**שרשור אחהצ היום ה56 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
מלאני צודקת במה ששיקפה לחיים.
השיחה בינו לאור נכנסת מהר לקצרים. הוא מצפה שאור ידבר איתו אחרת מצורת התקשורת שלו
אין לאור את הפונקציה. זה או להסכים איתו, או לדבר בצורה שמתאימה לו או להנות ממצבי הרוח של אור שהוא עצמו רגיש ומתלקח מכלום

חיים רגיש בשביל להחליק את זה. אחרים מוותרים.
פשוט תחליף לו מצעים או תעבור צד. או תשכח משוקולדים.

סטיריקון9

Well-known member
אולי אין לה 'קסם' אבל היא הכי אינטליגנטית שם ונוכחותה לא ממש מפריעה לי. היא קלטה את הדר וזה לזכותה אבל הקשר עם אור, לטעמי, לא לטובתה.
לא יודעת מה זה קלטה, גם היא לא מושלמת, הדר לא אוייבת שלה, מלאני אובססיבית עליה היא ממש לא יודעת להסביר למה.ואומרת שנטרפת כשרואה אותה והיא מתקרבת אליה. כל הסיבות שמזכירה לגביה שמעצבנות אותה, היא מודה שעם אחרים לא הייתה נתפשת. הדר לא יורדת לה בגרון כך אמרה. פחות אינטיליגנטית ממנה ממש לא בטוחה, הדר גם מביעה יותר רגש וחום כלפי אחרים גם אם הם תחנה בדרך שלה ובאינטרס.אבל היא הרבה יותר אנושית, מלאני קרה ומחושבת. כשנכנסה אמרה על עוד מישהו שלא יורד לה בגרון יהב או מישהו נוסף. גם ירדה על עינב קשות ועכשיו מודה שטעתה... האינטיליגנציה שלה לא עוזרת לה שם במיוחד כשהיא מתאימה את עצמה שפתית לאור משחקת אותה אחת מהחבר'ה וזה נראה לי ממש מלאכותי. נוכחותה בעיני מיותרת, היא מהדהדת את מי שאני לא אוהבת.

KAPSULA1

Well-known member
התשובה היא לא! הייתה שיחה שאמילי הגדירה אותה "טובה" בציניות , אמרה שהכל נשאר כפי שהיה, כלומר כל אחד נשאר בעמדתו.
אני חושבת שאמילי לא מבינה שעידן לא ישנה את עמדתו בבית כי הוא לא יודיע לאן הקשר יוביל והוא לא רוצה לחזור על מה שהיה בסיבוב הראשון איתה. מפה זאת היא צריכה להחליט אם לחתוך לגמרי כל קשר או להסכים למה שיש. אבל כמובן שהיא מעדיפה להתעצבן ולהתמרמר כהרגלה ועוד משהו שישאיר עליה פוקוס ונושא שיחה. אבל אל דאגה, האח יוציא את השיחה הזאת כהרגלו לטובתה ובעדה

svtar25

Well-known member
אני חושבת שאמילי לא מבינה שעידן לא ישנה את עמדתו בבית כי הוא לא יודיע לאן הקשר יוביל והוא לא רוצה לחזור על מה שהיה בסיבוב הראשון איתה. מפה זאת היא צריכה להחליט אם לחתוך לגמרי כל קשר או להסכים למה שיש. אבל כמובן שהיא מעדיפה להתעצבן ולהתמרמר כהרגלה ועוד משהו שישאיר עליה פוקוס ונושא שיחה. אבל אל דאגה, האח יוציא את השיחה הזאת כהרגלו לטובתה ובעדה​
בתוך בית צפוף קשה להחליט על פרידה סופית, אני לא בטוחה שזה מעניין מישהו, אולי השיחה תשאר מתחת לשולחן העריכה.

KAPSULA1

Well-known member
נראה לי המטבח אף פעם לא נראה כזה נקי. אפילו לא כשאורית היתה הפיליפנית בבית

מצב
הנושא נעול.
למעלה