** שרשור בוקר היום ה-87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
מזל שהאח הגדול עשה קניות גדולות יום לפני התקציב..

אחרת היו אוכלים חול
הביא להם בשרים...
שגם ככה בקושי נגעו ואכלו...

אז היו מזמינים חזה עוף...ובשר טחון...
לא צריכים ת'כמויות האסטרונומיות של הבשר
שהיה נותר.מההזמנות....

מיק83

Well-known member
הביא להם בשרים...
שגם ככה בקושי נגעו ואכלו...

אז היו מזמינים חזה עוף...ובשר טחון...
לא צריכים ת'כמויות האסטרונומיות של הבשר
שהיה נותר.מההזמנות....
לא רק בשרים… ירקות וכו וכו וכו

המקרר נשאר מלא

מורבידי 1

Well-known member
מדובר בכמות תקציב על מספר אנשים שהוא 1/3 מדיירי העונה בהתחלה, וכולם ישבו סביב הטאבלט .
סתיו "לבדה" באמת (אבל באמת לבדה , בלי אף אחד מסביב, לא היה שום דבר ממשי לאכול בבית).
והם מתלהבים.
כן , יש שפע , כי זה כמו לתת לי תקציב של 10,000 ש"ח בשבוע לאוכל לפנק את עצמי.

בוףףברכה

Well-known member
מדובר בכמות תקציב על מספר אנשים שהוא 1/3 מדיירי העונה בהתחלה, וכולם ישבו סביב הטאבלט .
סתיו "לבדה" באמת (אבל באמת לבדה , בלי אף אחד מסביב, לא היה שום דבר ממשי לאכול בבית).
והם מתלהבים.
כן , יש שפע , כי זה כמו לתת לי תקציב של 10,000 ש"ח בשבוע לאוכל לפנק את עצמי.
תמיד היה ....
התקצוב והחלוקה היו גרועים...
יצרו מצג שווא מצוקתי....
והם עדיין...
חושבים כך....
טרואמת...ספירות...מזון
לדיירים...

מורבידי 1

Well-known member
תמיד היה ....
התקצוב והחלוקה היו גרועים...
יצרו מצג שווא מצוקתי....
והם עדיין...
חושבים כך....
טרואמת...ספירות...מזון
לדיירים...
נכון , עם כל אהבתי לספיר כדמות , לא חושב שהשינאה כלפיה מוצדקת ,היא הייתה קצת רודנית מטבח, אימהית ומנג'סת , ויש דיירים שלא רוצים שיכפו עליהם את האימהיות הזו ,אלא באו לשם להשתחרר מהכבלים האלה .

מורבידי 1

Well-known member
או שהאח הגדול שם להם סלין דיון כי השיר היה ברשימת הבקשות של מישהו , או שהוא מרפרפר בעדינות למה שקורה בחוץ איתה.

מורבידי 1

Well-known member
עדן תהני מהזמן הקצר שנשאר לך בבית.. בשבת את במדרגות.. ד"ש לספיר |חיבוק|
או זאת או הבאה .כבר אי אפשר לדעת.
בכל מקרה שתי ההדחות הבאות קולקטיביות . בניגוד לעונות קודמות שרק האחרונה הייתה קולקטיבית .
better safe than sorry .

כמו שרשמו כאן - ניסו לשחק בהדחה עם ראש קבוצה אדומה נגד ראש קבוצה כחולה - קיבלו רגע טלוויזיוני של הלם כשספיר הפסידה לעדן, שהמחיר שלו הרס של כל קווי העלילה בבית

ערן .

Well-known member
או זאת או הבאה .כבר אי אפשר לדעת.
בכל מקרה שתי ההדחות הבאות קולקטיביות . בניגוד לעונות קודמות שרק האחרונה הייתה קולקטיבית .
better safe than sorry .

כמו שרשמו כאן - ניסו לשחק בהדחה עם ראש קבוצה אדומה נגד ראש קבוצה כחולה - קיבלו רגע טלוויזיוני של הלם כשספיר הפסידה לעדן, שהמחיר שלו הרס של כל קווי העלילה בבית
הבעיה היא שמיום ראשון יהיו 14 ימים עד הגמר ואחד או שניים להוציא. מה יעשו בשאר הזמן? המשימות קצרות, התקציב זה שעה,
בשבוע השני אין תקציב.
ההפקה הגיעה למבוי סתום.

מורבידי 1

Well-known member
הבעיה היא שמיום ראשון יהיו 14 ימים עד הגמר ואחד או שניים להוציא. מה יעשו בשאר הזמן? המשימות קצרות, התקציב זה שעה,
בשבוע השני אין תקציב.
ההפקה הגיעה למבוי סתום.
אין מה לעשות.

יצאו שני האנשים הכי קריטים שסביבם סבבו הריבים - ספיר ונגר.

אני זוכר שבעונות קודמות מאוד מאוד , תמיד השבוע האחרון היה משמים ,אלו היו הפרקים היחידים שהעברתי ולא צפיתי - בהם האח נתן להם "לראיין" עצמם , משימות שהם במגזין "חדשות" שהם בתוכנית רדיו ומראינים זה את זה . שעמום המחץ , שעמום .כמו לראות את הראיונות בנסט . מקווה שהוא ירד מזה , לא זוכר מה היה בעונות האחרונות .

הוא יכול לנסות ממש לעשות סיעור מוחות איך הוא מצליח ללחוץ על הכפתורים של הדיירים , להראות להם קצת קטעים , היה בטח פרק שהם יראו את תעודות הזהות .

אולי להראות את ת.ז של ליאל איך הוא בא ממש נגד סתיו, לא שהיא לא יודעת את זה .
אני מצידי הייתי מכניס את ספיר כאורחת לבית ליומיים שתערבב שם את הבית ותצא . אבל סביר להניח שהעונה הסתיימה

מצב
הנושא נעול.
למעלה