** שרשור בוקר היום ה-79 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
מיקוש,
כפרה, בא לך להחליף אותי מעט?
יוצא לי עשן מהפלחיים בטוסיק,

זקוקה להתרעננות. לצאת מעט מהבית.
(קראי כל הודעה, אין ברירה)

מי שיתעווז, לקלוד לי בתיבה.
❤️

Pakapaka123

Well-known member
ספיר חכמה יותר מאברהם.
בפרקים אברהם יוצא הפרימיטיבי שתלטן . לא שלא נכון אבל ספיר יוצאת נקיה שצריך להציל אותה מאברהם.
ובעצם היא מאוד מחושבת שהיא יודעת בדיוק מה היא עושה.
בזמן ריב הולכת יושבת מאחורי נגר . כן בכוונה.
ואז מיתממת.
אותו דבר עם הנסט.
היא מיתממת כאילו והוא משתגע ויוצא פרימיטיבי שתלטן.
אין לי בעיה עם זה . רק בעיה שהיא יוצאת נקיה מזה

_אלכסה

Well-known member
ספיר חכמה יותר מאברהם.
בפרקים אברהם יוצא הפרימיטיבי שתלטן . לא שלא נכון אבל ספיר יוצאת נקיה שצריך להציל אותה מאברהם.
ובעצם היא מאוד מחושבת שהיא יודעת בדיוק מה היא עושה.
בזמן ריב הולכת יושבת מאחורי נגר . כן בכוונה.
ואז מיתממת.
אותו דבר עם הנסט.
היא מיתממת כאילו והוא משתגע ויוצא פרימיטיבי שתלטן.
אין לי בעיה עם זה . רק בעיה שהיא יוצאת נקיה מזה
אני מתה לדעת איך היא גרמה לו להתעצבן על זה שנגר הרים לה את הצלחת? (יחד עם כל הצלחות של מי שאכל), מדהים שבהכל היא אשמה למרות שכבר מהתעודת זהות שלו היה ברור שהוא בן אדם גאוותני ומלא באגו.

Pakapaka123

Well-known member
אני מתה לדעת איך היא גרמה לו להתעצבן על זה שנגר הרים לה את הצלחת? (יחד עם כל הצלחות של מי שאכל), מדהים שבהכל היא אשמה למרות שכבר מהתעודת זהות שלו היה ברור שהוא בן אדם גאוותני ומלא באגו.
זה לא שייך
זה קרדיט לשי
וזה שהוא כזה לא שייך כי הוא כזה
הבעיה היא שיוצאת נקיה על חשבונו

katy2022

Well-known member
נראה לי לסתיו יש משימה סודית לגרום לקבוצה האדומה לשבור את המשימה… היא מכינה עוגות עוגיות … והם אין להם סוכר וקפה…. מתים למתוק

KAPSULA1

Well-known member
נראה לי לסתיו יש משימה סודית לגרום לקבוצה האדומה לשבור את המשימה… היא מכינה עוגות עוגיות … והם אין להם סוכר וקפה…. מתים למתוק
הם לא יש רו אם ישתו, רק יצברו פסילות. לא מבינה למה הם לא שותים, גם ככה הם התקציב זעום. יותר מזה הוא לא יכול להוריד להם.
אבל האמת אם לא נשברו אתמול והבוקר אז כבר כדאי להם לעמוד בזה

katy2022

Well-known member
הם לא יש רו אם ישתו, רק יצברו פסילות. לא מבינה למה הם לא שותים, גם ככה הם התקציב זעום. יותר מזה הוא לא יכול להוריד להם.
אבל האמת אם לא נשברו אתמול והבוקר אז כבר כדאי להם לעמוד בזה
אחרי דקה הייתי שוברת😂

_אלכסה

Well-known member
כמו כל ה״משימות הסודיות״ שהיו לה עד עכשיו… היא עושה את זה כדי לעשות דווקא, אין שום משימה סודית

יונתנסקי

Well-known member
מה זה ייצר האפיינות שנפל על סתיו ?
"עוגיות טונה" (פיכס)
"עןגיות בורגול"
"עוגיות טחינה כמו שאמא שלי היתה עושה...."

לאה133

Well-known member
מה זה ייצר האפיינות שנפל על סתיו ?
"עוגיות טונה" (פיכס)
"עןגיות בורגול"
"עוגיות טחינה כמו שאמא שלי היתה עושה...."
היא אמרה אתמול שעד עכשיו לא נתנו לה להכנס למטבח ועכשיו שהיא לבד במטבח עושה לה טוב לעשות לכולם, כולם זה רק עוד 3 אנשים, אבל היא נהנית לאכול מתוקים והרבה

לאה133

Well-known member
היא אמרה אתמול שעד עכשיו לא נתנו לה להכנס למטבח ועכשיו שהיא לבד במטבח עושה לה טוב לעשות לכולם, כולם זה רק עוד 3 אנשים, אבל היא נהנית לאכול מתוקים והרבה
ועוד שספיר עזרה לה אתמול בכמויות ונדרכה, מעתוקי עוזרת לה, כך שהיא גם מקבלת עזרה מהצד השני

מצב
הנושא נעול.
למעלה