** שרשור בוקר ☀️ היום ה45 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
כל הכבוד לכם שאתם מסוגלים להישאר בבועת נווה-אילן כל הלילה.
אני כבר לא.
תארו לכם, שבניגוד למנהגי, אפילו לא עברתי על מה שנכתב בשירשורי הלילה 1, 2,.......199, 200.

כללית - מיציתי את האח הגדול...
הכל חוזר על עצמו, ומתקדם לשום מקום.

בחוץ יותר מעניין.
בוקר טוב, ונמשיך לספור את המתים.

כן, יש סתירה בין 2 חלקי המשפט האחרון.

svtar25

Well-known member
אני כבר לא.
תארו לכם, שבניגוד למנהגי, אפילו לא עברתי על מה שנכתב בשירשורי הלילה 1, 2,.......199, 200.

בחוץ יותר מעניין.

אפשר להגיד שלספור מתים זה מעניין. בחוץ באמת מעניין, הגנו למצב שבו אפשר להפוך כל בית שני במדינת ישראל לבית אח הגדול, כולנו בסגר, כולנו מושפעים ממחלה הזו. יש בחירות בחוץ, שזה ראליטי כשלעצמו, רונית בחיי היום יום מככבת בראליטי הזה. בחוץ באמת מעניין. אז מה בכל זאת מושך אותנו להציץ לבית הזה בנווה אילן, שמתנהל עפ"י תסריט של ההפקה, שיש בו דמות לכל משבצת, פחות או יותר דומה לדמות במשבצת שלה בעונה הקודמת. אני חושבת שזאת בריחה ממציאות, כי בסופו של דבר הדשא של השכן תמיד ירוק יותר, כייף לנו לצפות בצרות של האחר. בעיקר כייף להתנתק מכל העולם שמסביב. כאישה נשואה, כייף לי לראות התחלה של קשר בין בני זוג, כי אצלי זה כבר לא יקרה , אז כן אפשר לקרוא רומן ואני עושה את זה, אפשר לראות סידרה/סרט וגם את זה אני עושה. אז למה בכל זאת אח הגדול? כנראה יצר מצנצנות גובר על יצרים אחרים, כנראה "אשליית חיים אמתיים" , אפשר לנפץ בקלות את האשליה הזו. אך זה כמו לספר לילד שסנטה קלאוס לא קיים, הוא לא קיים , אבל למה לנפץ לילד את בועה הכיפית שבה הוא חי.

יונתנסקי

Well-known member
אפשר להגיד שלספור מתים זה מעניין. בחוץ באמת מעניין, הגנו למצב שבו אפשר להפוך כל בית שני במדינת ישראל לבית אח הגדול, כולנו בסגר, כולנו מושפעים ממחלה הזו. יש בחירות בחוץ, שזה ראליטי כשלעצמו, רונית בחיי היום יום מככבת בראליטי הזה. בחוץ באמת מעניין. אז מה בכל זאת מושך אותנו להציץ לבית הזה בנווה אילן, שמתנהל עפ"י תסריט של ההפקה, שיש בו דמות לכל משבצת, פחות או יותר דומה לדמות במשבצת שלה בעונה הקודמת. אני חושבת שזאת בריחה ממציאות, כי בסופו של דבר הדשא של השכן תמיד ירוק יותר, כייף לנו לצפות בצרות של האחר. בעיקר כייף להתנתק מכל העולם שמסביב. כאישה נשואה, כייף לי לראות התחלה של קשר בין בני זוג, כי אצלי זה כבר לא יקרה , אז כן אפשר לקרוא רומן ואני עושה את זה, אפשר לראות סידרה/סרט וגם את זה אני עושה. אז למה בכל זאת אח הגדול? כנראה יצר מצנצנות גובר על יצרים אחרים, כנראה "אשליית חיים אמתיים" , אפשר לנפץ בקלות את האשליה הזו. אך זה כמו לספר לילד שסנטה קלאוס לא קיים, הוא לא קיים , אבל למה לנפץ לילד את בועה הכיפית שבה הוא חי.
את מזכירה לי את הבת שלי.
היא מציירת, סוס עם כנפיים, צוואר ארוך ובקצה הצואר את פניה היפים. ושמה איזו כותרת שנשכחה ממני כרגע...
אני משתגעת מזה....
האי סידרה לביתה שנחשפה לחברה מאומתת חדר בידוד.
ארמון ורוד. מהז'ורנאלים.....
לי אין עצבים...
מה שכתבת בסיפא שלך הזכיר לי את זה, אבל את רואה ? אני תמיד חוזרת לריאליה (לא ל"ריאליטי")

svtar25

Well-known member
את מזכירה לי את הבת שלי.
היא מציירת, סוס עם כנפיים, צוואר ארוך ובקצה הצואר את פניה היפים. ושמה איזו כותרת שנשכחה ממני כרגע...
אני משתגעת מזה....
האי סידרה לביתה שנחשפה לחברה מאומתת חדר בידוד.
ארמון ורוד. מהז'ורנאלים.....
לי אין עצבים...
מה שכתבת בסיפא שלך הזכיר לי את זה, אבל את רואה ? אני תמיד חוזרת לריאליה (לא ל"ריאליטי")
קודם כל כל הכבוד לשבת שלך. דבר שני כן, חוזרים לראלטי ...
אם להגיד לכם את האמת, בלי הפורום הזה - צפייה באח הגדול כשלעצמה לא שווה כלום. כי השיח הזה כאן, בינינו זה מה שמעניין מבחינתי.
אני ובעלי יש לנו דברים מסוימים שמעניינים את שינינו, כדורגל וכדורסל ( פעם צפינו ביחד, היום אני פחות בעניין, הבת שלי צופה עם בעלי) , אבל ככה אני מתעניינת בפוליטיקה - בעלי לא, הוא מאוד ריאלי ואני רוחנית והומניטרית. כייף לי לדבר אתכם. בעלי לא כלכך מעוניין לדסקס על דמויות באח הגדול או בכלל...

Goneril 4444

Well-known member
אני כבר לא.

בחוץ יותר מעניין.

הי הי את לא משאירה אותנו פה לבד

Goneril 4444

Well-known member
תגידי "תודה" לגב שלי.
מנוחת כאב גב (וזה די תכוף) אני עושה ליד המחשב.

:D כשבנינו את הבית גובה השיש התאים לי. עם השנים התכווצתי....
אני כבר מריחה את האפייה שלך 💗
תרגישי טוב!
אף אחד מהנותרים לא מעניין לך? מהדיירים הכוונה..

יונתנסקי

Well-known member
אני כבר מריחה את האפייה שלך 💗
תרגישי טוב!
אף אחד מהנותרים לא מעניין לך? מהדיירים הכוונה..
לא.
הכי מעניין זה לעצבן את מרי.

חזרתי לליב, ורואים את ליאור, אז מוסיפה בעריכה:
הייתי רוצה שליאור יהיה קצת יותר מעניין, כי הוא סימפטי לי, אבל באמת אין בו הפתעות....

Goneril 4444

Well-known member
לא.
הכי מעניין זה לעצבן את מרי.

חזרתי לליב, ורואים את ליאור, אז מוסיפה בעריכה:
הייתי רוצה שליאור יהיה קצת יותר מעניין, כי הוא סימפטי לי, אבל באמת אין בו הפתעות....
חחחח ברור בעיקר לפני הדחות :love:
רציתי להוסיף שאולי בכניסה השנייה.. אבל כנראה שזה מן הפח אל הפחת גרינברג ושות'

nicknick

Well-known member
אתם מכירים את השלב הזה באח שאתם מסתכלים על דייר ישן ויש לכם נחת כזאת.
אז ג'וזי.

ולא בקטע קריפי כזה של ימית,
פשוט לשמוח שהוא מצליח קצת להרגע ולנוח אחרי יום קשה רגשית.

אלזה4

Well-known member
ועוד משהו בקשר לאתמול...
ג'וזי היה עצוב עוד מהבוקר. ואי אפשר להפיל על רמי את הכל.
אולי הוא עצוב כי איילון הודח?
אולי מאוכזב מהקהל שלא השאיר את חבר שלו? אולי זה מערער לו את הביטחון? אולי הוא חושב שרוב הקהל לא איתו מספיק?
אולי הקטעים הטובים שהאח שידר על לינור וקארין הוסיפו לעירעור שלו? פתאום ראה אותן באור אחר או שלפחות האח מציג אותן באור חיובי בזמן שהוא רואה הכל שחור לבן.
הכי קל להפיל הכל על רמי.
אולי המשימות שהזכירו לו את הילדות הציפו אותו?
הדיכדוך של ג'וזי התחיל מההדחה של איילון והמשיך ללא קשר לרמי.
לכתוב שהוא יושב ובוכה על הספסל רק בגלל רמי...נראה לי חוטא לאמת..

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ועוד משהו בקשר לאתמול...
אולי הוא עצוב כי איילון הודח?
אולי מאוכזב מהקהל שלא השאיר את חבר שלו? אולי זה מערער לו את הביטחון? אולי הוא חושב שרוב הקהל לא איתו מספיק?
אולי הקטעים הטובים שהאח שידר על לינור וקארין הוסיפו לעירעור שלו? פתאום ראה אותן באור אחר או שלפחות האח מציג אותן באור חיובי בזמן שהוא רואה הכל שחור לבן.
הכי קל להפיל הכל על רמי.
אולי המשימות שהזכירו לו את הילדות הציפו אותו?
לכתוב שהוא יושב ובוכה על הספסל רק בגלל רמי...נראה לי חוטא לאמת..
הקטע זה שאנחנו גם לא יכולים לדעת מה בדיוק קורה בגלל כל הצינזורים...
אנחנו אשכרה לוקחים פיסות מידע מדייר זה ואחר ומחברים למציאות שלא בטוח שהיא בכלל המציאות.

nicknick

Well-known member
ועוד משהו בקשר לאתמול...
אולי עצוב כי איילון הודח?
הכי קל להפיל הכל על רמי.
האמת, לרגע לא תליתי את מצב רוחו של ג'וזי ברמי. כי המריבה שם הדדית, רמי אמר אבל גם ג'וזי אומר.
ג'וזי במצב רוח מוצף רגשית בימים האחרונים ואופי המשימה עושה את שלו ומציף עוד יותר.

אני חושבת שהקישור בין השנים אולי התבקש בגלל הצילום הלילי- גבר אחד אחרי הריב ממשיך לקלל ולקלל עד שנרדם והגבר השני בוכה והתפרק רגשית.אז מאוד טבעי לקשר הוא בוכה בגללו.

עם זאת, אני מפרידה יש לי קושי עם ההתנהלות של רמי, אני חושבת שהוא הפך קטנוני והצפייה בו לא נעימה לי בכלל.

אלזה4

Well-known member
האמת, לרגע לא תליתי את מצב רוחו של ג'וזי ברמי. כי המריבה שם הדדית, רמי אמר אבל גם ג'וזי אומר.
ג'וזי במצב רוח מוצף רגשית בימים האחרונים ואופי המשימה עושה את שלו ומציף עוד יותר.

אני חושבת שהקישור בין השנים אולי התבקש בגלל הצילום הלילי- גבר אחד אחרי הריב ממשיך לקלל ולקלל עד שנרדם והגבר השני בוכה והתפרק רגשית.אז מאוד טבעי לקשר הוא בוכה בגללו.

עם זאת, אני מפרידה יש לי קושי עם ההתנהלות של רמי, אני חושבת שהוא הפך קטנוני והצפייה בו לא נעימה לי בכלל.
רמי בתוך המשחק עמוק. אגב בגלל זה הוא דמות מרתקת. הוא התמסר למשחק כולו. עבורי באח הגדול אין משמעות לגיל.
רמי כשהוא כועס ומתחמם יוצאת ממנו תוקפנות משפילה.
גם ג'וזי שהוא פגוע - יוצא ממנו משהו רע מאוד מאוד.
הם מאוד רגישים ומורידים מסך כשהם כועסים על מישהו.
ההתנהגות של שניהם קטנונית שהם כועסים.

nicknick

Well-known member
רמי בתוך המשחק עמוק. אגב בגלל זה הוא דמות מרתקת. הוא התמסר למשחק כולו. עבורי באח הגדול אין משמעות לגיל.
נכון , יש המון דמיון. הקטנוניות לא זרה לשניהם,רגעים שגם אצל גוזי אני לא אוהבת לראות. אבל משהו שם אצל רמי לא עובר לי כמו עם ג'וזי.
יכול להיות כי מעבר לעניין עם ג'וזי יש לרמי עוד עניינים בבית שמעיקים לי לצפייה אז המינון של הכל ביחד כבר כבד.

אלזה4

Well-known member
נכון , יש המון דמיון. הקטנוניות לא זרה לשניהם,רגעים שגם אצל גוזי אני לא אוהבת לראות. אבל משהו שם אצל רמי לא עובר לי כמו עם ג'וזי.
יכול להיות כי מעבר לעניין עם ג'וזי יש לרמי עוד עניינים בבית שמעיקים לי לצפייה אז המינון של הכל ביחד כבר כבד.
אני מבינה |4U|

רינו21

Well-known member
אין מה להשוות ביניהם בכלל
ג'וזי אנושי רגיש וטוב לב
רמי מלא כעס בתוכו שומר טינה ולא חשוף בכלל
ולכן כשאדם כמו ג'וזי "רואה לך בעיניים" וחושף אותך זה מערער ומוציא ממך את האמת הקשה שלך שהיא וולגריות ותוקפנות.
רמי אחד האנשים המבחילים שיש

Goneril 4444

Well-known member

ההתעלקות של לינור על רמי לא עושה לו טוב
אני לא מדברת על חוסר הטעם או הנראות הפחות מוצלחת של הספק משיכה ספק יחסי האב והבת לא זה..
היא תולה בו את כל יהבה.. זה כנראה נגע בו והקסים אותו וההתנהלות שלו מאז ממש לא לטעמי.. חבל..

מצב
הנושא נעול.
למעלה