** שרשור בוקר ☀️ היום ה45 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
ההתעלקות של לינור על רמי לא עושה לו טוב
אני לא מדברת על חוסר הטעם או הנראות הפחות מוצלחת של הספק משיכה ספק יחסי האב והבת לא זה..
היא תולה בו את כל יהבה.. זה כנראה נגע בו והקסים אותו וההתנהלות שלו מאז ממש לא לטעמי.. חבל..
בכללי יחסים דביקים וצמודים באח לא עוזרים לאף דייר. השקעת כל התשומת לב שלך באדם אחד.
הם "לא זוג" ואפילו לגל ותום יש יותר זמנים של מרחב אישי עצמאי ופיתוח של קשרים עם עוד דיירים.
אני זוכרת שלפני מספר שבועות תום היה ככה רק עם גל וכל היום עם גל וזה עשה לו רע....
ועכשיו הוא הרחיב את עצמו לעוד מקומות, התחבר עם ג'וזי ועם קארין ועם עוד דיירים ובעיני הרבה יותר חיוני ונעים

בכללי יחסים דביקים וצמודים באח לא עוזרים לאף דייר. השקעת כל התשומת לב שלך באדם אחד.
הם "לא זוג" ואפילו לגל ותום יש יותר זמנים של מרחב אישי עצמאי ופיתוח של קשרים עם עוד דיירים.
אני זוכרת שלפני מספר שבועות תום היה ככה רק עם גל וכל היום עם גל וזה עשה לו רע....
ועכשיו הוא הרחיב את עצמו לעוד מקומות, התחבר עם ג'וזי ועם קארין ועם עוד דיירים ובעיני הרבה יותר חיוני ונעים

רינו21

Well-known member
רמי אלים מילולית (אםהיה לו אור ירוק גם בקלות פיסית) באופן מוגזם! הוא יורה במטרה לפגוע כי הוא מלא ברגשי נחיתות ומפחד בדיוק כמו דרור שיחשפו אותו.
לא פלא ששני אלה מזהים אחד את השני בראי ומרימים אחד לשני ומרעילים את כולם.
כמו שאמרתי ג'וזי אדם נדיר מלא קסם אישי וכריזמה כנות וישירות. הוא במסע אישי לבד מול עצמו ומול כולם.
הלוואי ויחזיק מעמד ואף ינצח

Goneril 4444

Well-known member
רמי אלים מילולית (אםהיה לו אור ירוק גם בקלות פיסית) באופן מוגזם! הוא יורה במטרה לפגוע כי הוא מלא ברגשי נחיתות ומפחד בדיוק כמו דרור שיחשפו אותו.
כמו שאמרתי ג'וזי אדם נדיר מלא קסם אישי וכריזמה כנות וישירות. הוא במסע אישי לבד מול עצמו ומול כולם.
אני חושבת שלג'וזי מגיע קצת יותר קרדיט
הוא לא חיכה לאח הגדול כדי לעשות דרך או מסע
דמות נהדרת בחור מקסים ושובה לב אבל לי זה מרגיש קצת היסחפות להפוך אותו לטהור שכזה
אני בטוחה גם שג'וזי יודע להודות במגרעות ובכשלים שלו (השיחה עם קארין אני בטוחה שזה לא משהו שהוא גאה בו)

ariela1612

Well-known member
דמות נהדרת בחור מקסים ושובה לב אבל לי זה מרגיש קצת היסחפות להפוך אותו לטהור שכזה
אני בטוחה גם שג'וזי יודע להודות במגרעות ובכשלים שלו (השיחה עם קארין אני בטוחה שזה לא משהו שהוא גאה בו)
הקטע שכלל לא דיברתי על ג'וזי, דיברתרי על ההתנהלות הכוללת של רמי בבית האח הגדול וממש לא הפכתי אותו למלאך

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אה חחחח בגלל שאין לי התראות אני כבר לא שמה לב. סליחה|פנים|
ההתראות האלו...
אני יכולה רק להגיד שזה בטיפול ובעדיפות עליונה.
עכשיו דמייני שאני מקבלת התראה על כל תגובה בשרשור.....לכי חפשי תגובות שמיועדות אלייך :mad:

רינו21

Well-known member
התייחסתי למה שרינו כתב
אדם נדיר במסע מול כולם
קצת היסחפות סורי
ואני אוהבת את ג'וזי
ואפילו לא נסחפתי..
יש בו עומקים ורבדים שאין לאף דייר בבית. אינטליגנציה רגשית גבוהה ויכולת לזהות את האדם שמולו.
מעטים האנשים שיבינו את עומק הדבר של מה שהוא עבר וישא איתו עד סוף חייו.
האופטימיות שבו שמחת החיים ואהבת האדם עוזרים לו להישאר יציב נפשית ולהיות מוקף באנשים אוהבים ותומכים בחייו.
הוא עבר תהליכים משמעותיים שהובילו אותו להביט על הצד החיובי ולא השלילי וזה הקסם שבו.
הוא מעורר השראה וראוי לנצח את החיים.

Goneril 4444

Well-known member
ואפילו לא נסחפתי..
יש בו עומקים ורבדים שאין לאף דייר בבית. אינטליגנציה רגשית גבוהה ויכולת לזהות את האדם שמולו.
האופטימיות שבו שמחת החיים ואהבת האדם עוזרים לו להישאר יציב נפשית ולהיות מוקף באנשים אוהבים ותומכים בחייו.
הוא עבר תהליכים משמעותיים שהובילו אותו להביט על הצד החיובי ולא השלילי וזה הקסם שבו.
הוא מעורר השראה וראוי לנצח את החיים.
אם יורשה מעט הצנע לכת
אבל נסכים שלא להסכים
(חולה על רינו צרור :love: )

רינו21

Well-known member
אף אדם אינו טהור והתכוונתי לכל מילה על ג'וזי
הוא אדם של טוב של אור בניגוד לאחרים שמונעים מהרבה רגש שלילי
ג'וזי היחיד שמודה בטעויות שלו כי הוא אכן במסע פנימי וזה מעיד עליו המון.

dotan282872

Well-known member
אפשר להגיד הרבה דברים על רמי, רגשי נחיתות זה ממש לא אחד מהם.

רינו21

Well-known member
אפשר להגיד הרבה דברים על רמי, רגשי נחיתות זה ממש לא אחד מהם.
המון רגשי נחיתות. האדם מלא בטינה וכעס שצבר במרוץ השנים ואפילו רואים את השנאה בעינייו. הוא מונע מחושך ולא מאור. המון תסכול הצטבר בו וזה ניכר.

skini02

Well-known member
אני חייבת להבין הפורום הזה של נאמני גוזי בניצוחו אני חושבת של מזרחי צבא האמת ככה זה מרגיש לא רואים שום דבר רע אצל גוזי שאותו הם מריצים. גוזי במרוץ למיליון לא מדבר עם השותף שלו במרוץ למיליון רב איתו על תהילה. בהשרדות לא היה מאלו שאהבו אותו.
זה אומר הרבה על הבן אדם.
הכל הצגה מחושב כולל הסיפור שלו שבאמת נוגע ללב ונטחן כבר כמה פעמים מי שבא לאח הגדול זה אנשים עם מטען בכל צורה שהיא.
הוא לא המסכן היחידי שיתחיל לעבוד בחוץ כאחד העם ולא למצוא חלטורות.
הישיבה בחוץ בגשם והבכי הכל מתוכנן די לאכול את ההצגות
מי שיורה כלפי אנשים בטענה שהוא אומר רק את האמת שיצפה לפגיעה.
כל זה נכתב ממה שאני רואה והאמת שכרגע אין לי שום פייבוריט רק מי לא.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני חייבת להבין הפורום הזה של נאמני גוזי בניצוחו אני חושבת של מזרחי צבא האמת ככה זה מרגיש לא רואים שום דבר רע אצל גוזי שאותו הם מריצים. גוזי במרוץ למיליון לא מדבר עם השותף שלו במרוץ למיליון רב איתו על תהילה. בהשרדות לא היה מאלו שאהבו אותו.
זה אומר הרבה על הבן אדם.
הכל הצגה מחושב כולל הסיפור שלו שבאמת נוגע ללב ונטחן כבר כמה פעמים מי שבא לאח הגדול זה אנשים עם מטען בכל צורה שהיא.
טוב בואי נתחיל מזה שלא,הפורום הזה הוא בניצוחן שלי ושל עדינה.
ולא של אף גורם אחר!
ולא,לא מעבירים ביקורת על הפורום....

ומה שיפה פה,שלכל אחד יש דעה אחרת על דייר זה או אחר וכולם יכולים לכתוב את מה שהם מרגישים מבלי שירגישו מותקפים (כי אז אני נכנסת לתמונה וכפתור החסימה מתחיל לעבוד)

יש פה מגוון של דעות
יש אוהבי ג'וזי
יש אוהבי גל
יש אוהבי יהודה
וככה לגבי שאר הדיירים.

לגבי השאר - שלך.

valkyrie2021

Well-known member
זה אומר הרבה על הבן אדם.
לא הבנתי מה הבעיה שיש דעות שונות משלך?

לך!

Well-known member
זה אומר הרבה על הבן אדם.
בוללללללל

מצב
הנושא נעול.
למעלה