* שרשור בוקר היום ה-92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tarimulu

Well-known member
בהמשך לידיעה מאמש על כך שאם אייל גולן היה נכנס לבית האח, סתיו הייתה גורמת לו לצאת אחרי שעה, להלן הציטוט המלא של אייל גולן לנגר:

"לא יודע איך הלכת, היית צריך לשבת להם על הצוואר, לא יודע איך עזבת, מה אתה רציני? האמת אני לא הייתי מחזיק שם יום, יום, עם כל הכבוד, בלי סתיו לא הייתי מחזיק יום. איתה כבר אחרי שעה הייתי הולך, 'תודה כפרה, אני אוהב אותך, אני הולך, נתראה בהופעה בקיסריה'".

מיק83

Well-known member
בהמשך לידיעה מאמש על כך שאם אייל גולן היה נכנס לבית האח, סתיו הייתה גורמת לו לצאת אחרי שעה, להלן הציטוט המלא של אייל גולן לנגר:

"לא יודע איך הלכת, היית צריך לשבת להם על הצוואר, לא יודע איך עזבת, מה אתה רציני? האמת אני לא הייתי מחזיק שם יום, יום, עם כל הכבוד, בלי סתיו לא הייתי מחזיק יום. איתה כבר אחרי שעה הייתי הולך, 'תודה כפרה, אני אוהב אותך, אני הולך, נתראה בהופעה בקיסריה'".
הביאו אתמול חצי ציטוט 😅😅😅

tarimulu

Well-known member
“לא יודע איך הלכת, היית צריך לשבת להם על הצוואר, למה הלכת , תגיד לי
האמת אני לא הייתי מחזיק יום, בלי סתיו לא הייתי מחזיק יום ואם גם לא עובר שעה אני הולך
לא יודע כפרה , אני אוהב אותך אני הולך, נתראה בקיסריה״
s.jpg

meital38

Well-known member
צפיתי בשיחת הלילה של שי ושניר בלילה, שניר מתכנן לצאת מבית האח וישר לעבור לגור עם שי, שי ממציאה תירוצים. אומרת שאולי אין לה דירה כי השכירו אותה ואומרת שאם אין לה דירה היא תלך לגור אצל החברה במרכז - שחף - שגרה בכלל בצפון ואז שניר אומר לה ואצלי? היא אמרה לו כן אבל אני רוצה במרכז, והוא עונה אבל שחף לא גרה במרכז. חחחח אומרת לו כמה אתה רוצה את זה אומר לה בכל כולי אני בזה שואל וכמה את רוצה אומרת המון. היא רוצה ספייס כשיצאו ואמרה את זה בין השורות נצא, נהיה עם המשפחות, נכיר משפחות וחברים אחכ אני אחפש דירה ואתה תצרף אליי. אויי כמה אידיוט אתה יכול להיות שאתה לא מבין שהיא לא מעוניינת בך בשיט.... היא תהיה איתו יום יומיים ותעזוב אותו. אין מצב אפילו שיעברו לגור יחד. חחחחחחחחח

צופה מלונדון

Well-known member
צפיתי בשיחת הלילה של שי ושניר בלילה, שניר מתכנן לצאת מבית האח וישר לעבור לגור עם שי, שי ממציאה תירוצים. אומרת שאולי אין לה דירה כי השכירו אותה ואומרת שאם אין לה דירה היא תלך לגור אצל החברה במרכז - שחף - שגרה בכלל בצפון ואז שניר אומר לה ואצלי? היא אמרה לו כן אבל אני רוצה במרכז, והוא עונה אבל שחף לא גרה במרכז. חחחח אומרת לו כמה אתה רוצה את זה אומר לה בכל כולי אני בזה שואל וכמה את רוצה אומרת המון. היא רוצה ספייס כשיצאו ואמרה את זה בין השורות נצא, נהיה עם המשפחות, נכיר משפחות וחברים אחכ אני אחפש דירה ואתה תצרף אליי. אויי כמה אידיוט אתה יכול להיות שאתה לא מבין שהיא לא מעוניינת בך בשיט.... היא תהיה איתו יום יומיים ותעזוב אותו. אין מצב אפילו שיעברו לגור יחד. חחחחחחחחח
היא בעייתית ולא רוצה והוא בעייתי- קשה תפיסה ומתעלק בלפיתה חונקת.
אולי אולי אולי היא תהיה אתו כל עוד ספיר תהיה עם אברהם - כי יש בנהן תחרות סמויה ( רק בראש שלה)

נערך לאחרונה ב:

מרגוליקו

Well-known member
למבוגרים בנינו…
סתיו אתמול עם המכנסיים התפוחים והחזייה בורוד הזכירה לי את ג׳יני - ההיא שהיתה יוצאת מהבקבוק, קונדסית ובעלת כוחות ( בניענועי אף מתוקים).
קראו לסדרה הנהדרת אני חולם על ג׳יני עם לארי האגמן ( ג׳יי. אר מדאלאס ) הנפלא….

valkyrie2021

Well-known member
א. הוא סמרטוט.
ב. בלי קשר היא צודקת. לאן הוא רץ??

בלנקה המקורית

Well-known member
אברם יושב לבד על הספסל.
פניו מביעות הכל. תסכול, חשש, המתנה לשמוע את קולה של ספיר צועקת אליו מהגבעה.
הוא מעשן. מדי פעם מרים את פניו כלפי מעלה. מנסה לשמוע כל רחש. פניו רחוקות מלהיות זחוחות.
מדי פעם הוא לוגם מכוס הקפה שלו ובוהה ברהיטי הגן.
בסוף כשנמאס לו מעצמו הוא מכבה את הסיגריה
לוקח את הכוס והולך לכיוון הבית.
סיפור של מלך בלי מלכה.

מיק83

Well-known member
אברם יושב לבד על הספסל.
פניו מביעות הכל. תסכול, חשש, המתנה לשמוע את קולה של ספיר צועקת אליו מהגבעה.
הוא מעשן. מדי פעם מרים את פניו כלפי מעלה. מנסה לשמוע כל רחש. פניו רחוקות מלהיות זחוחות.
מדי פעם הוא לוגם מכוס הקפה שלו ובוהה ברהיטי הגן.
בסוף כשנמאס לו מעצמו הוא מכבה את הסיגריה
לוקח את הכוס והולך לכיוון הבית.
סיפור של מלך בלי מלכה.
נו באמת
לפני רגע אמר שהוא מקווה שהיא ממשיכה לישון

הוא לא יודע שאין לה באמת הרבה זמן מנוחה 😍

מצב
הנושא נעול.
למעלה