** שרשור בוקר - היום ה-26 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

misscarter

Well-known member
ואני דווקא כן מבינה את חיים. לא שזה תחרות חברית אבל דני יכל לגשת מכיוון אחר. הרי ברור שלחיים יש "חסרון". לא חייבים להיצמד אליו ברמת ההטרדה כדי להקל על ניצחון. זה לא משחקי הרעב, בואו. אם באמת נצמד ככה, זה לא נעים ומותר לחיים להעיר על כך.

מרגוליקו

Well-known member
ואני דווקא כן מבינה את חיים. לא שזה תחרות חברית אבל דני יכל לגשת מכיוון אחר. הרי ברור שלחיים יש "חסרון". לא חייבים להיצמד אליו ברמת ההטרדה כדי להקל על ניצחון. זה לא משחקי הרעב, בואו. אם באמת נצמד ככה, זה לא נעים ונותר לחיים להעיר על כך.
כולנו מבינים את חיים.
מה שמעצבן בו שהוא כביכול החליק על זה בחיבוק שדני כפה עליו במקום לשלוח אותו לקיביני צ׳ורץ׳.

misscarter

Well-known member
כולנו מבינים את חיים.
מה שמעצבן בו שהוא כביכול החליק על זה בחיבוק שדני כפה עליו במקום לשלוח אותו לקיביני צ׳ורץ׳.
אני מסכימה. אני מרגישה שאם מישהו היה מגבה אותו אולי היה לו "אומץ". אבל אור סתם והוא הרגיש כנראה לכוד בתוך הסיטואציה הזו שכבר ככה מביכה. גם אני הייתי מעדיפה שיכניס לו אבל אני מבינה למה ויתר.

מרגוליקו

Well-known member
אני מסכימה. אני מרגישה שאם מישהו היה מגבה אותו אולי היה לו "אומץ". אבל אור סתם והוא הרגיש כנראה לכוד בתוך הסיטואציה הזו שכבר ככה מביכה. גם אני הייתי מעדיפה שיכניס לו אבל אני מבינה למה ויתר.
הוא חלש מול הבריונים האלה שהוא נדבק אליהם.

Psy Bear

Well-known member
למה? דני לא עשה זאת בכוונה
מה זאת אומרת לא בכוונה?
הוא בטעות עמד שם?
הוא בכוונה עמד צמוד לחיים כי הוא רצה לנצל את זה שהוא נמוך ממנו כדי לקחת מעליו את הביצים.
וחיים העיר לו כמה פעמים על זה.
אז זה לא שהוא לא היה מודע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה