** שרשור בוקר - היום ה-108 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
שיר הבוקר פה זה לא אירופה של מרגול. הדר מתלוננת לאח למה הוא שם את זה ושזה קצת עליה.
לדעתי זה שיר בדיוק לדני (המצלמה גם תפסה קלוז על פניו הישנות) כאילו על כל סיפורי הדוגמנות והטיולים שלו.
אז האם כבר יש תוצאות או שהאח החליט לגביי הערב?
בתאכלס לפי השיר זה לדני אור להדר. לא נועם ולא אור.

tarimulu

Well-known member
שיר הבוקר פה זה לא אירופה של מרגול. הדר מתלוננת לאח למה הוא שם את זה ושזה קצת עליה.
לדעתי זה שיר בדיוק לדני (המצלמה גם תפסה קלוז על פניו הישנות) כאילו על כל סיפורי הדוגמנות והטיולים שלו.
אז האם כבר יש תוצאות או שהאח החליט לגביי הערב?
בתאכלס לפי השיר זה לדני אור להדר. לא נועם ולא אור.
שיר בשביל עוז. פה זה לא אירופה ששם ההפקה לא מתערבת

mariamma 86

Well-known member
שיר הבוקר
אם לא בלשון נקבה
הייתי חושבת דני
זה מתלבש עליו בול
אבל סיכוי גדול שהדר
אני את שלי עשיתי הצבעתי לה
אין מה לעשות יותר

KAPSULA1

Well-known member
שיר הבוקר
אם לא בלשון נקבה
הייתי חושבת דני
זה מתלבש עליו בול
אבל סיכוי גדול שהדר
אני את שלי עשיתי הצבעתי לה
אין מה לעשות יותר
מתלבש בול על דני, בעיקר הבית הראשון עם כל המשפטים של דני וגם ההמשך.
מה שבטוח שאם יש קשר בין ההדחה לבין שיר הבוקר זה לא מכוון לא לאור ולא לנועם.
עניין אותי מה שיר הבוקר כי ההיתי בטוחה שבבוקר כזה (עם ההרוגים והעצב) ישים שיר שקט ונוגה.
הדר גם אמרה שהיא בחרדות מהשיר ושזה בול עליה ולא לקחה בחשבון שזה יכול להתאים בול לדני

יונתנסקי

Well-known member
נראה לי שעניין הסאונד הסתדר,
או שזה רק באוזניים האופטימיות שלי.

אוי, בעודי מקלידה, זה שוב מתקלקל.
יותר בקולות הבנים מאשר בבנות.

yalian

Well-known member
בהמשך לשיר הבוקר -
אולי היום יעשה להם איזה סוג של ריקאפ לאירועי החדשות בחודשים האחרונים?
ככה לחבר אותם למזרח התיכון?
יכול לתת להם כמה תרחישים לדברים הזויים ולבקש מהם לבחור מה באמת קרה (נגיד הביפרים של אתמול)

KAPSULA1

Well-known member
בהמשך לשיר הבוקר -
יכול לתת להם כמה תרחישים לדברים הזויים ולבקש מהם לבחור מה באמת קרה (נגיד הביפרים של אתמול)
הם כל כך מנותקים שם שלא נראה לי שהם יצליחו לעבור בין המתח מההדחה היום לעולם האמיתי. מה להם ולביפרים, ממשלה כושלת ונופלת וכל ההתרחשויות.
לפעמים אני מקנאה בהם על הניתוק וחוסר מודעות. מה שבטוח שייצאו למציאות כמו שנכנסו אליה ואולי אפילו גרועה יותר כי כלום לא השתפר ואפילו החמיר

tarimulu

Well-known member
הם כל כך מנותקים שם שלא נראה לי שהם יצליחו לעבור בין המתח מההדחה היום לעולם האמיתי. מה להם ולביפרים, ממשלה כושלת ונופלת וכל ההתרחשויות.
לפעמים אני מקנאה בהם על הניתוק וחוסר מודעות. מה שבטוח שייצאו למציאות כמו שנכנסו אליה ואולי אפילו גרועה יותר כי כלום לא השתפר ואפילו החמיר
זכרון קצר.. הם ייצאו ויגלו שנועה ארגמני בבית אחרי חילוץ צבאי, שהיא עברה מדירה בנוציראת לקבלת פנים בתשואות ענק בקונגרס, שחולצו 3 נוספים, שחולץ גם הבדואי, שמוחמד דף מת, שאיסמעיל הנייה מת, שרמטכל חיזבאללה מת, שצהל תקף בטהרן ובתימן, שניסו לרצוח את טראמפ, פעמיים, שביידן פרש ושאלפי מחבלי חיזבאללה יצאו מכשירות מבצעית בלחיצת כפתור ומאות מהם התעוורו, שמספר המוחזקים בעזה נמוך בכמה עשרות מכשהם נכנסו
יגלו שיש מגעים להרחבת הממשלה כדי שתייצג חלקים נרחבים יותר בעם תוך החלפת שר שכשל מאז 7.10 במישהו שבסבירות גבוהה יעשה עבודה טובה יותר
יגלו על מיליון מדליות באולימיפאדה
ועוד ועוד

יהיו בהלם יחשבו עובדים עליהם

נערך לאחרונה ב:

יונתנסקי

Well-known member
זכרון קצר.. הם ייצאו ויגלו שנועה ארגמני בבית אחרי חילוץ צבאי, שהיא עברה מדירה בנוציראת לקבלת פנים בתשואות ענק בקונגרס, שחולצו 3 נוספים, שחולץ גם הבדואי, שמוחמד דף מת, שאיסמעיל הנייה מת, שרמטכל חיזבאללה מת, שצהל תקף בטהרן ובתימן, שניסו לרצוח את טראמפ, פעמיים, שביידן פרש ושאלפי מחבלי חיזבאללה יצאו מכשירות מבצעית בלחיצת כפתור ומאות מהם התעוורו, שמספר המוחזקים בעזה נמוך בכמה עשרות מכשהם נכנסו
יגלו שיש מגעים להרחבת הממשלה כדי שתייצג חלקים נרחבים יותר בעם תוך החלפת שר שכשל מאז 7.10 במישהו שבסבירות גבוהה יעשה עבודה טובה יותר
ועוד ועוד

אני בהלם.
מהאופטימיות הביביסטית שלך.
איך אתה לא רואה שמצב גדוע יותר ?
כל אחד מזוכי המדליות היה מוכן לוותר עליהן כדי לשחרר את החטופים
ורק אתה רואה בזה ביג דיל,
ושוכח את ה"מַסחָ'רָה" של הליכוד, והגולדקנופּפים,
והכל, כדי להאריך של המשכה של ממשלת הזדון הזאת.

tarimulu

Well-known member
אני בהלם.
אין ממשלה שיכולה לשחרר חטופים למעט ממשלת סינוואר.

סטיריקון9

Well-known member
אני בהלם.
לא בהלם...רק חשוב לדייק שעל הפקרת חטופים לא ידברו, ולא יסתכלו בעיניים למשפחות ויגידו שוויתרו עליהם. עם כל השמחה על חילוץ חטופים יש גם לא מעטים שנהרגו מאש צה"ל וזאת לאחר חקירה וגם עדויות מחוזרים. לא ידברו על הקרבתם ימשיכו להשלות, כשאבא של חלל צה"ל שהוא רב אלחנן דנינו שבנו רס"ר אורי נחטף ונרצח זאת לאחר שהציל אנשים רבים וגם ביתם היה מקום לכל קשת הדעות והאנשים הבן חזר הביתה בארון האב תוקף את נתניהו שהוא מחרחר ריב ומדון "הבן שלי נרצח במנהרה שאתה בנית" כך אומר בשיחה פנים מול פנים גם את זה אסור להסתיר את הקרע והשסע הגדול שעל נובה נתניהו אמר שלא ידע שתתקיים מסיבה ולמה התקיימה ושהמדינה משנה את פניה ועוד ועוד לא כאן

נערך לאחרונה ב:

tarimulu

Well-known member
חבל על המילים שלך...רק חשוב לעדכן שעל הפקרת חטופים לא ידברו, ולא יסתכלו בעיניים למשפחות ויגידו שוויתרו עליהם. עם כל השמחה על חילוץ חטופים יש גם לא מעטים שנהרגו מאש צה"ל וזאת לאחר חקירה וגם עדויות מחוזרים. לא ידברו על הקרבתם ימשיכו להשלות, כשאבא של חלל צה"ל שהוא רב אלחנן דנינו שבנו רס"ר אורי נחטף ונרצח זאת לאחר שהציל אנשים רבים וגם ביתם היה מקום לכל קשת הדעות והאנשים הבן חזר הביתה בארון האב תוקף את נתניהו שהוא מחרחר ריב ומדון "הבן שלי נרצח במנהרה שאתה בנית" כך אומר בשיחה פנים מול פנים גם את זה אסור להסתיר את הקרע והשסע הגדול ושהמדינה משנה את פניה ועוד ועוד לא כאן
זה נכון שהיו קורבנות שהם תוצאה של שגיאה מבצעית או ירי דו"צ וכדומה, אבל הרוב המוחלט של הגופות שהוחזרו היו של חטופים שהיה ידוע מראש שמותם נקבע והוחזקו כגופות, ונרצחו כבר ב 7.10 או בסמוך לכך. אבל למרות המקרים המצערים - אין הפקרת חטופים מכוונת מצד הממשלה. אין עסקה שאפשר להגיד לה "כן" שעומדת על הפרק ומחר הם חוזרים. חוץ מהתקשורת שלנו, גם במערב מבינים שהממשלה אינה המכשול. ביידן אומר את זה, בלינקן אומר את זה, שר ההגנה אוסטין אומר את זה, הדובר קירבי אומר את זה. כולם אמרו שישראל הציעה ככל יכולתה ומעבר לכך, והכדור בצד השני. אחד הלקחים מ7.10 היה "להקשיב לאויב, ולהאמין לו". אוסמה חמדאן (חמאס חו"ל) מכנס מסיבות עיתונאים לעיתים קרובות מביירות. כך גם סגנו של סינוואר, ח'ליל אל-חיה, מקטאר. שניהם מצהירים מעל כל במה בכל הזדמנות, את התנאים שלהם לעסקה, ואם הציבור היה מקשיב להם, זה היה חוסך את המתח המיותר כשקופץ כל דיווח, כאילו עוד רגע יש עסקה. גם אם נצא מפילדלפי, רפיח ונצרים - עדיין לא תהיה עסקה, לדבריהם. הדרישות המטורפות שלהם בלתי ניתנות להסכמה, וגם במערב מבינים זאת. חמאס לא מעוניין לוותר על הקלף הכי חזק שלו בשביל כל דבר שהוא פחות מחזרה ל-6.10 שיאפשר חטופים חדשים.

סטיריקון9

Well-known member
זה נכון שהיו קורבנות שהם תוצאה של שגיאה מבצעית או ירי דו"צ וכדומה, אבל הרוב המוחלט של הגופות שהוחזרו היו של חטופים שהיה ידוע מראש שמותם נקבע והוחזקו כגופות, ונרצחו כבר ב 7.10 או בסמוך לכך. אבל למרות המקרים המצערים - אין הפקרת חטופים מכוונת מצד הממשלה. אין עסקה שאפשר להגיד לה "כן" שעומדת על הפרק ומחר הם חוזרים. חוץ מהתקשורת שלנו, גם במערב מבינים שהממשלה אינה המכשול. ביידן אומר את זה, בלינקן אומר את זה, שר ההגנה אוסטין אומר את זה, הדובר קירבי אומר את זה. כולם אמרו שישראל הציעה ככל יכולתה ומעבר לכך, והכדור בצד השני. אחד הלקחים מ7.10 היה "להקשיב לאויב, ולהאמין לו". אוסמה חמדאן (חמאס חו"ל) מכנס מסיבות עיתונאים לעיתים קרובות מביירות. כך גם סגנו של סינוואר, ח'ליל אל-חיה, מקטאר. שניהם מצהירים מעל כל במה בכל הזדמנות, את התנאים שלהם לעסקה, ואם הציבור היה מקשיב להם, זה היה חוסך את המתח המיותר כשקופץ כל דיווח, כאילו עוד רגע יש עסקה. גם אם נצא מפילדלפי, רפיח ונצרים - עדיין לא תהיה עסקה, לדבריהם. הדרישות המטורפות שלהם בלתי ניתנות להסכמה, וגם במערב מבינים זאת. חמאס לא מעוניין לוותר על הקלף הכי חזק שלו בשביל כל דבר שהוא פחות מחזרה ל-6.10 שיאפשר חטופים חדשים.
מאחר וזה לא המקום ויש לי הרבה השגות וטעונים נגדיים כמעט על הכל, אתה תמשיך לטעון שזה הצד המואר של הירח אני אטען שזה הצד החשוך ורק אוסיף שהממשלה תעשה הכל שהשסע וההפרדה יתקיימו זה כח החיות שלה. רק אוסיף שכל אופציה אחרת בימין תהייה ערכית יותר איתה אתגמש יותר ותתרום לבניה לא להרס פנימי שיפגע בחוסן ולשנאה.

נערך לאחרונה ב:

טוויגיי

Well-known member
ועוד ועוד

קראתי וקיבלתי אוויר
תודה על הצד המואר של הירח

yalian

Well-known member
כן... הניתוק וחוסר המודעות הם בתכלס מה שהופך את הצפייה בתוכנית לאולטרה-אסקפיזם
דווקא בגלל זה אם הייתי האח הגדול (הרחום והחנון) הייתי מכניסה דברים שיתחילו להנחית אותם

פאף פה

Well-known member
בהמשך לשיר הבוקר -
ממש לא
הם מנותקים לגמרי
לא צריך לערער אותם עוד יותר
בסרטונים שמוקרנים בגמר תמיד מכניסים קטע של אקטואליה ואולי רק אז הם יתחילו להבין☹️
ממילא עוד כמה ימים הם בחוץ ויפגשו את המציאות העגומה

yalian

Well-known member
ממש לא
הם מנותקים לגמרי
לא צריך לערער אותם עוד יותר
בסרטונים שמוקרנים בגמר תמיד מכניסים קטע של אקטואליה ואולי רק אז הם יתחילו להבין☹️
ממילא עוד כמה ימים הם בחוץ ויפגשו את המציאות העגומה
הגמר עוד שלושה ימים ...

KAPSULA1

Well-known member
וואו, שורף ליוסי וגם להדר על אור הבוקר. הם מתים שהוא יודח. מקשרים את המילים של עינב שאמרה שעם ישראל זוכר רק את הסוף ולא כל הדרך ושחיים אמר לאור אתה בשבוע האחרון תן גז (הכוונה שאור השלים עם הדר בשביל להראות טוב). לא יודעים שהשבוע האחרון הכי גרוע בשביל אור בגלל הקטע עם נועם כי מול נועם אף אחד לא יכול לצאת טוב למרות שצדקו מה שאמרו דני ואור לנועם על המסך זה לא נראה טוב.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה