שרשור בוקר היום ה98 בבית עדכונים

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
חבל שלא טניס זה מאוחר בלילה וגם דיוקוביץ ואלקראז הודחו וטיאפו האמריקאי שמשחק טוב אבל הורס לעצמו, לא עיקבי נגרר הרבה ל 5 מערכות ומפסיד
גם אליפות ארה"ב הפתוחה מסתיים מחר. מה לעשות ?

מי לדעתך ייקח ?
פריץ או סינר ?

סטיריקון9

Well-known member
יוסי כל פעם עם ביקורת מאחורי הגב על הדר הפעם עם מלאני מדברים ע"כ שלא נשאר מי שיכנס לאח למעט הדר ונועם ואמילי הלכה. עובדתית זה נכון אבל זה לא עושה את מלאני פחות מתוסבכת וזקוקה לסיוע כשהיא מצהירה תמיד שלא נכנסת לאח. גם כך מלאני חושפת בין אם רוצה או לא בהבעות בשפת הגוף וגם באמירות ובהתנהגות כל הזמן. ברור שהאח בוחר בכל מקרה סלקטיבית להראות את מה שטוב לעלילה.

גליה 1211

Well-known member
יוסי כל פעם עם ביקורת מאחורי הגב על הדר הפעם עם מלאני מדברים ע"כ שלא נשאר מי שיכנס לאח למעט הדר ונועם ואמילי הלכה. עובדתית זה נכון אבל זה לא עושה את מלאני פחות מתוסבכת וזקוקה לסיוע כשהיא מצהירה תמיד שלא נכנסת לאח. גם כך מלאני חושפת בין אם רוצה או לא בהבעות בשפת הגוף וגם באמירות ובהתנהגות כל הזמן. ברור שהאח בוחר בכל מקרה סלקטיבית להראות את מה שטוב לעלילה.
היא פאקצה רצינית.

Tammy80

New member
ואוווי פרידה אוכלת ממש מכוער, מה זה היא לועסת עם הפה סגור והכל נראה מעוות ומפחיד, מקווה שלא יהיו סיוטים בלילה מהעונה הזו

יונתנסקי

Well-known member
זה ברור,ועין המתבונן שונה מאדם לאדם ומורכבת...אבל כולנו לא חפים מזה, במקרה הזה כשמדברים על הפייבוריט, נזעקים יותר.
יש בפורום כל כך הרבה אויבים לפרידה
שאני קופצת בכל פעם להגנתה.

אני תמיד בעד אנדרדוגים

הייתי מהמעטים בזמנו שתמכו בטהוניה...

סטיריקון9

Well-known member
יש בפורום כל כך הרבה אויבים לפרידה
שאני קופצת בכל פעם להגנתה.

אני תמיד בעד אנדרגודים.

הייתי מהמעטים הזמנו שתמכן בטהוניה...
גם אני כזאת, במקרה הזה ממש פחות כשרואה כמה פרידה עסוקה באופן אובססיבי במראה מרוכזת בעצמה אובססיבית וכנועה כ"כ מול גברים, איך היא מזיקה לעצמה במקום לפרוח ולהתפתח ולטפח את הנפש וגם אנוכית לא מתחברת בכלל. גם לא לסגנון של הדר אבל היא גלויה ואמינה בעיני במשחק ולמרות השיפוצים והוונאבי שלה עדיין אוהבת את הגישה העקבית והאמפתית שלה את הנשיות הבלתי מתנצלת והיא גם נעימה לי מאוד בעין. תמכתי בטהוניה היום לא, פחות מתחברת לאדם שהיא לדעות...

נערך לאחרונה ב:

alesandro2

Well-known member
ואוווי פרידה אוכלת ממש מכוער, מה זה היא לועסת עם הפה סגור והכל נראה מעוות ומפחיד, מקווה שלא יהיו סיוטים בלילה מהעונה הזו
מראה מצודד זה בונוס וגם עניין של טעם אישי אך בהחלט לא הדבר שעל פיו אנו שופטים אדם

yalian

Well-known member
מראה מצודד זה בונוס וגם עניין של טעם אישי אך בהחלט לא הדבר שעל פיו אנו שופטים אדם
מראה חיצוני זה לגמרי הדבר הראשון שלפיו אנו שופטים אדם, בין אם במודע או לא.
לדוגמה, אם פרידה היתה עם פני בובה עדינות וגוף גבעולי וחטוב, הדיבור עליה היה קצת שונה.
אם חיים לא היה גמד, או שהיה גמד עם חזות סקנדינבית, השיח היה שונה.
אם מלאני היתה מכוערת כמו הלילה - כנ"ל, ושום שירות בעזה לא היה מציל אותה

מצב
הנושא נעול.
למעלה