** שרשור בוקר 🌞 היום ה-52 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Goneril 4444

Well-known member
זה רייטינג נמוך לעונה הזאת, אחד הנמוכים שהיו. הפרק אתמול באמת היה משעמם, לא מבינה את מי שנהנה ממנו. אין שום חדש, לא גילינו אנשים חדשים ויש דיירים שבכלל לא משודרים בתוכנית אז למה עוז עוד מחזיק אותם בבית? ומה עם הדחות, הגיע הזמן כבר אחרי שבועיים
עריכה גרועה ומתישה ביותר
כפי שכתבת הרגע היפה ביותר היה הפנייה של ליאל לסתיו במשחק ותגובתה
הפנים שלה היו מופתעות זה לא קורה לה לסתיו

KAPSULA1

Well-known member
הלוואי וידרדר ל 5%
זאת עדיין תוכנית הדגל של הערוץ אז זה לא יגיע לזה. אבל כל רייטינג של איזור ה 12 אחוז הוא נמוך ולא משנה מול מה הוא משודר. דווקא העונה התוכנית עמדה על אחוזים סבירים של 14-15 אחוז.
המפליא ברייטינג אתמול שהוא כזה נמוך מיד לאחר כניסת 7 חדשים שהיה אמור להביא עניין מסויים

KAPSULA1

Well-known member
הקול של דנה מזעזע. מזעזע, עבה, שבור, לא ברור. אפילו מעתוק ברורה לידה.
מעניין אם זה אפקט של המילוי שפתיים או טבעי ככה

KAPSULA1

Well-known member
הבייתה 10 מתמודדים לא איכפת לי מי מהם
לא צריך 10 במכה. שיתחילו עם הדחה של בן, יירד מישהו משעמם.
שבוע הבא שיעשו הדחה כפולה של כל הבית, גם החדשים יתחילו לפחד ויתחילו להראות את עצמם. אם ייצא אחד חדש ואחד ותיק אולי הבית יתחיל להתעורר.
אפילו סתיו מפחדת שתודח וביקשה מהם טיפים בכדי להיות מוגנת מהדחה.
כל עוד אין העמדות ואין הדחות זה עוד יום בבית האח... כמו שאורי 2 הגדיר אחרי 24 שעות בלבד ששהה בבית האח. מבחינתם הם סתם מעבירים שם זמן. נראה לי שבועיים לא היתה הדחה. אפילו שהחדשים נכנסו לא היתה איזה הדחה, משהו שיביא מתח

KAPSULA1

Well-known member
הפרק עם הרייטינג הכי נמוך
כי כלום לא השתנה למרות כניסת 7 לא פחות כניסת דיירים חדשים. לא היה פרק מעניין אתמול. לא הצלחתי לצפות, גנבתי דקות בודדות והשתעממתי.
גם הרייטינג של רוקדים לא היה בשמיים אבל גבוה בהרבה מהפרק של האח

KAPSULA1

Well-known member
פרק טוב, סתיו דמות אדירה
נזכרתי באיך שהעבירה להם אישיות במשחק
מידה, חזיה, בקיצור ניקול הצליחה להבין את הראש שלה....ביבי....נפלתי מצחוק, נגמרתי
בתור דמות היא אדירה, אבל זה כבר משעמם וממחזר. לא צחקתי אפילו מקטע אחד שלה שהצלחתי לצפות אתמול. התגובות, הפרצופים והכל היה כל כך צפוי.
הדבר הבאמת לא צפוי היתה הפליאה על פניה באמת או חובה שליאל החמיא לה לפני ששאל אותה את השאלה. אולי אם היתה מוציאה קצת יותר את הצד הריגשי הייתי יכולה להתחבר.
מעבר לזה כמעט ולא הראו אף אחד אחר.
מקווה שהיום יראו מה קרה בין אברהם ואורי והפרקים קצת יראו אנשים אחרים ודינמיקות נוספות

בתור דמות היא אדירה, אבל זה כבר משעמם וממחזר. לא צחקתי אפילו מקטע אחד שלה שהצלחתי לצפות אתמול. התגובות, הפרצופים והכל היה כל כך צפוי.
הדבר הבאמת לא צפוי היתה הפליאה על פניה באמת או חובה שליאל החמיא לה לפני ששאל אותה את השאלה. אולי אם היתה מוציאה קצת יותר את הצד הריגשי הייתי יכולה להתחבר.
מעבר לזה כמעט ולא הראו אף אחד אחר.
מקווה שהיום יראו מה קרה בין אברהם ואורי והפרקים קצת יראו אנשים אחרים ודינמיקות נוספות
נשגב מבינתי איך מישהו יכול להגיד על סתיו שהיא אינטליגנטית. אם בורות נחשבת היום לאינטלגנציה אז כן, היא גאון הדור.

KAPSULA1

Well-known member
נשגב מבינתי איך מישהו יכול להגיד על סתיו שהיא אינטליגנטית. אם בורות נחשבת היום לאינטלגנציה אז כן, היא גאון הדור.
היא אינטליגנטית כי היא יודעת לשבת ולקרוא נשמה של אנשים, היא גורמת ומחשבת את התגובות אליה למעשים שלה ונותנת לכולם לעמוד ולהראות בצורה שהיא רוצה. מעטים יוכלו להתמודד איתה. או שאתה קורבן שלה או שאתה גורם לה להתקרבן, בשני המקרים היא יוצאת מנצחת.

רותרות7

Well-known member
היא אינטליגנטית כי היא יודעת לשבת ולקרוא נשמה של אנשים, היא גורמת ומחשבת את התגובות אליה למעשים שלה ונותנת לכולם לעמוד ולהראות בצורה שהיא רוצה. מעטים יוכלו להתמודד איתה. או שאתה קורבן שלה או שאתה גורם לה להתקרבן, בשני המקרים היא יוצאת מנצחת.
היא נוכלת מניפולטיבית. זו לא בהכרח אינטיליגנציה

_אלכסה

Well-known member
יש סוגים שונים של אינטיליגנציה, אין לה ידע והיא לא חכמה במיוחד אבל יש לה את היכולת לקרוא בני אדם ולמצוא את נקודות התורפה שלהם בצורה טובה וכמובן להשתמש בזה אחר כך כדי לפגוע בהם. היא יודעת בדיוק איך לקחת אנשים ומצבים ולהשתמש בהם בצורה מתוחכמת, מעין evil genius.

KAPSULA1

Well-known member
וואו, עכשיו אני שמה לב שסתיו כל היום מסרקת באצבעות את השיער ואז את השיער שנתקע שם פשוט זורקת בכל מקום שהיא עוברת. על הרצפה, הדשא ואפילו במטבח. היא גם נוגעת בכל דבר בלי לשטוף ידיים אחרי שפיזרה שיער בכל מקום. למה לא מעירים לה על זה? הרגע עברה ליד השולחן במטבח ופשוט זרקה שיערות שיצאו מהתוספות ליד בן שהתפלל שם. מגעיל

מיק83

Well-known member
וואו, עכשיו אני שמה לב שסתיו כל היום מסרקת באצבעות את השיער ואז את השיער שנתקע שם פשוט זורקת בכל מקום שהיא עוברת. על הרצפה, הדשא ואפילו במטבח. היא גם נוגעת בכל דבר בלי לשטוף ידיים אחרי שפיזרה שיער בכל מקום. למה לא מעירים לה על זה? הרגע עברה ליד השולחן במטבח ופשוט זרקה שיערות שיצאו מהתוספות ליד בן שהתפלל שם. מגעיל
זה מהיום הראשון ככה

היא אפילו מוציאה שיער מהמברשת וזורקת לריצפה

מצב
הנושא נעול.
למעלה