שרשור אוף חדש ודנדש 🐔 🍳

didalf

Well-known member
בלי לרפרש אפילו?
בלי.
זה נראה שיש תווים פגומים שמקשים עליהם ליצור הודעה אבל הם נעלמים בהעתק הדבק.

או ליתר דיוק פיראטים...

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בלי.
זה נראה שיש תווים פגומים שמקשים עליהם ליצור הודעה אבל הם נעלמים בהעתק הדבק.

נראה שקרה לך בדיוק מה שהזהרתי לגביו

וניסיתי לעשות בלי לרפרש אבל אז זה עשה תגובה עם תזוזה הצידה (כלומר לא תגובה שהולכת לסוף השרשור)

מי אמר שהיא היתה צריכה להביא את זה? יכול להיות שהשכנים היו בסוף כן לוקחים את זה בעצמם.
(אבל בסדר היא שכנעה את עצמה שלפי הראיות הפורנזיות האוכל עמד שם כבר שעתיים, אז היה להם מספיק זמן וזה כבר לא יקרה, אז ניתן לה להינות מהספק :-D)
לשאיר אוכל בחוץ לכל כך הרבה זמן זה כבר מזמין צרות (או חיות אחרות)

didalf

Well-known member
וניסיתי לעשות בלי לרפרש אבל אז זה עשה תגובה עם תזוזה הצידה (כלומר לא תגובה שהולכת לסוף השרשור)
בלי לרפרש התכוונתי בעריכת הודעה קיימת. שם מספיק רק העתק מחיקה הדבקה.

נראה שקרה לך בדיוק מה שהזהרתי לגביו
כן זה קורה לי לפעמים אבל תיקנתי. יותר נוח לי לעבור למצב קוד ואז למחוק את הקודים של הציטוט המיותר.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
גיפים מעולים, אבל תראה כמה הם טובים יותר כשלא מוסיפים אותם כמדיה אלא כתמונה
אה,כן וגם הזמנתי לנו קרוז דיסני
אף פעם לא שמעתי על זה אבל ראיתי עכשיו סרטון וראיתי שיש להם קפטן אמריקה
אם כי אני מקווה שזה סטיב ולא קפטן שמוקי

LeAnnDyIan

Well-known member
מי אמר שהיא היתה צריכה להביא את זה? יכול להיות שהשכנים היו בסוף כן לוקחים את זה בעצמם.
(אבל בסדר היא שכנעה את עצמה שלפי הראיות הפורנזיות האוכל עמד שם כבר שעתיים, אז היה להם מספיק זמן וזה כבר לא יקרה, אז ניתן לה להינות מהספק )
למען האמת, השעה שהייתה רשומה על הפתקית המצורפת הייתה 18:34 (או יותר נכון 6:34 כי אמריקאים לא יודעים להשתמש בשעון של 24 שעות)
ואני הגעתי הביתה ב-21:20.
ככה שאמרתי שעתיים כי לקחתי בחשבון שלקח איזה שעה עד שהכינו את האוכל ושלחו אותו (מהרגע שהתקבלה ההזמנה) אבל בהנחה והכינו אותו ישר, זה מספיק זמן בשביל שמישהו ששילם על זה שלא ירצה לאכול אוכל קר.
חוץ מזה, באיזה סרט את חיה? תגידי לי שהיית מזמינה אוכל, לא משנה מה- ואז אחרי שעתיים את רואה את מה שהזמנת על המדרגות (שפונות לכביש- לא איזה משהו בתוך בנין סגור) של השכנים שלך, אם היית טורחת לקחת את זה גם אם היית יודעת שזה שלך?! (ואם את עונה שכן, ניק בבקשה תחסום אותה).
אבל פתחתי את זה להריח כדי לוודא שזה עדין תקין. כשהבנתי שכן, הכנסתי למקרר ושלחתי את השותפה שלי בבוקר שתביא את זה לכנסיה כדי שיחלקו את זה לנזקקים.
אני ממש לא אטרח לאכול אוכל שלא שלי.
אני אפילו מתנגדת לשבת במסעדות עם חברים שאומרים לי ״את חייבת לטעום מהאוכל שלי, זה ממש טעים״ אז לא. אני לא אוכלת מצלחות של אחרים וגם לא אוכלת אוכל שמיועד לאחרים.
זה פשוט היה מצחיק בשביל הסיפור אבל הרסת לי כבר את הסיפור כי את בומרית אז תמותי|שפם|
(אבל מוות כזה בלי לסבול, כמו שאת מאחלת לאחרים)

didalf

Well-known member
למען האמת, השעה שהייתה רשומה על הפתקית המצורפת הייתה 18:34 (או יותר נכון 6:34 כי אמריקאים לא יודעים להשתמש בשעון של 24 שעות)
ככה שאמרתי שעתיים כי לקחתי בחשבון שלקח איזה שעה עד שהכינו את האוכל ושלחו אותו (מהרגע שהתקבלה ההזמנה) אבל בהנחה והכינו אותו ישר, זה מספיק זמן בשביל שמישהו ששילם על זה שלא ירצה לאכול אוכל קר.
חוץ מזה, באיזה סרט את חיה? תגידי לי שהיית מזמינה אוכל, לא משנה מה- ואז אחרי שעתיים את רואה את מה שהזמנת על המדרגות (שפונות לכביש- לא איזה משהו בתוך בנין סגור) של השכנים שלך, אם היית טורחת לקחת את זה גם אם היית יודעת שזה שלך?! (ואם את עונה שכן, ניק בבקשה תחסום אותה).
אבל פתחתי את זה להריח כדי לוודא שזה עדין תקין. כשהבנתי שכן, הכנסתי למקרר ושלחתי את השותפה שלי בבוקר שתביא את זה לכנסיה כדי שיחלקו את זה לנזקקים.
אני אפילו מתנגדת לשבת במסעדות עם חברים שאומרים לי ״את חייבת לטעום מהאוכל שלי, זה ממש טעים״ אז לא. אני לא אוכלת מצלחות של אחרים וגם לא אוכלת אוכל שמיועד לאחרים.
זה פשוט היה מצחיק בשביל הסיפור אבל הרסת לי כבר את הסיפור כי את בומרית אז תמותי|שפם|
חח עכשיו הסיפור יותר הגיוני, היה לי מוזר לחשוב שאכלת את זה. אולסו את צדיקה|מלאך|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה שלא אכלת באמת הרס די הרס את הסיפור.
וזה שאמרת לתרום את זה לכנסייה כדי לתרום לנזקקים...
קודם כל כמה אוכל זה? מה הם יעשו, יזמינו שני הומלסים לסעודה קטנה?
ודבר שני - מה את נותנת להם אוכל שאת לא מוכנה לאכול.
זה מזכיר לי את הפרק של סיינפלד שאיליין מנסה לתרום לנזקקים את החלק התחתון של מאפינים, אבל מנהלת הארגון מתרגזת ולא מוכנה לקבל את זה.
חוץ מזה למה שתתני את זה לכנסייה. אין בית כנסת שאפשר לתרום לו? :-P:

*מצורף הקליפ המדובר מסיינפלד ורק עכשיו גיליתי שהדמות ההיא הופיעה פעמיים בסדרה

LeAnnDyIan

Well-known member
זה שלא אכלת באמת הרס די הרס את הסיפור.
תאשים את לונה.
וזה שאמרת לתרום את זה לכנסייה כדי לתרום לנזקקים...
קודם כל כמה אוכל זה? מה הם יעשו, יזמינו שני הומלסים לסעודה קטנה?
בתאכלס, היה שם מספיק אוכל להאכיל בערך 5 אנשים.
אבל זה לא הענין. גם אם היה שם מספיק כדי להאכיל בן אדם אחד. יש כל כך הרבה אנשים רעבים בעולם שהולכים לישון על בטן ריקה. לי לא הייתה כוונה לאכול את זה, האנשים שהזמינו את זה, בטח לא התכוונו לאכול את זה עד שהשעה שהגעתי הביתה (פלוס נגיד עוד איזה חצי שעה שהיה לוקח לי לאתר אותם אם הייתי רוצה להתקשר למסעדה ולנסות לשחזר את הצעדים של השליח מה שרוב הסיכויים היה מוביל אותי לשום מקום). אז מה הייתה ברירה שלי? לזרוק את זה לפח כשיש אנשים שישמחו לאכול את זה?
אבל לשאלתך, הכנסייה לא "מזמינה" שני הומלסים לסעודה קטנה. הם תמיד אוספים אוכל (עדיפות לקופסאות שימורים ודברים שלא מצריכים קירור, אבל בתאכלס, לוקחים הכל) ומשפחות שזקוקות לעזרה או אפילו אנשים בודדים קשיי יום, יכולים ללכת לשם ולבקש עזרה או ארוחה. מסעדות קטנות מביאות לשם בסוף היום אוכל שהם לא מכרו והם לא רוצים לזרוק לפח והומלסים שנמצאים באיזור יודעים ללכת לכנסייה כדי לקבל ארוחה אם הם זקוקים לה.
ודבר שני - מה את נותנת להם אוכל שאת לא מוכנה לאכול.
אני לא מוכנה לאכול הרבה דברים, זה לא אומר שהאוכל לא אכיל. לאנשים שאין מה לאכול והם גרים ברחוב אין את האופציה להיות בררנים כמוני (או כמוך).
הרבה פעמים יוצא לי ללכת למקדונלדס בדרייב אין ולהזמין המבורגר ולהדגיש להם שאני רוצה בלי גבינה רק כדי לקבל אותו ולגלות שהם שמו גבינה. ברגע שנגעתי בזה הם לא יכולים לקחת את זה בחזרה, ואני מבחינתי אזרוק את זה כי אין לי מה לעשות עם זה, אבל מישהו אחר ישמח לאכול את זה, אז תמיד השותפה שלי נוסעת לתחנת דלק הקרובה ומחפשת שם איזה חסר דיור ושואלת אם הוא רעב ומציעה לו את ההמבורגר. זה עדיף מלזרוק אותו. אותו הדבר עם ההזמנה הנ"ל.
זה מזכיר לי את הפרק של סיינפלד שאיליין מנסה לתרום לנזקקים את החלק התחתון של מאפינים, אבל מנהלת הארגון מתרגזת ולא מוכנה לקבל את זה.
אבל זה לא היה שאריות או משהו שלא ראוי להגיש לאנשים. הכל היה ארוז כמו שצריך בקופסאות אטומות ובשקית קשורה. חוץ מהעובדה שזה היה קר זה היה אכיל למדי. הומלסים היו מתים לאכול את זה, היה שם אורז וסלטים ומנות בשריות ומלא פיתות. למה שלא ישמחו לקבל את זה?
חוץ מזה למה שתתני את זה לכנסייה. אין בית כנסת שאפשר לתרום לו? :-P:
אין לנו בתי כנסת שנמצאים לידי. והיחיד שאני מכירה לא אוסף מזון.

מילי08

Well-known member
עוד תקלה במערכת - אם יש תמונה / גיף בספוילר - לא תמיד היא עולה.
אני יכולה לראות רק אם אני לוחצת על תגובה. במקרה של קישור לגיף - רואים רק את הכתובת ואז אפשר להעתיק אותה לדפדפן.
ככה זה נראה אצלי:

1619345178691.png

dilia snake

Well-known member
תפוז התחיל להתעלל בי והוא לא שומר לי שאני לוחצת שמור טיוטה |פנים| .

קרה לעוד מישהו?

מילי08

Well-known member
כן, כל הזמן..
אבל כנראה התחילו לעבוד עליו כי מידי פעם אי אפשר להיכנס בכלל לאתר. מגיעים לדף שגיאה error 522 - connection timed out ומצויין שם שהבעיה היא לא בדפדפן או בענן אלא באתר עצמו

dilia snake

Well-known member
כן, כל הזמן..
אבל כנראה התחילו לעבוד עליו כי מידי פעם אי אפשר להיכנס בכלל לאתר. מגיעים לדף שגיאה error 522 - connection timed out ומצויין שם שהבעיה היא לא בדפדפן או בענן אלא באתר עצמו
כן, גם אתמול ניסיתי להגיב רבע שעה ולא הצלחתי ואז עברתי מכרום לדפדפן אחר וזה שלח בשנייה |פנים| .

dilia snake

Well-known member
נהפוך הוא - אם יש תקלות טכניות שאנחנו לא מכירים אנחנו רוצים לדעת, מתייחסים ברצינות ועושים כמיטב יכולתנו לתת מענה.
אם אני אמשיך לדבר איתכם זה סתם יעלה לי על העצבים ולא בא לי להתעצבן על משהו כמו תפוז, למרות שזה מרגיש כאילו המערכת עושה לי דווקא בכמה ימים האחרונים.

didalf

Well-known member

קרה לעוד מישהו?
כן.
למדתי לסמוך רק על ההעתקה.
זה מאותה סיבה שהוא עושה שגיאה בשליחה איזה תו דופק אותו והוא לא מצליח להתקדם עם הטקסט בין אם זה שמירה או שליחה.

מילי08

Well-known member
המערכת מורכבת מאוד ואנו משקיעים משאבים רבים ועושים כמיטב יכולתנו.
בשרשור הזה אפשר למצוא פירוט של כמה תקלות.
חלקן:
אי אפשר להיכנס לאתר
השמירה לא עובדת
עריכת הודעה עם צבעים/ תמונות לא מתקבלת
הודעות שלא ניתן לשלוח - הודעת אופס יש בעיה.

למעלה