

New member
כן. אבל היא היתה יכולה לבקש הרבה

יותר והיו משלמים לה .

Dulyi

New member
מה עם סטודנטים?

ככה גם תרוויחו את ההשכלה האקדמאית, גם מישהו שיש לו ידע נרחב מעמיק מקצועות מתמטיים וגם תשלמו סכום סביר באזור 50 ש"ח. עדיף למתטיקה סטודנט מהתחום (מתמטיקה/הנדסות וכו') ואפשר כמובן גם סטודנט נפרד ללשון.

noa128

New member
חשבתי על זה.

למרות שאני נוטה יותר לכיוון של מורה מקצועית, רצוי כזו שגם מלמדת בימים אלה, שמכירה גם את תכנית הלימודים והדרישות שביה"ס מציב וגם תלמד אותו בשיטות שמלמדים בכיתה.

למעלה