שרשור אוף חדש ודנדש 🐔 🍳

dilia snake

Well-known member
למשהו יש בעיות להיכנס לאתר? בימים האחרונים קרה לי כמה פעמים שאני מנסה להיכנס ומגיעה לדף שגיאה ורק אחרי זמן ונסיונות רבים האתר עולה
אני קודם לא הצלחתי להיכנס והוא עובד נורא לאט לאחרונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח, איזה באסה. אבל איך תיכנס לפורום? :-0
יש לי עדיין את המחשב הנייח שאני לרוב משתמש בו.
סליחה ניק, אבל ת'ור |מאוהב|
אבל אני כתבתי ת'ור...:unsure:
נראה לי שבשלב הזה אתה כבר יכול להסיר את הנעיצה של סיכומי חודש קודמים... למרות שיש לך זמן עכשיו (אין לך, יש עבודה להגיש!) זה כבר לא אקטואלי להגיב על משהו מלפני 3 חודשים :-D
אני מתכוון לעשות את זה.
אני building up to it מנטלית
למשהו יש בעיות להיכנס לאתר? בימים האחרונים קרה לי כמה פעמים שאני מנסה להיכנס ומגיעה לדף שגיאה ורק אחרי זמן ונסיונות רבים האתר עולה
אני קודם לא הצלחתי להיכנס והוא עובד נורא לאט לאחרונה.
גם לי קרה היום מקודם שלא עבד.
אני מקווה שזה סימן שעובדים על הבעיות שיש עם זה שהוא עובד לאט.
אני שלחתי מייל לתפוז לפני כמה ימים ו...
איזה קטע מוזר. בדקתי עכשיו ומסתבר שענו לי כבר אתמול.

אז עידכנו אותי שהם מודעים לבעיה ועובדים על זה וצפויים לפתור את זה השבוע.

LeAnnDyIan

Well-known member
גם אליי תפוז מתנכל בדרכים חדשות כבר שבוע. האמת שזה ממש מוציא את החשק לכתוב כאן (לפחות עד הסיכום חודש הבא:-P:)
אבל נגיד ממש רציתי לבוא ולהתלונן קצת על שיימלס, ולא יכולתי להיכנס, אז התלוננתי רק לעדי שבכלל לא קיבלה את התלונות שלי. אז יצאתי מתוסכלת גם ממנה|שפם|

אבל נו, זה שרשור אוף אז תנו לי לספר לכם שאתמול חזרתי הביתה בערב וראיתי על המדרגות בכניסה לבית 3 שקיות של טייק אאוט, וחשבתי שהשותפה שלי הזמינה אוכל אז התקשרתי אליה להגיד לה שהאוכל שלה הגיע והיא כזה "אני לא הזמנתי כלום, אבל ראיתי את זה וחשבתי שזה שלך" אז קודם כל יא ביץ', חשבת שזה שלי ולא מצאת לנכון להכניס את זה לבית?! מה את משאירה את האוכל שלי בחוץ?! אבל אז סלחתי לה כי קלטתי שקיבלתי אוכל בחינם:-P:
זה היה מאיזה מסעדה ים תיכונית כלשהי כי היה שם חומוס ו-וואנבי קבב ופיתות וסלטים וכאלה. אז מה שלא הייתי רעבה, ואני לא יכולה לאכול אחרי 7 בערב. זה לא משנה את העובדה שאוכל בחינם זה תמיד טוב:-P:
(ולמקרה שתהיתם, לא הייתה כתובת, שם או טלפון של מי שההזמנה הזו הייתה אמורה להגיע אליו, אז לא היה לי למי להביא את זה. וגם עשה רושם שעברו לפחות שעתיים מאז שזה הגיע. אז השלושה אנשים הרעבים שהזמינו את זה כבר קיבלו ריפאונד או הזמינו פיצה או וואטאבר).

מילי08

Well-known member
סליחה ניק, אבל ת'ור |מאוהב|
אבל אני כתבתי ת'ור...:unsure:
אני יודעת, אבל ההדגשה היתה אמורה להביע את ההתרגשות שלי מת'ור יותר מאשר מהשאר...
אז עידכנו אותי שהם מודעים לבעיה ועובדים על זה וצפויים לפתור את זה השבוע.
|הלוואי||הלוואי|
גם אליי תפוז מתנכל בדרכים חדשות כבר שבוע. האמת שזה ממש מוציא את החשק לכתוב כאן (לפחות עד הסיכום חודש הבא:-P:)
אבל נגיד ממש רציתי לבוא ולהתלונן קצת על שיימלס, ולא יכולתי להיכנס, אז התלוננתי רק לעדי שבכלל לא קיבלה את התלונות שלי. אז יצאתי מתוסכלת גם ממנה|שפם|
:-( :-( :-(
אין לך אישור להיעלם, גם אם תפוז מתנכל לך
אתמול חזרתי הביתה בערב וראיתי על המדרגות בכניסה לבית 3 שקיות של טייק אאוט, וחשבתי שהשותפה שלי הזמינה אוכל אז התקשרתי אליה להגיד לה שהאוכל שלה הגיע והיא כזה "אני לא הזמנתי כלום, אבל ראיתי את זה וחשבתי שזה שלך" אז קודם כל יא ביץ', חשבת שזה שלי ולא מצאת לנכון להכניס את זה לבית?! מה את משאירה את האוכל שלי בחוץ?! אבל אז סלחתי לה כי קלטתי שקיבלתי אוכל בחינם:-P:
זה היה מאיזה מסעדה ים תיכונית כלשהי כי היה שם חומוס ו-וואנבי קבב ופיתות וסלטים וכאלה. אז מה שלא הייתי רעבה, ואני לא יכולה לאכול אחרי 7 בערב. זה לא משנה את העובדה שאוכל בחינם זה תמיד טוב:-P:
(ולמקרה שתהיתם, לא הייתה כתובת, שם או טלפון של מי שההזמנה הזו הייתה אמורה להגיע אליו, אז לא היה לי למי להביא את זה. וגם עשה רושם שעברו לפחות שעתיים מאז שזה הגיע. אז השלושה אנשים הרעבים שהזמינו את זה כבר קיבלו ריפאונד או הזמינו פיצה או וואטאבר).
מעולה, איזה כיף! איזה מזליסטית :-D

נכון לעכשיו האתר מקרטע כרגיל. לא מצליחה לשלוח את ההודעה |תוהה|

dilia snake

Well-known member
אוקיי, אז הרגע הוא לא נתן לי לשלוח הודעה, ואז שעשיתי ריפרש הוא חתך לי חצי(מזל שהעתקתי אותה) ואז הוא שלח תוך שנייה |פנים| .

dilia snake

Well-known member
לעוד מישהו כול פעם שהוא עושה שמור טיוטה, אחרי שהוא עושה ריפרש חצי תגובה נעלמת??

נמאס לי:mad:.

מילי08

Well-known member

כן. כל הזמן. השמירה האוטומטית כנראה מתקשה לשמור יותר משני משפטים. מכאיב לה בגב או משהו..
בלתי נסבל

טוני החתול

Well-known member
מנהל

כן. כל הזמן. השמירה האוטומטית כנראה מתקשה לשמור יותר משני משפטים. מכאיב לה בגב או משהו..
בלתי נסבל
כן, השמירה האוטומטית ממש לא מתפקדת כרגע.
מה שכדאי לעשות זה לסמן את כל הטקסט שכתבת (Ctrl+A) ואז להעתיק (Ctrl+C)
ואז אחרי שעושים ריפרש פשוט מדביקים (Ctrl+V).

*מה שכן, לרוב חלק מהטיוטה נשמרת ואז לפני שמדביקים צריך שוב לסמן הכל. ואם ההודעה מתחילה בציטוט אז צריך לעשות אנטר לפני הציטוט, אחרת יוצא שכאילו מדביקים את הכל בתוך ציטוט.
**אני יודע שזה נשמע נוראי, אבל תכלס אני כבר די התרגלתי לזה בשבוע האחרון.
***ובכל מקרה אני מקווה שהם באמת יפתרו את הבעיות תוך שבוע.

Lhuna3

Well-known member

אבל נו, זה שרשור אוף אז תנו לי לספר לכם שאתמול חזרתי הביתה בערב וראיתי על המדרגות בכניסה לבית 3 שקיות של טייק אאוט, וחשבתי שהשותפה שלי הזמינה אוכל אז התקשרתי אליה להגיד לה שהאוכל שלה הגיע והיא כזה "אני לא הזמנתי כלום, אבל ראיתי את זה וחשבתי שזה שלך" אז קודם כל יא ביץ', חשבת שזה שלי ולא מצאת לנכון להכניס את זה לבית?! מה את משאירה את האוכל שלי בחוץ?! אבל אז סלחתי לה כי קלטתי שקיבלתי אוכל בחינם:-P:
וואו זה פורום של גנבים!
להזכירכם ניק התוודה פה על גניבת ספר מספריה.
דילן עכשיו גנבה אוכל מהשכנים שלה.
עוד מישהו רוצה להתוודות פה על משהו?
אנחנו לא נגלה לאף אחד.

וואו זה פורום של גנבים!
אנחנו לא נגלה לאף אחד.
בטח מתוודה בלי בושה - גנבתי לבת זוגי את השמיכה הדקה שלה! אכלתי לה את מנת הרטטויי הטבעונית. בהחלט!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
**אגב, גם יש פתרון לבעיה שאי אפשר לערוך הודעות כרגע.
אפשר להעתיק את התוכן של ההודעה שכבר שלחת לתיבת הודעה חדשה -> לעשות את השינויים שרצית ולשלוח -> ואז למחוק את ההודעה המקורית

Lion_Heart

Well-known member
וואו זה פורום של גנבים!
אנחנו לא נגלה לאף אחד.
bless me forum for i have sinned
שמי ליון הארט ואני קורא ספוילרים לפני שאני רואה את הסרט\סדרה
אה,כן וגם הזמנתי לנו קרוז דיסני (לעוד שנה וקצת...זה לא ממש חטא, פשוט הייתי חייב להשוויץ...שאולי זה חטא?)

didalf

Well-known member
;-(

לא נכון הסכמתי עם רוב הטענות שלך!

:-D:-D
אבל אחרי שעתיים שזה עמד זה לא נהיה מגעילולי כזה?

**אגב, גם יש פתרון לבעיה שאי אפשר לערוך הודעות כרגע.
אפשר להעתיק את התוכן של ההודעה שכבר שלחת לתיבת הודעה חדשה -> לעשות את השינויים שרצית ולשלוח -> ואז למחוק את ההודעה המקורית
לא צריך. מספיק להעתיק->למחוק->להדביק. לי זה מספיק בד"כ.
אבל אוף כן תפוז לגמרי בלתי נסבל לאחרונה. בשביל מה עברנו לאתר חדש אם הוא עדיין פח?????

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו זה פורום של גנבים!
אנחנו לא נגלה לאף אחד.
המעשה של דילן באמת לא היה גניבה כי באמת לא היה לה למי להביא את זה.
ולי היו סיבות מוצדקות של הצלת ספר!

אבל כן, אנחנו לחלוטין פורום של גנבים.
או ליתר דיוק פיראטים...

Lhuna3

Well-known member
המעשה של דילן באמת לא היה גניבה כי באמת לא היה לה למי להביא את זה.
מי אמר שהיא היתה צריכה להביא את זה? יכול להיות שהשכנים היו בסוף כן לוקחים את זה בעצמם.
(אבל בסדר היא שכנעה את עצמה שלפי הראיות הפורנזיות האוכל עמד שם כבר שעתיים, אז היה להם מספיק זמן וזה כבר לא יקרה, אז ניתן לה להינות מהספק :-D)

למעלה