** שרשור בוקר ☀️ היום ה45 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
בוקר טוב
מקווה שהיום יהיה רגוע יותר ☹️
התפרק לי הלב אתמול 💔
שונאת אח הגדול 🤬

ORIGINALNIK

Well-known member
ללכת לישון עם תמונות של ג’וזי בוכה בלילה בגשם לבד.
פירק אותי לרסיסים 😥

נזכרתי למה התפללתי לא להתחבר לאיש באח הגדול, אבל נכשלתי בזה 🤷‍♀️
דחוף צריכים פה את האייקון של הנמחה כמו שיש בפייסבוק
ואת המקיא גם נראה שאני אשתמש בו הרבה בהקשר של מר ורד

ORIGINALNIK

Well-known member
בוקר טובבב מנהלות וחברים |חיבוק|
מיק, מה קרה...למה ?
יום נעים לכולנווו
מארועי אמש
ג'וזי ולינור דיברו על מה שקרה עם רמי במשימה
רמי אמר לג'וזי שהוא אדם רע והוא שקוף מבחינתו ואולי עוד דברים שצונזרו כחלק מהמשימה
ובשיחה עם לינור ג'וזי אמר שמאז הילדות לא דיברו איתו ככה
לינור הלכה למיטה עם רמי
רמי בילה הרבה זמן בלקלל את ג'וזי כוול כשהצלמה לא היתה כבר בחדר שומעים אותו אומר דברים ברקע
מפנינותיו "מטומטם פסיכופט אני לא מצטער"
במקביל ג'וזי יוש בחוץ בגשם לבד על הספסל בוכה
עד שימית באה לקחת אותו הביתה

אני שוקוו

Well-known member
מארועי אמש
רמי אמר לג'וזי שהוא אדם רע והוא שקוף מבחינתו ואולי עוד דברים שצונזרו כחלק מהמשימה
לינור הלכה למיטה עם רמי
רמי בילה הרבה זמן בלקלל את ג'וזי כוול כשהצלמה לא היתה כבר בחדר שומעים אותו אומר דברים ברקע
יאאאא ;-( ליבי, ליבי על גוזי, אוףףףף
אני משתגעת איך נותנים לזה יד בבית שגבר בן 60 אוטוטו יתנהג ככה לבחור בן 30 !
ואיפה גל חברת הנפש שלו שתהייה לידו, תרים לו ותנחם אותו !! מתסכל ברמות !!
רמי פשוט רע, והכי אכזרי זה שנראה שרמי נהנה מזה
כאילו לא מזיז לו....איפה המצפון שלו זה היה יכול להיות הבן שלו.....אתמול בתוכנית בערוץ 13 סיפרו על רמי יפה הנפש, המסור, האוהב והאמפטי, בושה לרמי
פשוט דוחה ברמות של גועל !!
גוזיייי אני איתך ואל תדאג, הגלגל יתהפך...אווו איך שהוא יתהפך, ליבי אומר לי !!!

ORIGINALNIK

Well-known member
כאילו לא מזיז לו....איפה המצפון שלו זה היה יכול להיות הבן שלו.....אתמול בתוכנית בערוץ 13 סיפרו על רמי יפה הנפש, המסור, האוהב והאמפטי, בושה לרמי
כולם ישנו מיזמן כשזה קרה

meital38

Well-known member
יאאאא ;-( ליבי, ליבי על גוזי, אוףףףף
אני משתגעת איך נותנים לזה יד בבית שגבר בן 60 אוטוטו יתנהג ככה לבחור בן 30 !
ואיפה גל חברת הנפש שלו שתהייה לידו, תרים לו ותנחם אותו !! מתסכל ברמות !!
רמי פשוט רע, והכי אכזרי זה שנראה שרמי נהנה מזה
גל ותום ישבו איתו בחוץ, לא הראו לנו

אני שוקוו

Well-known member
גל ותום ישבו איתו בחוץ, לא הראו לנו
אני לא סומכת על תום בשקל !!
ישב איתו....סבבה ואחכ מלכלך עלייו ומרכל עלייו עם דרור ורמי...תום בעיניי ממש לא אמין !!!
אני מאוד מקווה שגל הרימה לו קצת וניחמה אותו

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני לא סומכת על תום בשקל !!
ישב איתו....סבבה ואחכ מלכלך עלייו ומרכל עלייו עם דרור ורמי...תום בעיניי ממש לא אמין !!!
אני מאוד מקווה שגל הרימה לו קצת וניחמה אותו
מתי ראית שתום לכלך עליו עם רמי ? להפך,הוא רק מגן עליו...גם מול רמי וגם מול דרור.

נכון,בהתחלה תום כן היה מטנף עליו עם דרור...עד שתום וג'וזי עשו את שיחת הסולחה שלהם בנסט ומאז זה כבר לא קרה יותר (ועבר כ"כ הרבה זמן)
מאז תום וג'וזי בקשר מעולה! ולא...תום לא דיבר עליו מאז למעט להגן עליו.

אני שוקוו

Well-known member
נכון, הם עשו שעח
מתי ראית שתום לכלך עליו עם רמי ? להפך,הוא רק מגן עליו...גם מול רמי וגם מול דרור.

נכון,בהתחלה תום כן היה מטנף עליו עם דרור...עד שתום וג'וזי עשו את שיחת הסולחה שלהם בנסט ומאז זה כבר לא קרה יותר (ועבר כ"כ הרבה זמן)
מאז תום וג'וזי בקשר מעולה! ולא...תום לא דיבר עליו מאז למעט להגן עליו

אני שוקוו

Well-known member

מאז תום וג'וזי בקשר מעולה! ולא...תום לא דיבר עליו מאז למעט להגן עליו.
נכון, הם עשו שיחת סולחה...
אבל משהו אצלי עדיין חשדני כלפיי תום, זה שלי.

רינו21

Well-known member
נכון, הם עשו שיחת סולחה...
אבל משהו אצלי עדיין חשדני כלפיי תום, זה שלי.
תום חלש אופי ובכללי לא שחקן במשחק
סוג של אורח שנאלץ להיות מעורב בשיחות מדי פעם.
חושב שהגיע לקלאב הוטל- ספורט/ אוכל/ רומנטיקה וכשאין ברירה אז לדבר עם השאר..

אני שוקוו

Well-known member
מארועי אמש
לינור הלכה למיטה עם רמי
תודה |לב אדום|

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב לכולם
אז למה אני חושבת שרמי ורד איבד את זה ומתי:
רמי ורד איבד את זה, בריב עם יהודה הוא ירד מאוד נמוך בקללות שלו, לא סתם האח הגדול קרא דווקא לו ולא ליהודה (ציפיתי ממנו ליותר, ממלכתיות וזה)
רמי ורד איבד את זה, בריב עם איילון שהוא יצא עליו על פארש, כי תכלס כולנו ראינו שאיילון לא תקף את קארין, הוא גם כזה צנון, שגם בהנחה שהוא היה תוקף אותה, זה בסה"כ כאילו עבר למצב רטט. ואילולא רמי, קארין בכלל לא הייתה חושבת שהיא הותקפה.
רמי ורד איבד את זה, כי חשבתי שהוא מסוג האנשים שצריך שיגרו אותם אינטלקטואלית, אבל נדבק לבחורה רדודה.
רמי ורד איבד את זה, כשדייר בבית האח הגדול רוצה להעמיד להדחה (זכות לגיטימית לכל הדעות) והוא לא נותן לו בטענה שהוא יעמיד אותו/ ביתו (דמוקרטיה רמי)
רמי ורד איבד את זה, שדייר אחר מבקש להיכנס למטבח ולהכין לעצמו לאכול והוא ודרור, מוציאים אותו מהמטבח (נשמה המטבח של כלל דיירי הבית)
רמי ורד איבד את זה, שבמקום להשכין שלום, הוא רק מסכסך, מפלג, מסית ומלבה את האש (מי אמר ביבי ולא קיבל).
והכי גרוע מבחינתי!! רמי ורד איבד את זה כאשר הוא חושב שהוא צריך להגן על שתי בחורות צעירות, כאילו אין להן פה, כאילו הן חלשות וצריכות עזרה מהאביר על הסוס הלבן!! כאשר הוא בכלל מקטין אותן ולא מעצים אותן (אמנם הלכה לנו שנה פארש, אבל אנחנו עדיין ב2021)
רמי ורד איבד את זה, שהוא מרסק נשמה של אדם שיכול להיות הבן שלו (ג'וזי), על אף שהוא מכיר את הסיפור חיים שלו, והוא יודע שהוא חריף מאוד ויכול לקבור כל אחד ובמקום לבוא ממקום מפייס הוא לוקח את זה למקום משפיל ורדוד עם מילים שאפילו רונית הביביסטית נשמעת הרבנית קוק לידו.
רמי ורד איבדת את זה! אם נשאר לך מעט כבוד, כדי שתעלה במדרגות ותלך לביתך, מה שהיית צריך לעשות כבר לפני שלושה שבועות, היית נשאר גדול ואפילו גדול יותר.
כשמאלנית חורה לי שדווקא זה שאמור להגיע מהצד שלי, נוהג בצורה כזאת בניגוד לכל מה שהוא נלחם עליו בחוץ. מעכשיו כל מה שהוא יכתוב ברשת, ירגיש וישמע לי צבוע, כי ראיתי את ההתנהלות שלו בבית ולא נעים לי להגיד, אבל הוא מתנהל לעיתים בדיוק כמו ביבי (איפה ניר איפה???, שאיחד ועשה שירות מצוין לשמאל, חבל)

אני שוקוו

Well-known member
בוקר טוב לכולם
אז למה אני חושבת שרמי ורד איבד את זה ומתי:
רמי ורד איבד את זה, בריב עם יהודה הוא ירד מאוד נמוך בקללות שלו, לא סתם האח הגדול קרא דווקא לו ולא ליהודה (ציפיתי ממנו ליותר, ממלכתיות וזה)
רמי ורד איבד את זה, בריב עם איילון שהוא יצא עליו על פארש, כי תכלס כולנו ראינו שאיילון לא תקף את קארין, הוא גם כזה צנון, שגם בהנחה שהוא היה תוקף אותה, זה בסה"כ כאילו עבר למצב רטט. ואילולא רמי, קארין בכלל לא הייתה חושבת שהיא הותקפה.
רמי ורד איבד את זה, כי חשבתי שהוא מסוג האנשים שצריך שיגרו אותם אינטלקטואלית, אבל נדבק לבחורה רדודה.
רמי ורד איבד את זה, כשדייר בבית האח הגדול רוצה להעמיד להדחה (זכות לגיטימית לכל הדעות) והוא לא נותן לו בטענה שהוא יעמיד אותו/ ביתו (דמוקרטיה רמי)
רמי ורד איבד את זה, שדייר אחר מבקש להיכנס למטבח ולהכין לעצמו לאכול והוא ודרור, מוציאים אותו מהמטבח (נשמה המטבח של כלל דיירי הבית)
רמי ורד איבד את זה, שבמקום להשכין שלום, הוא רק מסכסך, מפלג, מסית ומלבה את האש (מי אמר ביבי ולא קיבל).
והכי גרוע מבחינתי!! רמי ורד איבד את זה כאשר הוא חושב שהוא צריך להגן על שתי בחורות צעירות, כאילו אין להן פה, כאילו הן חלשות וצריכות עזרה מהאביר על הסוס הלבן!! כאשר הוא בכלל מקטין אותן ולא מעצים אותן (אמנם הלכה לנו שנה פארש, אבל אנחנו עדיין ב2021)
רמי ורד איבד את זה, שהוא מרסק נשמה של אדם שיכול להיות הבן שלו (ג'וזי), על אף שהוא מכיר את הסיפור חיים שלו, והוא יודע שהוא חריף מאוד ויכול לקבור כל אחד ובמקום לבוא ממקום מפייס הוא לוקח את זה למקום משפיל ורדוד עם מילים שאפילו רונית הביביסטית נשמעת הרבנית קוק לידו.
רמי ורד איבדת את זה! אם נשאר לך מעט כבוד, כדי שתעלה במדרגות ותלך לביתך, מה שהיית צריך לעשות כבר לפני שלושה שבועות, היית נשאר גדול ואפילו גדול יותר.
כשמאלנית חורה לי שדווקא זה שאמור להגיע מהצד שלי, נוהג בצורה כזאת בניגוד לכל מה שהוא נלחם עליו בחוץ. מעכשיו כל מה שהוא יכתוב ברשת, ירגיש וישמע לי צבוע, כי ראיתי את ההתנהלות שלו בבית ולא נעים לי להגיד, אבל הוא מתנהל לעיתים בדיוק כמו ביבי (איפה ניר איפה???, שאיחד ועשה שירות מצוין לשמאל, חבל)
בול !! כתבתי כמעט אותו דבר👌

מצב
הנושא נעול.
למעלה