שרשור בוקר היום ה84 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

avi1_

Active member
יש שתי גרסאות לריב

הגרסה של עינב שנשמעה באותו היום
והגרסה של הדר שנשמעה 24 שעות מאוחר יותר

מאמינה יותר לעינב
הדר אוהבת לשנות גרסאות

yalian

Well-known member
17:32 לחובבי -
שתי דקות של מלאני מתנשאת על נועם ודרכו על כל הגברים 😂🤣

svtar25

Well-known member
יש שתי גרסאות לריב

הגרסה של עינב שנשמעה באותו היום
והגרסה של הדר שנשמעה 24 שעות מאוחר יותר

מאמינה יותר לעינב
הדר אוהבת לשנות גרסאות
ביום חמישי בערב, ישבו אמילי ועינב לשיחה ליד הבריכה, כאשר הן היו עם מסכה על הפנים
אמילי "למה הדר לא מדברת איתי?"
עינב: " בגלל שכאשר הדר אמרה באה לי את אמא שלי. את אמרת את קיבלת את אבא שלך?"
אז הראשונה שנכנסה לריב הזה הייתה הדר, אחר כך כבר אמילי נסגרה בתוך עצמה כי זאת אמילי.
נוספו עוד דברים שאמילי לא חיבקה את הדר אתמול במסוק וצעקות של יונתן. ועוד ביקורת של הדר על אמילי שהיא לא יודעת להסתכל על חצי כוס המלאה, הרימו לך ארוחת בוקר מושקעת וכל הבית חגג לך ומסוק ובסופו של דבר את נכנסת לבאסה כי עידן לא צעק לך ביום הולדת. אבל זה כבר משהו באופי,זה משהו שאמילי לא יכולה לשנות. אם עידן עכשיו ממלא את כל הראש שלה, והיא ציפתה למשהו ממנו, היא תהיה ככה, כי זאת אמילי והדר יודעת את זה מצויין.
פשוט לריב עם אמילי יוצר קצת דרמה ויכנס לפרק ועוד קצת להתקרב לפרידה כי התרחקתי מאמילי

avi1_

Active member
מה ההבדל בין הגרסאות?
אמילי אמרה לעינב כשהשידור חזר ביום חמישי
"מעניין למה הדר לא מדברת איתי"
עינב אמרה שהדר התבאסה שאמילי לא תמכה בה כשהיא אמרה שהיא רוצה את אמא שלה ובמקום זה ענתה: "בסדר את קיבלת את אבא שלך". אמילי אמרה "אין לי כוח, אני לא מתכוונת להסביר את עצמי. למה אני צריכה להגיע למצב שאני צריכה להסביר את עצמי על מצב כזה שכל הבית כבר קיבלו מסרים מהבית ורק אני לא קיבלתי כלום?".
לאחר מכן אמילי שאלה את עינב למה היא דיברה איתה על זה בכלל, עינב אומרת שהדר פנתה אליה.

הגרסה השנייה:
הדר למחרת טענה שאמילי לא מדברת איתה ושאין לה מושג למה חיים שאל אותה - "את בטוחה שקרה משהו" והיא ענתה "ברור" כאילו אין לה מושג מה קרה ושסתם אמילי התהפכה עליה משום מקום. ומנגד מלכלכת עליה - וזה בבירור שקר.
כי קודם כל - היא יודעת את הסיבה. היא בעצמה אמרה לעינב
יום קודם. ודבר שני אמילי טענה שבכלל הדר היא זאת שעושה לה פרצופים.

והבנתי גם שבבישול הארוחה שקדמה לריב, אמילי רצתה לעזור והדר סילקה אותה מהמטבח.

נערך לאחרונה ב:

ניצןן1

Well-known member
עינב אמרה שהדר התבאסה שאמילי לא תמכה בה כשהיא אמרה שהיא רוצה את אמא שלה ובמקום זה ענתה: "בסדר את קיבלת את אבא שלך". אמילי אמרה "אין לי כוח, אני לא מתכוונת להסביר את עצמי. למה אני צריכה להגיע למצב שאני צריכה להסביר את עצמי על מצב כזה שכל הבית כבר קיבלו מסרים מהבית ורק אני לא קיבלתי כלום?".
לאחר מכן אמילי שאלה את עינב למה היא דיברה איתה על זה בכלל, עינב אומרת שהדר פנתה אליה.

הגרסה השנייה:
הדר למחרת טענה שאמילי לא מדברת איתה ושאין לה מושג למה. חיים שאל אותה - "את בטוחה שקרה משהו" והיא ענתה "ברור" כאילו אין לה מושג למה. שאמילי סתם לא מדברת איתה ומנגד מלכלכת עליה - וזה בבירור שקר.
כי קודם כל - היא יודעת למה. היא בעצמה אמרה לעינב

אני לא מופתעת
הדר משנה גרסאות באופן קבוע.
היא תמיד מחפשת לצאת קורבן.
הדר פשוט יותר מתוחכמת ומניפולטיבית ולכן זה יוצא כאילו היא צודקת בגלל האופי האגואיסטי והילדותי של אמילי.

amitt_

Active member

הגרסה השנייה:
הדר למחרת טענה שאמילי לא מדברת איתה ושאין לה מושג למה חיים שאל אותה - "את בטוחה שקרה משהו" והיא ענתה "ברור" כאילו אין לה מושג מה קרה ושסתם אמילי התהפכה עליה משום מקום. ומנגד מלכלכת עליה - וזה בבירור שקר.

הדר חייבת להיות במרכז. תמיד.

yalian

Well-known member

הגרסה השנייה:

הבנתי אותך
בשיחה עם חיים קיבלתי את הרושם שהדר לא רוצה לספר לו ולכן אומרת שאין לה מושג,
כי לפניו היא כבר סיפרה למישהו (אולי ליוסי/עינב) מה שקרה

ziniozi

Well-known member
מה זה מונע? אומר לה לקום? לא הבנתי
לא אומר לה לקום, אבל בגלל שיש לה טאקט (לא כמו הדר שמתיישבת ליד אנשים שמתעבים אותה), מלאני לא תתיישב בתוך חבורה שמשוחחת עם חיים.
וככה יוצא שהוא הקטין לה את המקומות בהם היא יכולה להרגיש בנוח להתיישב.

פאף פה

Well-known member
לא אומר לה לקום, אבל בגלל שיש לה טאקט (לא כמו הדר שמתיישבת ליד אנשים שמתעבים אותה), מלאני לא תתיישב בתוך חבורה שמשוחחת עם חיים.
וככה יוצא שהוא הקטין לה את המקומות בהם היא יכולה להרגיש בנוח להתיישב.
בעיה שלה
אני הייתי מתיישבת איפה שבא לי
לא קרוב אליו כמובן
החצר מספיק גדולה

ziniozi

Well-known member
בעיה שלה
אני הייתי מתיישבת איפה שבא לי
לא קרוב אליו כמובן
החצר מספיק גדולה
אני הייתי מרגישה לא בנוח.
ואולי החצר גדולה אבל הפיצה לא, ופינת העישון לא