** שרשור בוקר ☀️ היום ה45 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
את כנראה ממש לא רואה מה קורה לנגד עינייך
רמי אדם וולגרי כעסן מאד חמום מח שלא מפסיק לנבל את הפה על כל דבר ועל כל אחד ש'נעלב'.ממנו.. אדם שומר טינה קשה לא מרפה ולכן גם בודד בחייו כשרב ובנתק עם כווול העולם כולל משפחתו.
ואם אדם כזה מעורר בך סימפטיה ו/ או השראה אז עצוב מאד
אני לא רואה כי אני לא בדעה שלך ?
אולי אתה לא רואה ? אולי העיניים שלך עצומות ואתה בא ממקום חשוך ומלא בדעות קדומות ?

וכן
אדם כזה מעורר בי המון סימפתיה אמפתיה אהבה ועוד שלל מילים חיוביות
לא נעים לך ? זבש"ך :) תתמודד נכון ? |4U|

(ואלו היו 60 שניות בהם מרי הרשתה לרדת לגופו של גולש ולהעביר ביקורת על גולשים - יש את חוקי הפורום בכניסה לפורום - אנא קרא אותם לפני שאתה חושב להגיב שוב - אחרת תחזור לתרבות הפייסבוק :) )

valkyrie2021

Well-known member
בוקר טוב לכולם
אז למה אני חושבת שרמי ורד איבד את זה ומתי:
רמי ורד איבד את זה, בריב עם יהודה הוא ירד מאוד נמוך בקללות שלו, לא סתם האח הגדול קרא דווקא לו ולא ליהודה (ציפיתי ממנו ליותר, ממלכתיות וזה)
רמי ורד איבד את זה, בריב עם איילון שהוא יצא עליו על פארש, כי תכלס כולנו ראינו שאיילון לא תקף את קארין, הוא גם כזה צנון, שגם בהנחה שהוא היה תוקף אותה, זה בסה"כ כאילו עבר למצב רטט. ואילולא רמי, קארין בכלל לא הייתה חושבת שהיא הותקפה.
רמי ורד איבד את זה, כי חשבתי שהוא מסוג האנשים שצריך שיגרו אותם אינטלקטואלית, אבל נדבק לבחורה רדודה.
רמי ורד איבד את זה, כשדייר בבית האח הגדול רוצה להעמיד להדחה (זכות לגיטימית לכל הדעות) והוא לא נותן לו בטענה שהוא יעמיד אותו/ ביתו (דמוקרטיה רמי)
רמי ורד איבד את זה, שדייר אחר מבקש להיכנס למטבח ולהכין לעצמו לאכול והוא ודרור, מוציאים אותו מהמטבח (נשמה המטבח של כלל דיירי הבית)
רמי ורד איבד את זה, שבמקום להשכין שלום, הוא רק מסכסך, מפלג, מסית ומלבה את האש (מי אמר ביבי ולא קיבל).
והכי גרוע מבחינתי!! רמי ורד איבד את זה כאשר הוא חושב שהוא צריך להגן על שתי בחורות צעירות, כאילו אין להן פה, כאילו הן חלשות וצריכות עזרה מהאביר על הסוס הלבן!! כאשר הוא בכלל מקטין אותן ולא מעצים אותן (אמנם הלכה לנו שנה פארש, אבל אנחנו עדיין ב2021)
רמי ורד איבד את זה, שהוא מרסק נשמה של אדם שיכול להיות הבן שלו (ג'וזי), על אף שהוא מכיר את הסיפור חיים שלו, והוא יודע שהוא חריף מאוד ויכול לקבור כל אחד ובמקום לבוא ממקום מפייס הוא לוקח את זה למקום משפיל ורדוד עם מילים שאפילו רונית הביביסטית נשמעת הרבנית קוק לידו.
רמי ורד איבדת את זה! אם נשאר לך מעט כבוד, כדי שתעלה במדרגות ותלך לביתך, מה שהיית צריך לעשות כבר לפני שלושה שבועות, היית נשאר גדול ואפילו גדול יותר.
כשמאלנית חורה לי שדווקא זה שאמור להגיע מהצד שלי, נוהג בצורה כזאת בניגוד לכל מה שהוא נלחם עליו בחוץ. מעכשיו כל מה שהוא יכתוב ברשת, ירגיש וישמע לי צבוע, כי ראיתי את ההתנהלות שלו בבית ולא נעים לי להגיד, אבל הוא מתנהל לעיתים בדיוק כמו ביבי (איפה ניר איפה???, שאיחד ועשה שירות מצוין לשמאל, חבל)
אני פשוט לא אוהבת אותו! את רמי.
זה לא שאני מטורפת על ג'וזי אבל הוא לא החרא שרמי הופך אותו. איילון הלך אז רמי עבר לשנוא מישהו אחר. די נו.

katy2022

Well-known member
בוקר טוב לכולם
רמי ורד איבד את זה, בריב עם יהודה הוא ירד מאוד נמוך בקללות שלו, לא סתם האח הגדול קרא דווקא לו ולא ליהודה (ציפיתי ממנו ליותר, ממלכתיות וזה)
רמי ורד איבד את זה, בריב עם איילון שהוא יצא עליו על פארש, כי תכלס כולנו ראינו שאיילון לא תקף את קארין, הוא גם כזה צנון, שגם בהנחה שהוא היה תוקף אותה, זה בסה"כ כאילו עבר למצב רטט. ואילולא רמי, קארין בכלל לא הייתה חושבת שהיא הותקפה.
רמי ורד איבד את זה, כי חשבתי שהוא מסוג האנשים שצריך שיגרו אותם אינטלקטואלית, אבל נדבק לבחורה רדודה.
רמי ורד איבד את זה, כשדייר בבית האח הגדול רוצה להעמיד להדחה (זכות לגיטימית לכל הדעות) והוא לא נותן לו בטענה שהוא יעמיד אותו/ ביתו (דמוקרטיה רמי)
רמי ורד איבד את זה, שדייר אחר מבקש להיכנס למטבח ולהכין לעצמו לאכול והוא ודרור, מוציאים אותו מהמטבח (נשמה המטבח של כלל דיירי הבית)
רמי ורד איבד את זה, שבמקום להשכין שלום, הוא רק מסכסך, מפלג, מסית ומלבה את האש (מי אמר ביבי ולא קיבל).
והכי גרוע מבחינתי!! רמי ורד איבד את זה כאשר הוא חושב שהוא צריך להגן על שתי בחורות צעירות, כאילו אין להן פה, כאילו הן חלשות וצריכות עזרה מהאביר על הסוס הלבן!! כאשר הוא בכלל מקטין אותן ולא מעצים אותן (אמנם הלכה לנו שנה פארש, אבל אנחנו עדיין ב2021)
רמי ורד איבד את זה, שהוא מרסק נשמה של אדם שיכול להיות הבן שלו (ג'וזי), על אף שהוא מכיר את הסיפור חיים שלו, והוא יודע שהוא חריף מאוד ויכול לקבור כל אחד ובמקום לבוא ממקום מפייס הוא לוקח את זה למקום משפיל ורדוד עם מילים שאפילו רונית הביביסטית נשמעת הרבנית קוק לידו.
רמי ורד איבדת את זה! אם נשאר לך מעט כבוד, כדי שתעלה במדרגות ותלך לביתך, מה שהיית צריך לעשות כבר לפני שלושה שבועות, היית נשאר גדול ואפילו גדול יותר.
כשמאלנית חורה לי שדווקא זה שאמור להגיע מהצד שלי, נוהג בצורה כזאת בניגוד לכל מה שהוא נלחם עליו בחוץ. מעכשיו כל מה שהוא יכתוב ברשת, ירגיש וישמע לי צבוע, כי ראיתי את ההתנהלות שלו בבית ולא נעים לי להגיד, אבל הוא מתנהל לעיתים בדיוק כמו ביבי (איפה ניר איפה???, שאיחד ועשה שירות מצוין לשמאל, חבל)
רמי הותקף ע"י ג'וזי לא פעם ולא פעמיים ולכן תקף בחזרה. מה ההיתממות פה ? ג'וזי לא תלית שכולה תכלת....המילים של ג'וזי גם ריסקו את רמי ואת קרין ואח"כ הוא בוכה בגשם נו באמת...

ariela1612

Well-known member
רמי הותקף ע"י ג'וזי לא פעם ולא פעמיים ולכן תקף בחזרה. מה ההיתממות פה ? ג'וזי לא תלית שכולה תכלת....המילים של ג'וזי גם ריסקו את רמי ואת קרין ואח"כ הוא בוכה בגשם נו באמת...
אבל לא כתבתי רק על ג'וזי, כתבתי על כל ההתנהלות שלו שלדעתילא ראויה. לא מבינה מה נתפסים על ג'וזי כתבתי עליו משפט אחד

סטיריקון9

Well-known member
בוקר טוב לכולם
המילודרמה הזאת שג'וזי יושב בגשם ובוכה, הלחיצה הזאת על טריגר הדמעות מצד כולם, הסיפור הקשה שנשלף כל הזמן ומהווה מעין "מגן" לג'וזי בהתמודדות שלו כלפי קשיים, השיפוטיות שלו, הישיבה לבד עם המבט הנוגה והחושב והטחת הדברים בעיני יוצרים מצב בלתי אפשרי כמעט למי שג'וזי בחר לא להתקרב אליו להתנהל בחלל הסגור. האובר פגיעות הזאת בלי שמורידה מהמחיר שחווה בילדותו ועדיין חווה מוגזמת והאיש בן ה 33 על כל מילה נפגע מתהפך ורץ להתלונן , בדרך הוא עצמו פוגע "באלגנטיות" צרפתית שלא קונה, בוחר את האובייקט ולא מרפה בקטנות שלא תמיד רואים אותם, מלכלך ומשסה מאחורי הקלעים במפגשים עם משמר הלילה ז"ל. ועכשיו עם ימית המחליפה שמסיטה ומחממת עוד יותר. לא ראיתי מצד הפסאודו "אקטיביסטית" יצירת מצב שלום פשרנות נהפוך הוא היא מסתערת בכל הכח ומכנה את המצב שנוצר כתוצאה מאמירת מילים כמו "רע" לכתם על רמי. אנחנו ממהרים לשפוט לפסוק והוציא להורג את "הנבל" ע"ס מה? לא נכחנו בארוע אבל מדובר באדם בן 57 שמצפים ממנו סטראוטיפית להיות סבא טוב ולא מזיק. שכחנו שג'וזי הגיע לזכות והצטייד בכל האמצעים ועם פור מעל כולם. הוא מלכתחילה מוליך בסקרים,מבליט את עצמו מעל ומעבר, מתכון מוכר ומאוס. לא אהבתי בלשון המעטה שירד על קרין כשדיבר איתה והטיח באופן בוטה על דלות התכנים שלה. היא לא עשתה דרמה כזאת כפי שהוא יוצר על כל מילה ולא ליבתה שינאה מצולמת. גם אם היא דלה באמצעי הביטוי והתכנים זאת פגיעה קשה. זה מביא אותי לרמי שיש לו פתיל קצר וחוסר סבלנות וסובלנות שחווה בחייו לא מעט וממשיך לחוות. אבל מסרב לנופף אמוציונאלית בקשיים שלו. האיש קשה ומחוספס זה נכון, אבל עם הרבה רגש ע"כ מעידים מעשיו בחוץ, חבריו וגם התנהלותו שמתרגמת באח הגדול למשהו אחר בגלל האימפולסיביות שלו. הוא מסתובב שם כשהוא על הכוונת ע"כ שהעז להעמיד את יהודה. כמה לא גברי זה אחרי שהתקרב אליו? אז הוא מגן על קארין וזה אולי לא חף מהיותו מוחמא ע"כ שהיא בחרה לשתף אותו ממניעיה, ישר נשלף החטא של הטרח הזקן שמעז להקיף את עצמו בבחורות צעירות. בעיני זה מאוס ומשול לעליהום והרדיפה של החברה פה. הכל שחור לבן אין גוונים, חשיבה אחרת לא מתקבלת ימין הפך לשמאל ולא מתוך רצון להשכין שלום אלא מתוך רדיפה אחר האחר ואי קבלתו. העימות בהפגנה שמתורגם חד משמעית לתוקפנות, הצד שכל אחד לוקח בלי להכיר את מלוא העובדות, המניפולציות והרצון להפוך לחזית מלחמתית אחת בעיני נוראיים. אז רמי לא הנבל בסיפור אפשר לאהוב או לא להתנגד לאופן שבו הוא מביע את הכעס והפגיעות שלו כשלא מרפים ממנו. אפשר לחשוב הוא מסתכל בצלחות ומחביא אוכל. ג'וזי יכול היה להבליג ע"כ להעיר בעדינות אבל מבחינתו זה הפך לטריגר הולך וגואה כדי ליצור דרמות ושנאה ולהיות בפוקוס אור הזרקורים.

Jackie Brown

Well-known member
בוקר טוב לכולם
אני לא חושבת שזה עניין של ימין ושמאל, כימנית לא סבלתי את רונית......אני לא בוחרת את הפייבוריטים שלי לפי דעתם הפוליטית.
רמי התחיל אצלי גבוה דווקא כפייבריט יחד עם ליאור ולאט לאט ראיתי פרצוף של איש באמת רע, רע מהבפנוכו שלו, רע אמיתי. היום אני לא יכולה לסבול את הנוכחות שלו.

ariela1612

Well-known member
אני לא חושבת שזה עניין של ימין ושמאל, כימנית לא סבלתי את רונית......אני לא בוחרת את הפייבוריטים שלי לפי דעתם הפוליטית.
רמי התחיל אצלי גבוה דווקא כפייבריט יחד עם ליאור ולאט לאט ראיתי פרצוף של איש באמת רע, רע מהבפנוכו שלו, רע אמיתי. היום אני לא יכולה לסבול את הנוכחות שלו.
ברור שזה לא עניין של צדדים רק כאילו בגלל שהוא נכנס על הטייטל הזה

svtar25

Well-known member
בוקר טוב לכל חברי הפורום |לב| |לב|
בוקר אור לגל💕|לב|💗 תום 💗 וג'וזי|לב||לב||לב||לב|
מאחלת לג'וזי לקום בבוקר עם מצב רוח טוב יותר, להתרחק מרמי!
כן, אני מאלה שעשתה את הטעות והצביע לרמי כתומכת גל, יחד עם זאת אני לא מצטערת כי מטעיות לומדים כל דבר שנעשה הוא לטובה, גם אם בהתחלה נראה לנו כאיום , לכל דבר בחיים קורה מסיבה מסוימת. אז אני אלמד מהטעות שלי, לרמי לא אצביע יותר בחיים.
באופן אישי לא מפריעה לי מערכת יחסים של גבר בן 57 עם צעירה בת 25, זה שלהם, אם כייף להם להתחרמן אחד על השני , זה לגמרי שלהם, אם לי זה פחות נעים אני פשוט אכבה את הערוץ. אני לא מאמינה ביחסי אבא ובת, שניהם חרמנים בטירוף, אפשר להבין למה, סגורים בבית בלי יכולת לקיים יחסי מין.
רמי מזכיר לי במאי שמבטיח הבטחות לשחקניות תמורת חברתן, למשל את קארין הוא מבטיח להפוך לגל גדות הבאה. כל הבמאים האלה שמבטיחים הבטחות סרק. גם אורנה בנאי מזהה מתח מיני בין רמי ללינור. הם אבא ובת? אז יש כאן סוג אחר של משפחת לניסטר;) או "אדיפוס" של סופוקלס ( ברור שהם לא אבא ובת באמת, אך חרמנים בוודאות ...ללינור לא נעים לשמוע את זה, מה נעשה שהיא מדחיקה את האמת אפילו מעצמה? )
ג'וזי לבי איתך, תהיה חזק - אתה מעל האיש השפל הזה, אל תכנס איתו יותר לוויכוחים. איך גל אומר "תהיה חכם ולא צודק"
אני לא טוענת שג'וזי מלאך! סביר להניח שאם רמי היה כותב את מה שאני כתבתי כאן, הוא יהיה מתנפל גם עלי וגם לינור הייתה כועסת, זה שלהם! שיכעסו, אני רק שמה להם מראה איך הם נראים ביחד! עכשיו אם לא היו מדברים על סקס, חרמנות, אז אוקי אבא ובת, אך עקב השיחות ביניהם אני טוענת שיש כאן קשר על בסיס מיני. צר לי לינור ורמי, זאת דעתי.

nicknick

Well-known member
בוקר טוב🌻
היום אני מגיעה עם אפס ציפיות. יותר מזה, עם מינוס ציפיות.
ברמה שאפילו יראה לנו אותם קמים עם שיר בוקר- וואלה איזה יופי שמראה לנו את זה יכל גם לא.
ככה שבאמת יהיה קשה לאכזב אותי אותי היום.
(נתעדכן שוב בצנזור הארוך הראשון😂)

svtar25

Well-known member
בוקר טוב🌻
היום אני מגיעה עם אפס ציפיות. יותר מזה, עם מינוס ציפיות.
ברמה שאפילו יראה לנו אותם קמים עם שיר בוקר- וואלה איזה יופי שמראה לנו את זה יכל גם לא.
ככה שבאמת יהיה קשה לאכזב אותי אותי היום.
(נתעדכן שוב בצנזור הארוך הראשון😂)
אני דוגלת בחיים על פי ספר של דון מיגל רויס ארבע הסכמות:
1. "שמרו על טוהר המילה" – המילה היא הכוח העומד לרשותנו. מילה היא הוצאה לפועל. מילים יכולות לבנות ולהרוס עולמות שלמים.רמי וג'וזי גם יחד גרמו נזק לעצמם על ידי שימוש במילים קשות ורעות אחד כלפי השני.
2. "אל תיקחו שום דבר באופן אישי" – שום דבר ממה שאנשים עושים, לא נעשה בגללנו אלא בגללם! מתוך העולם שלהם, הצרכים המניעים שלהם ולא שייך אלינו בכלל..הם בלבד אחראים לו, הוא שלהם. ברגע שאנחנו לא לוקחים אישית אנחנו מחוסנים מחיי סבל. אם אדם אחר מכאיב לכם, הדבר הטוב ביותר עבורכם הוא להתרחק ממנו…זו הימנעות מכניסה לגיהינום!!!
3."אל תניחו הנחות" – קיימת בנו נטייה להניח הנחות לגבי כל דבר, והבעיה היא שאנחנו חושבים ומאמינים שהן אמת וזה יוצר המון בעיות. בני אדם נוטים להניח שהם יודעים מה חשים או חושבים אנשים אחרים, ובהתאם לכך הם מקבלים החלטות שגויות. כל מאבקי השליטה בין בני אדם מקורם בהנחת הנחות.

4. "עשו תמיד כמיטב יכולתכם" – זהו ההסכם המאפשר לשלושת הקודמים להפוך להרגלים מושרשים. לעשות כמיטב יכולתנו פירושו לעשות את המקסימום שאנחנו מסוגלים, ואז לא תהיה לנו סיבה לשפוט את עצמנו ולא נסבול מרגשי אשמה, ותמנעו מהלקאה עצמית. זו הרגשת שחרור נהדרת…
יש הרבה חכמה בספר זה ועצות כה פשוטות שיכולות לחולל טרנספורמציה בחיים שלנו, אם רק נדע ליישם את 4 ההסכמות כדי לחיות חיים איכותיים ומלאים.

מיגל רויס טוען : "אין אדם שפוגע בנו יותר מאשר אנו בעצמנו"
אין מישהו שפגע בג'וזי יותר מאשר הוא בעצמו כנ"ל ברמי! הפגיע העיקרית נעשת בידי האדם עצמו. אנחנו פוגעים בעצמנו!
דרך אגב, גם יהודה פוגע בעצמו, גם גל ותום ועוד...לכלנו יש נטיעה לפגוע בעצמנו.
אני לא מדברת על הילדות של ג'וזי, ברור שאמא נרקמנית גרמה לו להמון סבל .

nicknick

Well-known member
אני דוגלת בחיים על פי ספר של דון מיגל רויס ארבע הסכמות:
1. "שמרו על טוהר המילה" – המילה היא הכוח העומד לרשותנו. מילה היא הוצאה לפועל. מילים יכולות לבנות ולהרוס עולמות שלמים.רמי וג'וזי גם יחד גרמו נזק לעצמם על ידי שימוש במילים קשות ורעות אחד כלפי השני.
2. "אל תיקחו שום דבר באופן אישי" – שום דבר ממה שאנשים עושים, לא נעשה בגללנו אלא בגללם! מתוך העולם שלהם, הצרכים המניעים שלהם ולא שייך אלינו בכלל..הם בלבד אחראים לו, הוא שלהם. ברגע שאנחנו לא לוקחים אישית אנחנו מחוסנים מחיי סבל. אם אדם אחר מכאיב לכם, הדבר הטוב ביותר עבורכם הוא להתרחק ממנו…זו הימנעות מכניסה לגיהינום!!!
3."אל תניחו הנחות" – קיימת בנו נטייה להניח הנחות לגבי כל דבר, והבעיה היא שאנחנו חושבים ומאמינים שהן אמת וזה יוצר המון בעיות. בני אדם נוטים להניח שהם יודעים מה חשים או חושבים אנשים אחרים, ובהתאם לכך הם מקבלים החלטות שגויות. כל מאבקי השליטה בין בני אדם מקורם בהנחת הנחות.

4. "עשו תמיד כמיטב יכולתכם" – זהו ההסכם המאפשר לשלושת הקודמים להפוך להרגלים מושרשים. לעשות כמיטב יכולתנו פירושו לעשות את המקסימום שאנחנו מסוגלים, ואז לא תהיה לנו סיבה לשפוט את עצמנו ולא נסבול מרגשי אשמה, ותמנעו מהלקאה עצמית. זו הרגשת שחרור נהדרת…
יש הרבה חכמה בספר זה ועצות כה פשוטות שיכולות לחולל טרנספורמציה בחיים שלנו, אם רק נדע ליישם את 4 ההסכמות כדי לחיות חיים איכותיים ומלאים.

מיגל רויס טוען : "אין אדם שפוגע בנו יותר מאשר אנו בעצמנו"
אין מישהו שפגע בג'וזי יותר מאשר הוא בעצמו כנ"ל ברמי!
אני לא מדברת על הילדות של ג'וזי, ברור שאמא נרקמנית גרמה לו להמון סבל .
אני שומעת הרבה מדברים על הספר הזה, מתחשק לי לקרוא בהזדמנות🙏 הקורונה עושה לי מוד לספרים כאלה.

ולגבי ג'וזי , אין ספק שיש שם איזה מלחמה פנימית בתוכו שהוא לא תמיד יודע איך להתנהל איתה בצורה שתטיב עימו...
אבל כנראה זה הדרך שלו בחיים, לכל אחד הקשיים והטלטלות שהוא צריך לעבור בשביל להתפתח.

צופהבאחהגדול

Well-known member
צופה במה שהיה בלילה שג'וזי על הספסל תשמעו יש לו כריזמה של כולם יחד. הוא נוגע ומרגש.
אני מקווה שלא יפול לרמה של רמי ויהיה חזק .
וכל הכבוד למי שצעק אתמול לג'וזי אני חושבת שזה נתן לו קצת אויר במיוחד שהרוב נגדך.
שאלה מה הסיכוי שלינור ליבנה את הדברים מול ג'וזי בגלל הצעקות?
וקארין רוכבת על הסיפור עם ג'וזי בכל סיטואציה:) במיוחד עם הצעקות או אם יבינו שיש לו כח.
ויהודה.... לא ברור מה רועי עוז עושה. מה הוא בונה את הדמות האלימה הזו .

serena111

Well-known member
צופה במה שהיה בלילה שג'וזי על הספסל תשמעו יש לו כריזמה של כולם יחד. הוא נוגע ומרגש.
אני מקווה שלא יפול לרמה של רמי ויהיה חזק .
וכל הכבוד למי שצעק אתמול לג'וזי אני חושבת שזה נתן לו קצת אויר במיוחד שהרוב נגדך.
שאלה מה הסיכוי שלינור ליבנה את הדברים מול ג'וזי בגלל הצעקות?
וקארין רוכבת על הסיפור עם ג'וזי בכל סיטואציה:) במיוחד עם הצעקות או אם יבינו שיש לו כח.
ויהודה.... לא ברור מה רועי עוז עושה. מה הוא בונה את הדמות האלימה הזו .
ג'וזי אלוף בלדעת לרגש,לאחר מה שעבר בחייו איך כמה מילים בוטות של רמי גורמות לו לבכות ?
ויהודה לא עבר תחת ידו של רמי? אבל יהודה "אלים"

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ג'וזי אלוף בלדעת לרגש,לאחר מה שעבר בחייו איך כמה מילים בוטות של רמי גורמות לו לבכות ?
ויהודה לא עבר תחת ידו של רמי? אבל יהודה "אלים"
בית האח מטשטש קצת,מה שלעולם לא יגרום לך לרגש או לבכי בחוץ - בתוך הבית זה כן קורה.
וכן
יהודה אלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה