** שרשור בוקר היום ה35 בבית עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

lady mahvat

Well-known member
מה שעובר על אמילי זה תרגילים בפיתוח קול
או שהיא איבדה את השפיות???

סטיריקון9

Well-known member
לפי האינסטגרם של יהב כך אומרים, הוא טס בעולם ונועל ולובש מותגי יוקרה.
אז אם יוריד קצת מהשופוני וישקיע את הכסף בשכר דירה במקום אחר ובכלל בדברים יותר חשובים מנעלי בלנסיאגה אז גם הוא יוכל להתקדם. אנשים בגיל הזה כבר צריכים לעמוד על הרגליים למרות שיש להם כבר קשה.
אם הוא בוחר להשקיע אלפי שקלים על נעל, יש לו בעיה.
יכולה להבין מאוד את הסיבה זה כ"כ ברור שהוא מפצה את עצמו על חסר ועל התדמית. וגם גדל בתקופה ובסביבה של פולחן נראות ומותגים. אלו הנושאים המדוברים שם. הארון של אור מפוצץ הם מתלוצצים שיש לו את כמות הבגדים הגדולה ביותר. ממקום של דרום ת"א וגם עיירות פיתוח ובשנים האחרונות לרבים שלא גדלו בבית עם אמצעים. - זה קשה יותר להשתלב, להתמיד התהליכים ארוכים יותר אם בכלל תלוי כמה פוש ותמיכה מתאימה מקבלים וגם זאת אם בכלל. האח הגדול זאת מראה עקומה. לטוס בעולם, רבים טסים זה פתוח לכולם,גם למי שאין... יקר יותר בימים האלה. לפעמים זאת בריחה ממציאות

נערך לאחרונה ב:

lady mahvat

Well-known member
יכולה להבין מאוד את הסיבה זה כ"כ ברור שהוא מפצה את עצמו על חסר ועל התדמית. וגם גדל בתקופה ובסביבה של פולחן נראות ומותגים. אלו הנושאים המדוברים שם. הארון של אור מפוצץ הם מתלוצצים שיש לו את כמות הבגדים הגדולה ביותר. ממקום של דרום ת"א וגם עיירות פיתוח ובשנים האחרונות לרבים שלא גדלו בבית עם אמצעים. - זה קשה יותר להשתלב, להתמיד התהליכים ארוכים יותר אם בכלל תלוי כמה פוש ותמיכה מתאימה מקבלים וגם זאת אם בכלל. האח הגדול זאת מראה עקומה. לטוס בעולם, רבים טסים זה פתוח לכולם,גם למי שאין... יקר יותר בימים האלה. לפעמים זאת בריחה ממציאות
השאלה היא עם מי הוא רוצה להשתלב.
אם החלום שלו זה להשתלב עם אנשים עשירים שלובשים ונועלים מותגים אז הוא בחור ריקני.
בחור רציני שרוצה להגיע למשהו בחיים חולם חלומות אחרים, לא על נעליי בלנסיאגה.
אני נמצאת במקום כלכלי אחר לחלוטין ממנו ולמרות שאני יכולה לקנות נעל במחיר הזה וזה לא יזיז לי בתקציב המשפחתי, אני לא מעיזה לעשות את זה כי זה כל כך ריקני ומושחת להשקיע אלפי שקלים בנעל רק כי כתוב עליה איזה שם באיטלקית.
אז אולי שיאמץ לעצמו ערכים קצת שונים.

לגבי אור, אור הוא לא דוגמא לכלום, בעיני הוא פשוט איש כתר פלסטיק ולא יותר.

סטיריקון9

Well-known member
השאלה היא עם מי הוא רוצה להשתלב.
אם החלום שלו זה להשתלב עם אנשים עשירים שלובשים ונועלים מותגים אז הוא בחור ריקני.
בחור רציני שרוצה להגיע למשהו בחיים חולם חלומות אחרים, לא על נעליי בלנסיאגה.
אני נמצאת במקום כלכלי אחר לחלוטין ממנו ולמרות שאני יכולה לקנות נעל במחיר הזה וזה לא יזיז לי בתקציב המשפחתי, אני לא מעיזה לעשות את זה כי זה כל כך ריקני ומושחת להשקיע אלפי שקלים בנעל רק כי כתוב עליה איזה שם באיטלקית.
אז אולי שיאמץ לעצמו ערכים קצת שונים.

לגבי אור, אור הוא לא דוגמא לכלום, בעיני הוא פשוט איש כתר פלסטיק ולא יותר.
הרקע הסוציואקונומי, העובדה שאביו הניגרי גורש מהארץ הטראומה של לגדול על רקע אב שקיים אבל לא נמצא כי גורש, בדרום ת"א דחוי סביבתית כשחור/מעורב קשה לצאת מנטאלית ממצב כזה כל המחקרים מראים. והכסף שמרוויח "בונה" לו תדמית מעטפת, זה מה שהמדיה מספקת וזה נורא עצוב שכך בפנים הוא מוטרד כל הזמן . אם הייתה לו תמיכה ראוייה, בבית, קיבל אהבה אבל נחשף להמון קושי ומחלה. זה לא היה מנותב באופן הזה ומקבל פרופורציה ובחירות אחרות לגמרי. זה לא שחור לבן.

yalian

Well-known member
הרקע הסוציואקונומי, העובדה שאביו הניגרי גורש מהארץ הטראומה של לגדול על רקע אב שקיים אבל לא נמצא כי גורש, בדרום ת"א דחוי סביבתית כשחור/מעורב קשה לצאת מנטאלית ממצב כזה כל המחקרים מראים. והכסף שמרוויח "בונה" לו תדמית מעטפת, זה מה שהמדיה מספקת וזה נורא עצוב שכך בפנים הוא מוטרד כל הזמן . אם הייתה לו תמיכה ראוייה, בבית, קיבל אהבה אבל נחשף להמון קושי ומחלה. זה לא היה מנותב באופן הזה ומקבל פרופורציה ובחירות אחרות לגמרי. זה לא שחור לבן.
חבל שהוא לא במקום של לתקשר את הדברים האלה לדיירים ולצופים
גם כי הוא עצמו סגור מאוד,
וגם בגלל החברה בבית האח

סטיריקון9

Well-known member
אור לא מבין ששונטל שהוא מייחל שתרד אינשאללה ותעשה מסדר לקבוצה שהוא לועג לה, לא תרד ושאורית הודחה בגלל התוקפנות המילולית שלה.

lady mahvat

Well-known member
שוב אני אומרת
אם מה שחשוב לו זו תדמית גוצ׳י
זה אומר עליו הרבה.

אני מכירה אנשים שבאו מחוסר ומה שהיה חשוב להם זה ללמוד, לרכוש השכלה להתקדם, להפוך למושא חיקוי לצעירים אחרים במצבם.
לא לרכוש מותגי שופוני.

זה בסדר שהוא רוצה להיות שופוני
זכותו
זה רק לא גורם לי להזדהות איותו או לחשוב עליו דברים חיוביים

פאף פה

Well-known member
אור כזה אגואיסט מגעיל
חיים מספר לו סיפור עצוב וטראומטי עבורו על ידידה שזרקה אותו לעזאזל והוא אפילו לא יודע למה
ואור החרא רק מעניין אותו לדבר על עצמו ועל הידידה שלו המעפנה
נדחף לו באמצע הדברים

Psy Bear

Well-known member
אור כזה אגואיסט מגעיל
חיים מספר לו סיפור עצוב וטראומטי עבורו על ידידה שזרקה אותו לעזאזל והוא אפילו לא יודע למה
נדחף לו באמצע הדברים

מחלה של הרבה ישראלים חסרי נימוס ואמפתיה.
מישהו מספר לך סיפור קשה/עצוב/מעצבן, התשובה תמיד תהיה "חכה שתשמע מה קרה לי!".

lady mahvat

Well-known member
אור כזה אגואיסט מגעיל
נדחף לו באמצע הדברים
נו ברור
אף אחד לא מעניין את אור חוץ מאור

פאף פה

Well-known member
מתאים לאור ליפול לאיזה מיזם של נוכל ולאבד את כל מה שיש לו. חשב שיעשה כסף בקלות האידיוט.

מצב
הנושא נעול.
למעלה