** שרשור בוקר היום ה-79 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

saraya99

Well-known member
נמאס לי מאברהם הוא ילדותי ועושה פיל ענק מכל כלום ושום דבר ,(n)

כואב לי על ספיר האיכותית המהממת . |לב|
לא מתומכי ספיר, אבל חבל לי עליה מהבחינה שלא מעריכה את איכויותיה ויש לה כאלה.
רואה אצלה המון התפשרות.

מוטי חוף

Well-known member
לא מתומכי ספיר, אבל חבל לי עליה מהבחינה שלא מעריכה את איכויותיה ויש לה כאלה.
רואה אצלה המון התפשרות.
ספיר בחורה מיוחדת ואיכותית ברמה בליגה של שיפרה ק. זוכת עונה מספר 1 ....הייתה אז עונה חזקה .

איבונה3

Well-known member
הלוואי ויראו לספיר את השיחה בין אברם לסתיו,בשיחה הוא הקטין את ספיר זילזל ליגלג ולעג הוא מלך ?????? הוא בקושי מנגב התHת של המלך וגם זה בפרוטקציה..

KAPSULA1

Well-known member
וגם משעמם ואסטרטגים בעיקר מעיק לצופים
הם זוג לא מתאים. אברהם ראה את הדומיננטיות של ספיר והחברותיות שלה והחליט שהיא הבת זוג המתאימה. היא התפתתה להאמין לחיזורים ולתשומת הלב ונפלה ברגש. אין שם התאמה, לאברהם תתאים בתזוג משנות החמישים.
איך הוא מוכיח אותה שלה יש חברים בבית ולו אין, מצפה שהיא תסתגר כמוהו ותאבד את זה

ראש גזר 2225577654

Well-known member
הם זוג לא מתאים. אברהם ראה את הדומיננטיות של ספיר והחברותיות שלה והחליט שהיא הבת זוג המתאימה. היא התפתתה להאמין לחיזורים ולתשומת הלב ונפלה ברגש. אין שם התאמה, לאברהם תתאים בתזוג משנות החמישים.
איך הוא מוכיח אותה שלה יש חברים בבית ולו אין, מצפה שהיא תסתגר כמוהו ותאבד את זה
חחחח לא

KAPSULA1

Well-known member
לספיר אין מושג שסתיו גם הסיתה את אברהם נגדה, אמרה לו שהיא משחקת לו בלב ואף ייעצה ושכנעה אותו לעבור מיטה והיא עוד מעזה להתייעץ איתה ולדבר כאילו לא התערבה.

KAPSULA1

Well-known member
איזה זוג רעיל …. לחלוטין (מילה אהובה על אברהם)
היא אומרת לו מה מפריע לה והוא צוחק לה בפנים. והאמת, הוא לא עושה את זה הפעם מרוע, הוא פשוט ילדותי, מונע מאגו, לא יודע להתמודד ורואה רק את עצמו. רבאק, זאת הבתזוג שרצית והשגת, שכולה בשבילך ואתה ככה צוחק ולא עונה על שום שאלה שלה.
אברהם סגור בבועה שלו. היא נלחמת לחינם, גם לה ברור שמריב לריב זה יסלים. כולם שיגעו אותה שמצאה את גבר החלומות.
בסדר אהבה, אבל מה עם כבוד, יחס והקשבה. וכמה עקיצות זרק לה שלא ידענו בכלל.

_אלכסה

Well-known member
היא אומרת לו מה מפריע לה והוא צוחק לה בפנים. והאמת, הוא לא עושה את זה הפעם מרוע, הוא פשוט ילדותי, מונע מאגו, לא יודע להתמודד ורואה רק את עצמו. רבאק, זאת הבתזוג שרצית והשגת, שכולה בשבילך ואתה ככה צוחק ולא עונה על שום שאלה שלה.
אברהם סגור בבועה שלו. היא נלחמת לחינם, גם לה ברור שמריב לריב זה יסלים. כולם שיגעו אותה שמצאה את גבר החלומות.
בסדר אהבה, אבל מה עם כבוד, יחס והקשבה. וכמה עקיצות זרק לה שלא ידענו בכלל.
הוא בן אדם דוחה, אני מקווה שעוז יפוצץ לו את הבועה ויראה לו את התגובות אחרי טו באב

KAPSULA1

Well-known member
הוא בן אדם דוחה, אני מקווה שעוז יפוצץ לו את הבועה ויראה לו את התגובות אחרי טו באב
לדעתי עוז ימכור את ספיר בשביל אברהם. לא סתם הוא נתן לכחולים לנצח. אברהם קיבל פרס ובתמורה הוא גם יעיף לו את ספיר ויחזק את התחושה שאברהם היה כבוי ומדוכא בגללה.
לא סתם אברהם פמפם עם סתיו ושר לא לשחק עם לב של גבר. אחרי כל ההתנהגות שלו היא הקרה והכלבה וזאת שלא אכפת לה

מצב
הנושא נעול.
למעלה