** שרשור בוקר 🌞 היום ה-52 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
הגיעו הקניות, אף אחד לא נוגע... למה? ספיר לא מרשה.

רודנית מגעילה.
מה? ספיר מאופרת ברגע זה בחדר הלבשה על ידי ליאל. שיקומו ויסדרו ובעיה שלהם אם הם לא מסוגלים להתארגן לבד

KAPSULA1

Well-known member
למה

למה לבלבל עם עובדת? זה מפריע לנרטיב שבנו סביבה
יש הבדל בין נרטיב לבין להמציא ולסלף דברים. זה אחד הדברים שהכי מפריעים לי, יש לראות מצבים באופן שונה, להעריך אישיות בצורה אחרת, להתחבר בסגנון שונה אבל לעוות סיטואציה ולא לכתוב עובדה באמת מציק.

_אלכסה

Well-known member
יש הבדל בין נרטיב לבין להמציא ולסלף דברים. זה אחד הדברים שהכי מפריעים לי, יש לראות מצבים באופן שונה, להעריך אישיות בצורה אחרת, להתחבר בסגנון שונה אבל לעוות סיטואציה ולא לכתוב עובדה באמת מציק.
כמו שהיה כשהיא שרה שיר של טיפקס וישר החליטו שהיא צוחקת על הזמרת שהכניסו להם ששרה על חרם? זה לא היה להמציא נרטיב?

KAPSULA1

Well-known member
כמו שהיה כשהיא שרה שיר של טיפקס וישר החליטו שהיא צוחקת על הזמרת שהכניסו להם ששרה על חרם? זה לא היה להמציא נרטיב?
הזמרת לא שרה רק על חרם אלא על אנשים שונים בחברה. לאחר שצפיתי בשידור הבנתי שהאח הכניס עבור יובל לוי ולא כמו שחשבתי שהכניס בשביל סתיו. זה היה אחרי שאורי 1 סיפר שפחות הכיר והתחבר אליה

_אלכסה

Well-known member
הזמרת לא שרה רק על חרם על אנשים שונים בחברה. לאחר שצפיתי בשידור הבנתי שהאח הכניס עבור יובל לוי ולא כמו שחשבתי שהכניס בשביל סתיו. זה היה אחרי שאורי 1 סיפר שפחות הכיר והתחבר אליה
נראה לי יותר סביר שהם הכניסו אותה בשביל הרשות השנייה אחרי כל התלונות שהם קיבלו. קצת כמו ההרצאה על השואה אחרי המקרה עם נתנאל בעונה הקודמת

Psy Bear

Well-known member
נראה לי יותר סביר שהם הכניסו אותה בשביל הרשות השנייה אחרי כל התלונות שהם קיבלו. קצת כמו ההרצאה על השואה אחרי המקרה עם נתנאל בעונה הקודמת

הם הכניסו אותה כי משרד היחצ של רונית ארבל שילם כסף לרשת בשביל לקדם את הפרוייקט החדש שלהם.

KAPSULA1

Well-known member
הגיעו הקניות, אף אחד לא נוגע... למה? ספיר לא מרשה.

רודנית מגעילה.
הנה יענקי ו2 האורי מסדרים, כל השאר מההתחלה כמעט לא עשו כלום עם הקניות. הרוב היו רצים לסיגריות שלהם וסתיו למתוקים.
הם רגילים שספיר עושה את העבודה.
סתם ללכלך על ספיר ולקבוע שהיא רודה בהם. צריכים להגיד לה תודה על כל ההשקעה במטבח, יש שם אנשים שלא עושים כלום

יונתנסקי

Well-known member
עיני מטעות אותי או שראיתי שהגיעו קניות....

אז למה לא מפרקים,
מה הם מתעסקים עם קופסאות ?
ינקי נהיה בוס...
שואלים איפה זה, ואיפה זה....

האם זה קידום ההפקה לזכיה ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה